Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alby FF Flickor 13 - 9-manna Alby FF
Almunge IK Pojkar 13 - 9-manna Almunge IK
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P09 Lag 3
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P09 Lag 1
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P09 Lag 2
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna Alnö IF P08 röd/vit
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna Alnö IF P08 vit
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna Alnö IF P08 Röd
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF P07 Lag 1
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF P07 Lag 3
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF P07 Lag 2
Alnö IF Pojkar 12 - 9-manna Alnö IF Vit
Alnö IF Pojkar 12 - 9-manna Alnö IF Röd
Alnö IF Pojkar 13 - 9-manna Alnö IF 2
Alnö IF Pojkar 13 - 9-manna Alnö IF 1
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna Alnö IF F05 lag 1
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna Alnö IF F05 lag 2
Alnö IF Flickor 14 - 11-manna Alnö IF F14
Arnäs If Pojkar 12 - 9-manna Arnäs If P06
Arnäs If Flickor 13 - 9-manna Arnäs IF
BIK SK Pojkar 13 - 9-manna BIK SK P-05
BIK SK Flickor 12 - 9-manna Bik SK F06
BIK SK Flickor 15 - 11-manna BIK SK F03
BK-48 Flickor 12 - 9-manna BK-48
BK Örnen Flickor 12 - 9-manna BK Örnen
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna Brunflo FK BFK
Delsbo IF Pojkar 13 - 9-manna Delsbo IF
Domsjö IF Flickor 10 - 7-manna Domsjö IF 07
Domsjö IF Flickor 13 - 9-manna Domsjö IF F05 blå
Domsjö IF Flickor 13 - 9-manna Domsjö IF F05 svart
Essvik AIF Pojkar 12 - 9-manna Essvik AIF
Falu BS Pojkar 14 - 11-manna Falu BS
Films SK IFK D/Ö Flickor 14 - 11-manna Films SK IFK D/Ö
GIF P07 Pojkar 11 - 7-manna GIF P07
GIF Sundsvall Pojkar 12 - 9-manna GIF Sundsvall P06
GIF Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna GIF Sundsvall P03
GIF Sundsvall P-09 Pojkar 9 - 5-manna GIF Sundsvall P-09 Hallenius
GIF Sunsvall P-09 Pojkar 9 - 5-manna GIF Sunsvall P-09 Forsberg
Hagaströms SK Pojkar 11 - 7-manna Hagaströms SK P-07
Heffnersklubbans BK Flickor 12 - 9-manna Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 13 - 9-manna Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 16/18 - 11-manna Heffnersklubbans BK HKBK
Härnösands FF Pojkar 11 - 7-manna Härnösands FF P07
Härnösands FF Pojkar 12 - 9-manna Härnösands FF
Högs SK Pojkar 11 - 7-manna Högs SK P11
Högs SK Pojkar 13 - 9-manna HÖGS SK p13
Högs SK Flickor 12 - 7-manna Högs sk
Högs SK Flickor 11 - 7-manna Högs SK
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå 3
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå P07 Blå
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå P07 Vit
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna IFK Timrå 3
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna IFK Timrå P05
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 9 - 5-manna IFK TIMRÅ F08/09
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna IFK TIMRÅ F08/09
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 12 - 9-manna IFK Timrå
Iggesunds IK Pojkar 13 - 9-manna Iggesunds IK
IK Myran Pojkar 13 - 9-manna IK Myran
Indals if Pojkar 13 - 9-manna Indals if
Islingby IK Pojkar 11 - 7-manna Islingby IK P07 lag 2
Islingby IK Pojkar 11 - 7-manna Islingby IK P07 lag 1
Islingby IK Pojkar 12 - 9-manna Islingby IK
Islingby IK Pojkar 13 - 11-manna Islingby IK Röd
Islingby IK Pojkar 14 - 11-manna Islingby IK P04
Islingby IK Flickor 11 - 7-manna Islingby IK
Islingby IK Flickor 12 - 9-manna Islingby IK
KB65 Fotboll Flickor 12 - 7-manna KB65 Fotboll Team 2
KB65 Fotboll Flickor 12 - 7-manna KB65 Fotboll Team 1
Kramfors Alliansen Pojkar 11 - 7-manna Kramfors Alliansen P07
