Detta är resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2018. Se de senaste resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2020 här.



Fredag 3/8 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
03081900 fr 03/08 07:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp A IFK Timrå 0 - 1 Kovlands IF    
03080800 fr 03/08 07:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna F14 - 11-manna Grp A Matfors IF 4 - 1 Alnö IF    
03081400 fr 03/08 07:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Grp A Sunnanå SK 4 - 0 Domsjö IF    
03081000 fr 03/08 07:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F16/18 Grp A Torsångs IF 1 - 1 IFK Timrå    
03080100 fr 03/08 07:30 fr 03/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Grp B Selånger FK Blå 1 - 1 Torsångs IF 1    
03080400 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Amasten 9-manna F10 Grp A Sidsjö Böle IF Grön IFK Timrå    
03080700 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna F13 - 9-manna Grp B Brunflo FK 2 - 2 Röbäcks IF    
03080500 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Grp A Alnö IF 3 - 3 KB65 FF    
03080900 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Grp E Domsjö IF Svart 2 - 3 Söråkers FF    
03080600 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Plan 6 7-manna F11 Grp A IF TeamHudik Matfors IF    
03081500 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Grp B Sidsjö Böle IF 2 - 4 KB65 FF    
03081600 fr 03/08 07:30 fr 03/08 Stadium 7-manna F10 Grp A BIK SK Alnö IF Röd    
03081100 fr 03/08 07:30 fr 03/08 TimråBo 7-manna F10 Grp A Härnösands SK Blå Söråkers FF F10    
03081901 fr 03/08 08:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P16/18 Grp B Härnösands FF 1 - 2 IFK Timrå    
03080801 fr 03/08 08:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P15 Grp B Kubikenborgs IF 2 - 3 GIF Sundsvall    
03081401 fr 03/08 08:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 11-manna Grp A Härnösands FF 5 - 0 Essvik AIF    
03081001 fr 03/08 08:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Grp A Torsåkers IF 0 - 3 FC Arlanda    
03080401 fr 03/08 08:20 fr 03/08 Amasten 9-manna F10 Grp B Sidsjö Böle IF Svart Njurunda IK    
03080501 fr 03/08 08:20 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp E Alnö IF 3 IFK Timrå Vit    
03080601 fr 03/08 08:20 fr 03/08 Plan 6 7-manna F11 Grp B Islingby IK Sidsjö Böle IF    
03081501 fr 03/08 08:20 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Grp B Umeå Södra 1 - 7 Islingby IK    
03081601 fr 03/08 08:20 fr 03/08 Stadium 7-manna F10 Grp B Matfors IF Alnö IF Vit    
03081101 fr 03/08 08:20 fr 03/08 TimråBo 7-manna F10 Grp B Härnösands SK Svart Sund IF    
03080101 fr 03/08 08:30 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp A IFK Timrå 1 1 - 1 Essviks AIF    
03080701 fr 03/08 08:30 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp D Sundsvalls FF Röd 2 - 1 Alnö IF Röd    
03080901 fr 03/08 08:30 fr 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Grp E IF Team Hudik 1 - 1 Selånger FK Röd    
03081800 fr 03/08 08:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Grp D Hägglunds IOFK 1 - 3 Alnö IF 2    
03081700 fr 03/08 08:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Grp D Umedalens IF 2 - 2 Härnösands SK    
03080402 fr 03/08 09:10 fr 03/08 Amasten 9-manna F11 Grp A Söråkers FF F07/08 Alnö IF    
03080502 fr 03/08 09:10 fr 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Grp A Brunflo FK 2 0 - 4 Röbäcks IF    
03080602 fr 03/08 09:10 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Alnö IF 2 Kubikenborgs IF Gul    
03081502 fr 03/08 09:10 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp E Islingby IK 1 GIF Sundsvall    
03081602 fr 03/08 09:10 fr 03/08 Stadium 7-manna F11 Grp A Härnösands SK Kramfors Alliansen Blå    
03081102 fr 03/08 09:10 fr 03/08 TimråBo 7-manna F11 Grp A Kungsnäs FC BK Örnen    
03081902 fr 03/08 09:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P16/18 Grp A Kubikenborgs IF 3 - 1 Essviks AIF    
03080802 fr 03/08 09:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp C Sundsvalls FF 3 - 1 Sidsjö-Böle IF    
03081402 fr 03/08 09:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Grp C Torsångs IF 2 - 1 Sundsvalls FF    
