Dette er resultater fra Mid Nordic Cup & Festival 2015. Se de siste resultatene fra Mid Nordic Cup & Festival 2021 her.

Siste resultat

Mid Nordic Cup & Festival 2015 begynner
Slutt
30/7
31/7
1/8
2/8

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
02080215 sø 02/08 18:45 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Slutspel Finale IFK Timrå 3 6 - 5 Sidsjö-Böle IF Grön    
02080216 sø 02/08 19:35 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Slutspel Finale Söråkers FF 2 3 - 1 Essviks AIF 1    
02080615 sø 02/08 19:45 sø 02/08 Plan 6 7-manna P10 Slutspel Finale Kubikenborgs IF 2 5 - 0 Njurunda SK 2    
02080614 sø 02/08 18:45 sø 02/08 Plan 6 7-manna P11 Slutspel Finale Alnö IF 2 0 - 2 Sundsvalls FF Vit    
02080912 sø 02/08 18:45 sø 02/08 Permobil 9-manna P13 Slutspel Finale Alnö IF 4 - 1 Stora Tuna IK    
02080913 sø 02/08 19:40 sø 02/08 Permobil 9-manna P14 Slutspel Finale Hässelby SK FF 1 - 3 Olympic Zhitomir    
02080908 sø 02/08 14:30 sø 02/08 Permobil 9-manna P15 Slutspel Finale Hässelby SK FF 3 - 2 Alnö IF 1    
02080910 sø 02/08 16:30 sø 02/08 Permobil 9-manna P16/18 Slutspel Finale Essvik AIF 3 - 2 Forsa IF    
01080215 lø 01/08 19:15 lø 01/08 Timrå Kommun 5-manna F8/9 Slutspel Finale IFK Timrå 1 1 - 0 Alnö IF 1    
01080615 lø 01/08 18:45 lø 01/08 Plan 6 7-manna F10 Slutspel Finale Alnö IF 1 4 - 3 Torsångs IF    
01080616 lø 01/08 19:30 lø 01/08 Plan 6 7-manna F11 Slutspel Finale Sundsvalls DFF 1 4 - 3 Selånger FK    
01080711 lø 01/08 18:00 lø 01/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 Slutspel Finale BK Örnen 2 - 0 BIK SK    
01080912 lø 01/08 18:20 lø 01/08 Permobil 9-manna F13 Slutspel Finale Njurunda IK 4 - 2 Sundsvalls DFF    
01080913 lø 01/08 19:30 lø 01/08 Permobil 9-manna F14/15 Slutspel Finale Heffnersklubban BK 2 2 - 1 Alnö IF    
01080910 lø 01/08 16:10 lø 01/08 Permobil 9-manna F16/18 Slutspel Finale Hille IF 0 - 8 IFK Timrå 1    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
02080515 sø 02/08 19:45 sø 02/08 Nike 7-manna P10 Slutspel Bronsekamp IFK Timrå 1 4 - 2 Söråkers FF    
02081113 sø 02/08 19:40 sø 02/08 TimråBo 7-manna P14 Slutspel Bronsekamp Sandåkerns SK 0 - 2 Selånger FK    
02080316 sø 02/08 19:35 sø 02/08 SCA 5-manna P9 Slutspel Bronsekamp Njurunda SK 2 3 - 0 BIK SK 1    
02080710 sø 02/08 19:15 sø 02/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 Slutspel 3-4 Stora Tuna IK 4 - 1 Alnö IF    
02081309 sø 02/08 19:15 sø 02/08 Älvvallen 9-manna P12 Slutspel 5-6 Sundsvalls FF 1 1 - 0 Sundsvalls FF 2    
02080315 sø 02/08 18:45 sø 02/08 SCA 5-manna P8 Slutspel Bronsekamp Njurunda SK Röd 1 - 2 IFK Timrå 1    
02080514 sø 02/08 18:45 sø 02/08 Nike 7-manna P11 Slutspel Bronsekamp Sidsjö-Böle IF 1 5 - 4 Sidsjö-Böle IF 2    
02081112 sø 02/08 18:45 sø 02/08 TimråBo 7-manna P13 Slutspel Bronsekamp Kubikenborgs IF 1 - 2 GIF Sundsvall Vit    
02080214 sø 02/08 18:00 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Slutspel Semifinale Söråkers FF 2 6 - 4 Njurunda SK 2    
02080314 sø 02/08 18:00 sø 02/08 SCA 5-manna P9 Slutspel Semifinale Essviks AIF 1 1 - 0 BIK SK 1    
02080513 sø 02/08 17:45 sø 02/08 Nike 7-manna P10 Slutspel Semifinale Njurunda SK 2 3 - 1 Söråkers FF    