Kubikenborgs IF Pojkar 8 - 5-manna Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 8 - 5-manna Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 10 - 7-manna Kubikenborgs IF Vit
Kubikenborgs IF Pojkar 10 - 7-manna Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 10 - 7-manna Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 9-manna Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna Kubikenborgs IF P03
Kubikenborgs IF P05 Pojkar 13 - 9-manna Kubikenborgs IF P05
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna Moffe BK
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 14 - 11-manna Njurunda IK F04
Ranheim Flickor 15 - 11-manna Ranheim
Ranheim 2 Flickor 15 - 11-manna Ranheim 2
Röbäcks IF Flickor 12 - 7-manna Röbäcks IF F06
Röbäcks IF Flickor 13 - 11-manna Röbäcks IF F05/06
Sddf Flickor 10 - 7-manna Sddf Sdff 08
SDFF Flickor 15 - 11-manna SDFF 03
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna Selånger FK Blå
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna Selånger FK 19750102-7937
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna Selånger FK Blå
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna Selånger FK Röd
Selånger FK Flickor 14 - 11-manna Selånger FK
Sidsjö-Böle Pojkar 9 - 5-manna Sidsjö-Böle p09
Sidsjö Böle IF Flickor 11 - 7-manna Sidsjö Böle IF F07
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 - 11-manna Sidsjö-Böle IF P04
Själevads IK Pojkar 11 - 7-manna Själevads ik P07
Själevads IK Pojkar 15 - 11-manna Själevads IK SIK P03
Själevads IK Flickor 12 - 9-manna Själevads IK F-06
slätta sk Pojkar 13 - 9-manna slätta sk P05
Spölandvännäs if Pojkar 14 - 9-manna Spölandvännäs if P0405
Stora Tuna IK Pojkar 9 - 5-manna Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 11 - 7-manna Stora Tuna IK
Strands IF Pojkar 11 - 7-manna Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 11 - 7-manna Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 12 - 7-manna Strands IF svart
Strands IF Pojkar 12 - 7-manna Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna Strands IF vit
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna Strands IF svart
Stöde IF Flickor 12 - 7-manna Stöde IF
Sund IF Pojkar 12 - 7-manna Sund IF
Sund IF Flickor 10 - 7-manna Sund IF
Sundom IF Flickor 13 - 9-manna Sundom IF WFA F05
Sundsvalls DFF Flickor 11 - 7-manna Sundsvalls DFF SDFF 07
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF SFF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF SFF Röd
Sundsvalls FF Pojkar 13 - 9-manna Sundsvalls FF 2
Sundsvalls FF Pojkar 13 - 9-manna Sundsvalls FF 1
Sundsvalls Fotbollförening Pojkar 12 - 9-manna Sundsvalls Fotbollförening Blå
Sundsvalls Fotbollförening Pojkar 12 - 9-manna Sundsvalls Fotbollförening Röd
Sundsvalls Fotbollsförening Flickor 12 - 7-manna Sundsvalls Fotbollsförening SFF f12
Sundsvalls Fotbollsförening Flickor 13 - 9-manna Sundsvalls Fotbollsförening SFF f13
Svartviks IF Pojkar 11 - 7-manna Svartviks IF 06/07
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna Svartviks IF 1
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna Svartviks IF 2
Söråker FF Pojkar 11 - 7-manna Söråker FF P07-08
Söråkers FF Pojkar 13 - 9-manna Söråkers FF
Söråkers FF Pojkar 14 - 11-manna Söråkers FF P14
Söråkers FF Pojkar 14 - 9-manna Söråkers FF P04
Tegs SK Pojkar 14 - 11-manna Tegs SK
Torsångs IF Flickor 12 - 9-manna Torsångs IF F0607
Torsångs IF Flickor 15 - 11-manna Torsångs IF F03-04
Umedalens IF Pojkar 13 - 9-manna Umedalens IF
Umedalens IF Flickor 14 - 11-manna Umedalens IF
Umeå Södra Flickor 12 - 7-manna Umeå Södra 06 Blå
VIFK Pojkar 14 - 11-manna VIFK
Älandsbro AIK Pojkar 13 - 9-manna Älandsbro AIK
Örsundsbro IF Pojkar 14 - 9-manna Örsundsbro IF P04
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott Quality Hotels IFK Timrå Scandic Nord