03081002 fr 03/08 09:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F16/18 Grp A Arbrå BK 0 - 2 Njurunda IK    
03080102 fr 03/08 09:20 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Grp A IFK Timrå 1 - 1 Domsjö IF    
03080702 fr 03/08 09:20 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp B Kubikenborgs IF 2 - 2 Sundsvalls FF Blå    
03080902 fr 03/08 09:30 fr 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Grp C Bollnäs GIF FF 2 - 2 Njurunda IK    
03081801 fr 03/08 09:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Grp F Spöland/Vännäs IF 0 - 3 Sundsvalls DFF    
03081701 fr 03/08 09:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Grp F Torsångs IF 2 4 - 0 Alby FF    
03081300 fr 03/08 09:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna F13 - 9-manna Grp C Arnäs IF 4 - 1 Sidsjö-Böle IF    
03080403 fr 03/08 10:00 fr 03/08 Amasten 9-manna F11 Grp B Sundsvalls DFF IFK Timrå    
03080503 fr 03/08 10:00 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp E Ösmo GIF FK Moffe BK    
03080603 fr 03/08 10:00 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Strands IF Svart Sundsvalls FF 2    
03081503 fr 03/08 10:00 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön Alnö IF 1    
03081603 fr 03/08 10:00 fr 03/08 Stadium 7-manna F11 Grp B Högs SK Kramfors Alliansen Vit    
03081103 fr 03/08 10:00 fr 03/08 TimråBo 7-manna F11 Grp B Umeå Södra FF Domsjö IF    
03080103 fr 03/08 10:10 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Grp A Gimonäs Umeå IF 2 - 0 Ösmo GIF FK    
03080703 fr 03/08 10:10 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp C Kovlands IF 4 - 0 IFK Timrå 2    
03081903 fr 03/08 10:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P16/18 Grp A Röbäcks IF 1 - 1 Boo FF    
03080803 fr 03/08 10:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp B BIK SK 0 - 2 Kubikenborgs IF    
03081403 fr 03/08 10:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P15 Grp C Själevads IK 1 - 1 Essviks AIF    
03081003 fr 03/08 10:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F14 - 11-manna Grp B Själevads IK 0 - 6 Morön BK    
03080903 fr 03/08 10:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp E Kubikenborgs IF 6 - 0 BIK SK    
03081802 fr 03/08 10:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp A Selånger FK Blå 0 - 4 Sidsjö-Böle IF    
03081702 fr 03/08 10:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp A Ope IF 1 1 - 0 IK Myran    
03081301 fr 03/08 10:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp C Svartviks IF 1 1 - 5 Sund IF    
03080404 fr 03/08 10:50 fr 03/08 Amasten 9-manna F10 Grp A Härnösands SK Blå BIK SK    
03080504 fr 03/08 10:50 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp B Sidsjö-Böle IF Svart Kubikenborgs IF Svart    
03080604 fr 03/08 10:50 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp B BK Örnen IFK Östersund Lungvik    
03081504 fr 03/08 10:50 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp B IFK Timrå Blå Sundsvalls FF 1    
03081604 fr 03/08 10:50 fr 03/08 Stadium 7-manna F10 Grp A Alnö IF Röd Sundsvalls FF Röd    
03081104 fr 03/08 10:50 fr 03/08 TimråBo 7-manna F10 Grp A IFK Timrå Söråkers FF F10    
03080104 fr 03/08 11:00 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp E GIF Sundsvall P06 6 - 0 IFK Timrå 3    
03080704 fr 03/08 11:00 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp E Stigsjö IK 1 - 0 Tegs SK    
03081904 fr 03/08 11:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp C Falu BS Fotboll 1 - 2 Årsunda IF    
03080804 fr 03/08 11:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P16/18 Grp B Sidsjö-Böle IF 1 - 2 Sund IF    
03081404 fr 03/08 11:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Grp B Njurunda IK 3 - 1 IF Tunabro    
03081004 fr 03/08 11:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F14 - 11-manna Grp A Domsjö IF 0 - 3 Sundsvalls DFF    
03080904 fr 03/08 11:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp E Spöland/Vännäs IF 1 - 0 Delsbo IF    
03081803 fr 03/08 11:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Grp A Sundsvalls FF 2 - 3 Heffnersklubbans BK    
03081703 fr 03/08 11:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Grp A Domsjö IF Blå 4 - 0 Sundom IF    
03081302 fr 03/08 11:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp C Röbäcks IF 0 - 5 Arnäs IF    