02080613 sø 02/08 17:45 sø 02/08 Plan 6 7-manna P10 Slutspel Semifinale Kubikenborgs IF 2 2 - 1 IFK Timrå 1    
02080911 sø 02/08 17:40 sø 02/08 Permobil 9-manna P14 Slutspel Semifinale Hässelby SK FF 3 - 2 Sandåkerns SK    
02081111 sø 02/08 17:40 sø 02/08 TimråBo 7-manna P14 Slutspel Semifinale Selånger FK 1 - 3 Olympic Zhitomir    
02080213 sø 02/08 17:15 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Slutspel Semifinale IFK Timrå 3 5 - 4 Njurunda SK Röd    
02080313 sø 02/08 17:15 sø 02/08 SCA 5-manna P8 Slutspel Semifinale IFK Timrå 1 1 - 2 Sidsjö-Böle IF Grön    
02080709 sø 02/08 17:00 sø 02/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 Slutspel 3-6 Sundsvalls FF 1 0 - 1 Stora Tuna IK    
02081308 sø 02/08 17:00 sø 02/08 Älvvallen 9-manna P12 Slutspel 3-6 Sundsvalls FF 2 2 - 3 Alnö IF    
02080512 sø 02/08 16:45 sø 02/08 Nike 7-manna P11 Slutspel Semifinale Sundsvalls FF Vit 1 - 0 Sidsjö-Böle IF 2    
02080612 sø 02/08 16:45 sø 02/08 Plan 6 7-manna P11 Slutspel Semifinale Sidsjö-Böle IF 1 2 - 4 Alnö IF 2    
02080212 sø 02/08 16:30 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Slutspel 1/4 Final Svartviks IF 0 - 4 Essviks AIF 1    
02080312 sø 02/08 16:30 sø 02/08 SCA 5-manna P9 Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF 3 0 - 4 BIK SK 1    
02081110 sø 02/08 16:30 sø 02/08 TimråBo 7-manna P16/18 Slutspel Bronsekamp Hässelby SK FF 3 - 2 GIF Sundsvall    
02080211 sø 02/08 15:45 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Slutspel 1/4 Final Söråkers FF 2 3 - 1 Kovlands IF    
02080311 sø 02/08 15:45 sø 02/08 SCA 5-manna P9 Slutspel 1/4 Final Njurunda SK 2 3 - 2 Moffe BK    
02080411 sø 02/08 15:45 sø 02/08 Amasten 9-manna P10 Slutspel 1/4 Final IFK Timrå 2 0 - 4 Söråkers FF    
02080511 sø 02/08 15:45 sø 02/08 Nike 7-manna P10 Slutspel 1/4 Final Selånger FK Röd 2 - 3 Njurunda SK 2    
02080611 sø 02/08 15:45 sø 02/08 Plan 6 7-manna P10 Slutspel 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 1 2 - 4 IFK Timrå 1    
02080909 sø 02/08 15:40 sø 02/08 Permobil 9-manna P13 Slutspel Semifinale Alnö IF 4 - 0 Kubikenborgs IF    
02081109 sø 02/08 15:40 sø 02/08 TimråBo 7-manna P13 Slutspel Semifinale GIF Sundsvall Vit 1 - 3 Stora Tuna IK    
02080708 sø 02/08 15:15 sø 02/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 Slutspel 3-10 Sundsvalls FF 2 4 - 3 St Elias    
02081307 sø 02/08 15:15 sø 02/08 Älvvallen 9-manna P12 Slutspel 3-10 Alnö IF 5 - 0 Själevads IK    
02080110 sø 02/08 15:00 sø 02/08 AIAB 9-manna P8 Slutspel 1/4 Final Sidsjö-Böle IF Svart 2 - 3 Sidsjö-Böle IF Grön    
02080210 sø 02/08 15:00 sø 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Slutspel 1/4 Final Sund IF 6 - 7 Njurunda SK Röd    
02080310 sø 02/08 15:00 sø 02/08 SCA 5-manna P8 Slutspel 1/4 Final Essvik AIF 6 - 7 IFK Timrå 1    
02080410 sø 02/08 14:35 sø 02/08 Amasten 9-manna P10 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 2 7 - 1 Sundsvalls FF 2    
02080510 sø 02/08 14:35 sø 02/08 Nike 7-manna P11 Slutspel 1/4 Final Alnö IF 1 1 - 2 Sidsjö-Böle IF 2    
02080610 sø 02/08 14:35 sø 02/08 Plan 6 7-manna P11 Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF Vit 2 - 0 Selånger FK 1    
AB Timråbo Svenska Kyrkan SCA Timrå Kommun IFK Timrå Scandic Nord Moba Quality Hotels