Detta är resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2018. Se de senaste resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2021 här.

Kubikenborgs IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
03080801 fr 03/08 08:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P15 Grp B Kubikenborgs IF 2 - 3 GIF Sundsvall    
03080602 fr 03/08 09:10 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Alnö IF 2 Kubikenborgs IF Gul    
03081902 fr 03/08 09:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P16/18 Grp A Kubikenborgs IF 3 - 1 Essviks AIF    
03080702 fr 03/08 09:20 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp B Kubikenborgs IF 2 - 2 Sundsvalls FF Blå    
03080803 fr 03/08 10:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp B BIK SK 0 - 2 Kubikenborgs IF    
03080903 fr 03/08 10:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp E Kubikenborgs IF 6 - 0 BIK SK    
03080504 fr 03/08 10:50 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp B Sidsjö-Böle IF Svart Kubikenborgs IF Svart    
03081109 fr 03/08 15:00 fr 03/08 TimråBo 7-manna P11 Grp B Kubikenborgs IF Svart IFK Timrå Blå    
03081908 fr 03/08 15:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp B Frösö IF 0 - 0 Kubikenborgs IF    
03080908 fr 03/08 15:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp E Delsbo IF 0 - 6 Kubikenborgs IF    
03080809 fr 03/08 16:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp B Kubikenborgs IF 1 - 0 GIF Sundsvall    
03081111 fr 03/08 16:40 fr 03/08 TimråBo 7-manna P10 Grp B Kubikenborgs IF Svart IFK Timrå 2    
03081112 fr 03/08 17:30 fr 03/08 TimråBo 7-manna P10 Grp C Kubikenborgs IF Gul BIK SK 1    
03080712 fr 03/08 17:40 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp B Kramfors-Alliansen 0 - 4 Kubikenborgs IF    
03080613 fr 03/08 18:20 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Kubikenborgs IF Gul Strands IF Svart    
04081501 lö 04/08 07:50 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp B Sundsvalls FF 1 Kubikenborgs IF Svart    
04081102 lö 04/08 08:40 lö 04/08 TimråBo 7-manna P11 Grp C Sundsvalls FF 2 Kubikenborgs IF Gul    
04080505 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Nike 7-manna P10 Grp B Kubikenborgs IF Svart Sundsvalls FF 2    
04080405 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Amasten 9-manna P10 Grp C Kubikenborgs IF Gul Sundsvalls FF 3    
04080104 lö 04/08 11:30 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp B Strands IF Vit 0 - 2 Kubikenborgs IF    
04081406 lö 04/08 13:45 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 11-manna Grp B Kubikenborgs IF 1 - 2 Kramfors-Alliansen    
04080608 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Plan 6 7-manna P11 Grp B Kubikenborgs IF Svart Torsångs IF    
04081508 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp B Iggesunds IK Kubikenborgs IF Svart    
04081707 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp E Kubikenborgs IF 7 - 0 Spöland/Vännäs IF    
04081110 lö 04/08 15:20 lö 04/08 TimråBo 7-manna P11 Grp C Kubikenborgs IF Gul Sund IF    
04081009 lö 04/08 16:55 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P16/18 Grp A Kubikenborgs IF 3 - 1 Röbäcks IF    
04081910 lö 04/08 17:55 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp B Korsnäs IF FK 0 - 2 Kubikenborgs IF    
04081513 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp C Hägglunds IoFK Kubikenborgs IF Gul    
04081412 lö 04/08 20:30 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P16/18 Grp A Boo FF 1 - 2 Kubikenborgs IF    
05081000 sö 05/08 07:30 sö 05/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel 1/8 Final Kubikenborgs IF 2 - 3 Essviks AIF    
05081600 sö 05/08 07:30 sö 05/08 Stadium 7-manna P11 Grp B Kubikenborgs IF Svart BK Örnen    
05080600 sö 05/08 07:30 sö 05/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Kubikenborgs IF Gul Hagaströms SK    
05080101 sö 05/08 08:05 sö 05/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Kubikenborgs IF 5 - 1 Selånger FK Blå    
05080403 sö 05/08 10:00 sö 05/08 Amasten 9-manna P10 Grp B Matfors IF Blå Kubikenborgs IF Svart    
05080604 sö 05/08 10:50 sö 05/08 Plan 6 7-manna P10 Grp C Selånger FK Blå Kubikenborgs IF Gul    
05081704 sö 05/08 11:25 sö 05/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Kubikenborgs IF 7 - 1 Själevads IK    
05080106 sö 05/08 13:40 sö 05/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Slutspel 1/8 Final Kubikenborgs IF 4 - 3 IF Tunabro    
05081406 sö 05/08 14:00 sö 05/08 Timrå IP Grytan 9-manna P16/18 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 0 - 2 Härnösands FF    
05081107 sö 05/08 14:10 sö 05/08 TimråBo 7-manna P10 Grp B Alnö IF Röd/Vit Kubikenborgs IF Svart    
05080107 sö 05/08 14:45 sö 05/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final KB65 FF 1 - 2 Kubikenborgs IF    
05081108 sö 05/08 15:00 sö 05/08 TimråBo 7-manna P10 Grp C Alnö IF Vit Kubikenborgs IF Gul    
05081007 sö 05/08 15:05 sö 05/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 5 - 0 Falu BS    
05080410 sö 05/08 15:50 sö 05/08 Amasten 9-manna P11 Grp B IFK Östersund Lungvik Kubikenborgs IF Svart    
05081708 sö 05/08 16:10 sö 05/08 Svenska Kyrkan 9-manna P12 9-manna Slutspel 1/4 Final Sörfors IF 3 - 2 Kubikenborgs IF    
05081511 sö 05/08 16:40 sö 05/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp C KB65 FF Kubikenborgs IF Gul    
05081009 sö 05/08 17:15 sö 05/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Slutspel Semifinal Härnösands FF 1 - 2 Kubikenborgs IF    
05080709 sö 05/08 17:50 sö 05/08 Länsförsäkringar 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Semifinal Arnäs IF 0 - 1 Kubikenborgs IF    
05080613 sö 05/08 18:20 sö 05/08 Plan 6 7-manna P10 Grp B Kubikenborgs IF Svart Strands IF Svart    
05080614 sö 05/08 19:10 sö 05/08 Plan 6 7-manna P10 Grp C Kubikenborgs IF Gul Essvik AIF    
05081011 sö 05/08 19:25 sö 05/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Slutspel Final Kubikenborgs IF 2 - 0 Kramfors-Alliansen    
05080710 sö 05/08 19:40 sö 05/08 Länsförsäkringar 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Final Kubikenborgs IF 2 - 0 Ope IF 2    
AB Timråbo Svenska Kyrkan SCA Timrå Kommun IFK Timrå Scandic Nord Moba Quality Hotels