03080405 fr 03/08 11:40 fr 03/08 Amasten 9-manna F10 Grp B Härnösands SK Svart Matfors IF    
03080505 fr 03/08 11:40 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp C Hagaströms SK KB65 FF    
03080605 fr 03/08 11:40 fr 03/08 Plan 6 7-manna F11 Grp A Söråkers FF F07/08 Matfors IF    
03081505 fr 03/08 11:40 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp A Matfors IF 2 Islingby IK 2    
03081605 fr 03/08 11:40 fr 03/08 Stadium 7-manna F10 Grp B Alnö IF Vit Sundsvalls FF Blå    
03081105 fr 03/08 11:40 fr 03/08 TimråBo 7-manna F10 Grp B Njurunda IK Sund IF    
03080105 fr 03/08 11:50 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp B Strands IF Vit 1 - 3 Kramfors-Alliansen    
03080705 fr 03/08 11:50 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp C Essvik AIF 2 - 3 Sörfors IF    
03080300 fr 03/08 12:00 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A Sundsvalls FF SFF 09 IFK Timrå 2    
03080200 fr 03/08 12:00 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp A BIK SK Röd IFK Timrå Blå    
03081905 fr 03/08 12:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P14 - 11-manna Grp A VIFK 4 - 0 Själevads IK    
03080805 fr 03/08 12:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna F15 Grp A Sundsvalls DFF 0 - 5 Ranheim    
03081405 fr 03/08 12:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Grp A Alnö IF 0 - 1 Sunnanå SK    
03081005 fr 03/08 12:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Grp B Korsnäs IF FK 0 - 3 Frösö IF    
03080406 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Amasten 9-manna P11 Grp E Alnö IF 3 Moffe BK    
03080506 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp D Sidsjö-Böle IF Gul Matfors IF 1    
03080905 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp G Söråkers FF 3 - 4 Sundsvalls FF 1    
03080606 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp E Svartviks IF Islingby IK 1    
03081506 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp D BIK SK Domsjö IF    
03081606 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Stadium 7-manna P11 Grp D Högs SK Kramfors Alliansen    
03081804 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Grp B Röbäcks IF 2 - 2 Matfors IF    
03081704 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Grp B Torsångs IF 1 3 - 0 Brunflo FK    
03081106 fr 03/08 12:30 fr 03/08 TimråBo 7-manna P11 Grp A Härnösands FF Strands IF Vit    
03081303 fr 03/08 12:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp G Högs SK 0 - 2 Umedalens IF    
03080106 fr 03/08 12:40 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Grp B Själevads IK 1 - 1 Heffnersklubbans BK    
03080706 fr 03/08 12:40 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp A Strands IF svart 6 - 0 IF Tunabro    
03080301 fr 03/08 12:40 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A Strands IF Svart Moffe BK 2    
03080201 fr 03/08 12:40 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Sundsvalls FF Vit IFK Timrå Vit    
03081906 fr 03/08 13:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P14 - 11-manna Grp C Islingby IK 0 - 3 IFK Timrå Vit    
03080806 fr 03/08 13:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna F15 Grp B IFK Timrå 0 - 1 Ranheim    
03081406 fr 03/08 13:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Grp C Själevads IK 0 - 1 Torsångs IF    
03081006 fr 03/08 13:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F14 - 11-manna Grp C Films SK IFK D/Ö 1 - 3 IFK Timrå    
03080407 fr 03/08 13:20 fr 03/08 Amasten 9-manna F11 Grp A BK Örnen Alnö IF    
03080507 fr 03/08 13:20 fr 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Grp A KB65 FF 2 - 1 Brunflo FK 2    
03080607 fr 03/08 13:20 fr 03/08 Plan 6 7-manna F11 Grp A IF TeamHudik Härnösands SK    
03081507 fr 03/08 13:20 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Grp B Islingby IK 9 - 1 Högs SK    
03080302 fr 03/08 13:20 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp B Alnö IF 2 Strands IF Vit 1    
03081607 fr 03/08 13:20 fr 03/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Grp C Brunflo FK 1 1 - 4 Stöde IF    
03080202 fr 03/08 13:20 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Moffe BK 1 Njurunda SK    
03081107 fr 03/08 13:20 fr 03/08 TimråBo 7-manna F11 Grp A Kungsnäs FC Kramfors Alliansen Blå    
03080107 fr 03/08 13:30 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Grp A Domsjö IF 4 - 0 Gimonäs Umeå IF    
03080707 fr 03/08 13:30 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Grp B Arnäs IF 0 - 2 Härnösand SK    
03080906 fr 03/08 13:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp B Bollnäs GIF FF 2 - 2 Almunge IK    
03081805 fr 03/08 13:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp F Älandsbro AIK 0 - 5 Selånger FK    
03081705 fr 03/08 13:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp F Hägglunds IOFK 1 - 7 Tegs SK    
03081304 fr 03/08 13:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp B Strands IF Vit 6 - 0 Islingby IK    
03080303 fr 03/08 14:00 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A Sund IF 2 Sundsvalls FF SFF 09    
03080203 fr 03/08 14:00 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp A IFK Timrå 2 BIK SK Röd    
03080408 fr 03/08 14:10 fr 03/08 Amasten 9-manna F11 Grp B Domsjö IF IFK Timrå    
03080508 fr 03/08 14:10 fr 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Grp A Röbäcks IF 2 - 0 Sundsvalls FF    
03080608 fr 03/08 14:10 fr 03/08 Plan 6 7-manna F11 Grp B Sundsvalls DFF Sidsjö Böle IF    
03081508 fr 03/08 14:10 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Grp B KB65 FF 2 - 2 Umeå Södra    
03081608 fr 03/08 14:10 fr 03/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Grp C Moelvens FC 1 - 2 IF Team Hudik    
03081108 fr 03/08 14:10 fr 03/08 TimråBo 7-manna F11 Grp B Umeå Södra FF Kramfors Alliansen Vit    
03081907 fr 03/08 14:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna F16/18 Grp A IFK Timrå 2 - 0 Arbrå BK    
03080807 fr 03/08 14:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P16/18 Grp B Sidsjö-Böle IF 1 - 1 Härnösands FF    
03081407 fr 03/08 14:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Grp C Selånger FK 4 - 1 Frösö IF    
03081007 fr 03/08 14:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Grp B GIF Sundsvall 1 - 2 Kramfors-Alliansen    
03080108 fr 03/08 14:20 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Grp C Kovlands IF 0 - 2 BK Örnen    
03080708 fr 03/08 14:20 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Grp A Ösmo GIF FK 1 - 4 BK-48    
03080907 fr 03/08 14:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp H Ope IF 2 1 - 3 Svartviks IF 2    
03081806 fr 03/08 14:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp D IFK Timrå 1 - 1 Härnösand FF    
03081706 fr 03/08 14:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp D KB65 FF 21 - 0 Arbrå BK    
03081305 fr 03/08 14:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp E BIK SK 2 - 3 Spöland/Vännäs IF    
03080304 fr 03/08 14:40 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A IFK Timrå Blå Strands IF Svart    
03080204 fr 03/08 14:40 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Sidsjö-Böle Sundsvalls FF Vit    
03080409 fr 03/08 15:00 fr 03/08 Amasten 9-manna P11 Grp B Sundsvalls FF 1 BK Örnen    
03080509 fr 03/08 15:00 fr 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Grp A Härnösands FF 2 - 2 KB65 FF    
03080609 fr 03/08 15:00 fr 03/08 Plan 6 7-manna F11 Grp B Islingby IK Högs SK    
03081509 fr 03/08 15:00 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P12 - 7-manna Grp A Sund IF 0 - 3 Moffe BK    
03081609 fr 03/08 15:00 fr 03/08 Stadium 7-manna P11 Grp B Torsångs IF Sidsjö-Böle IF Svart    
03081109 fr 03/08 15:00 fr 03/08 TimråBo 7-manna P11 Grp B Kubikenborgs IF Svart IFK Timrå Blå    
03080109 fr 03/08 15:10 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp D Islingby IK 1 - 0 Själevads IK    
03080709 fr 03/08 15:10 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Grp C Torsångs IF 1 - 1 BIK SK    
03081908 fr 03/08 15:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp B Frösö IF 0 - 0 Kubikenborgs IF    
03080808 fr 03/08 15:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna F16/18 Grp A Njurunda IK 1 - 1 Heffnersklubbans BK    
03081408 fr 03/08 15:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P15 Grp B GIF Sundsvall 1 - 0 Korsnäs IF FK    
03081008 fr 03/08 15:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Grp A Kovlands IF 2 - 2 Torsåkers IF    
03080305 fr 03/08 15:20 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp B Strands IF Vit 1 Moffe BK 1    
03080205 fr 03/08 15:20 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B IFK Timrå Vit Alnö IF 2    
03080908 fr 03/08 15:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp E Delsbo IF 0 - 6 Kubikenborgs IF    
03081807 fr 03/08 15:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp A Strands IF Svart 4 - 1 Selånger FK Blå    
03081707 fr 03/08 15:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp A Sidsjö-Böle IF 3 - 4 Ope IF 1    
03081306 fr 03/08 15:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp H Iggesunds IK 0 - 3 Själevads IK    
03080410 fr 03/08 15:50 fr 03/08 Amasten 9-manna P10 Grp A BK Örnen Strands IF Vit    
03080510 fr 03/08 15:50 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp E GIF Sundsvall IFK Timrå Vit    
03080610 fr 03/08 15:50 fr 03/08 Plan 6 7-manna P10 Grp A Kovlands IF IFK Östersund Lungvik    
03081510 fr 03/08 15:50 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp A Alnö IF Röd Sundsvalls FF 1    
03081610 fr 03/08 15:50 fr 03/08 Stadium 7-manna P10 Grp A IFK Timrå 1 BIK SK 2    
03081110 fr 03/08 15:50 fr 03/08 TimråBo 7-manna P10 Grp A Selånger FK Röd Matfors IF Orange    
03080110 fr 03/08 16:00 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp A Arnäs IF 2 - 1 IFK Timrå 1    
03080710 fr 03/08 16:00 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp A Essviks AIF 1 - 4 Strands IF svart    
03080306 fr 03/08 16:00 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A Sundsvalls FF SFF 09 Moffe BK 2    
03080206 fr 03/08 16:00 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp A IFK Timrå 2 Strands IF Svart    
03081909 fr 03/08 16:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P14 - 11-manna Grp A Falu BS 2 - 1 VIFK    
03080809 fr 03/08 16:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp B Kubikenborgs IF 1 - 0 GIF Sundsvall    
03081409 fr 03/08 16:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P15 Grp A FC Arlanda 3 - 1 IFK Timrå    
03081009 fr 03/08 16:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F16/18 Grp A Alnö IF 1 - 0 Torsångs IF    
03080909 fr 03/08 16:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P14 - 9-manna Grp A Arbrå BK 3 - 5 Sävar IK    
03081808 fr 03/08 16:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Alnö IF 2 0 - 1 Selånger FK Röd    
03081708 fr 03/08 16:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Njurunda IK 3 - 0 Spöland/Vännäs IF    
03081307 fr 03/08 16:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Grp A Söråkers FF 1 - 2 Moffe BK    
03080411 fr 03/08 16:40 fr 03/08 Amasten 9-manna P10 Grp B Strands IF Svart Matfors IF Blå    
03080511 fr 03/08 16:40 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp D Söråker FF Sidsjö-Böle IF Gul    
03080611 fr 03/08 16:40 fr 03/08 Plan 6 7-manna P10 Grp B Iggesunds IK Kramfors Alliansen    
03081511 fr 03/08 16:40 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp A Själevads IK Alnö IF 1    
03080307 fr 03/08 16:40 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A IFK Timrå Blå Sund IF 2    
03081611 fr 03/08 16:40 fr 03/08 Stadium 7-manna P10 Grp B Alnö IF Röd/Vit Sundsvalls FF 2    
03080207 fr 03/08 16:40 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Sundsvalls FF Vit Njurunda SK    
03081111 fr 03/08 16:40 fr 03/08 TimråBo 7-manna P10 Grp B Kubikenborgs IF Svart IFK Timrå 2    
03080111 fr 03/08 16:50 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp C Sörfors IF 3 - 0 Kovlands IF    
03080711 fr 03/08 16:50 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp C IFK Timrå 2 0 - 4 Essvik AIF    
03081910 fr 03/08 17:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna F15 Grp B BIK SK 6 - 0 Frösö IF    
03080810 fr 03/08 17:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp C IFK Timrå Vit 1 - 1 Sundsvalls FF    
03081410 fr 03/08 17:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Grp A Alnö IF 3 - 1 IF Tunabro    
03081010 fr 03/08 17:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Grp C Sundsvalls FF 0 - 0 Själevads IK    
03080308 fr 03/08 17:20 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp B Strands IF Vit 1 Sidsjö-Böle    
03080208 fr 03/08 17:20 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B IFK Timrå Vit Moffe BK 1    
03080412 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Amasten 9-manna P10 Grp C Essvik AIF Selånger FK Blå    
03080512 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp A Islingby IK 2 Sidsjö-Böle IF Grön    
03080910 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Sidsjö-Böle IF 1 - 3 Sundsvalls DFF    
03080612 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Plan 6 7-manna P10 Grp C Hägglunds IoFK Svartviks IF    
03081512 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp D Matfors IF 1 BIK SK    
03081612 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Stadium 7-manna P10 Grp C Alnö IF Vit Sundsvalls FF 3    
03081809 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Torsångs IF 1 4 - 1 Sundsvalls FF    
03081709 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Alby FF 0 - 3 Bollnäs GIF FF    
03081112 fr 03/08 17:30 fr 03/08 TimråBo 7-manna P10 Grp C Kubikenborgs IF Gul BIK SK 1    
03081308 fr 03/08 17:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Härnösands SK 2 - 1 Domsjö IF Svart    
03080112 fr 03/08 17:40 fr 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp B Sundsvalls FF Blå 2 - 0 Strands IF Vit    
03080712 fr 03/08 17:40 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp B Kramfors-Alliansen 0 - 4 Kubikenborgs IF    
03081911 fr 03/08 18:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna P14 - 11-manna Grp A Själevads IK 0 - 5 Härnösands FF    
03080811 fr 03/08 18:15 fr 03/08 Söråkers IP 11-manna F16/18 Grp A Alnö IF 2 - 0 IFK Timrå    
03081411 fr 03/08 18:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 11-manna Grp C Sidsjö-Böle IF 7 - 0 Islingby IK    
03081011 fr 03/08 18:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Grp B Kramfors-Alliansen 2 - 1 BIK SK    
03080413 fr 03/08 18:20 fr 03/08 Amasten 9-manna P11 Grp C Sund IF Alnö IF 2    
03080513 fr 03/08 18:20 fr 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Grp A Moffe BK 12 - 1 Härnösands FF    
03080613 fr 03/08 18:20 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Kubikenborgs IF Gul Strands IF Svart    
03081513 fr 03/08 18:20 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 P12 - 7-manna Grp A Islingby IK Röd 5 - 3 Sund IF    
03080309 fr 03/08 18:20 fr 03/08 SCA 5-manna P9 Grp A Moffe BK 2 Sund IF 2    
03081613 fr 03/08 18:20 fr 03/08 Stadium 7-manna P11 Grp A Strands IF Vit Matfors IF 2    
03081113 fr 03/08 18:20 fr 03/08 TimråBo 7-manna P11 Grp E Svartviks IF Alnö IF 3    
03080113 fr 03/08 18:30 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/8 Final BIK SK 4 - 1 Gimonäs Umeå IF    
03080713 fr 03/08 18:30 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Härnösand SK 3 - 0 Torsångs IF    
03080911 fr 03/08 18:30 fr 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Sundom IF 3 - 1 Matfors IF    
03081810 fr 03/08 18:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Grp D Alnö IF Röd 2 - 4 Islingby IK    
03081710 fr 03/08 18:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna P12 9-manna Grp D Själevads IK 1 - 2 Sundsvalls FF Röd    
03081309 fr 03/08 18:30 fr 03/08 Älvvallen 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Söråkers FF 2 - 1 Hägglunds IOFK    
03080209 fr 03/08 19:00 fr 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Njurunda SK Sidsjö-Böle    
03080414 fr 03/08 19:10 fr 03/08 Amasten 9-manna F12 - 7-manna Grp A Röbäcks IF 3 - 4 Alnö IF    
03080514 fr 03/08 19:10 fr 03/08 Nike 7-manna P11 Grp E GIF Sundsvall Ösmo GIF FK    
03080614 fr 03/08 19:10 fr 03/08 Plan 6 7-manna P11 Grp C Sundsvalls FF 2 Hagaströms SK    
03081514 fr 03/08 19:10 fr 03/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Grp B Islingby IK 5 - 0 Sidsjö Böle IF    
03081614 fr 03/08 19:10 fr 03/08 Stadium 7-manna P11 Grp E IFK Timrå Vit Islingby IK 1    
03081114 fr 03/08 19:10 fr 03/08 TimråBo 7-manna P11 Grp D Domsjö IF Högs SK    
03081912 fr 03/08 19:15 fr 03/08 Bergeforsens IP 11-manna F16/18 Grp A Arbrå BK 0 - 3 Heffnersklubbans BK    
03081412 fr 03/08 19:15 fr 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F16/18 Grp A Torsångs IF 0 - 3 Njurunda IK    
03081012 fr 03/08 19:15 fr 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F14 - 11-manna Slutspel 1/8 Final Själevads IK 5 - 6 Films SK IFK D/Ö    
03080114 fr 03/08 19:30 fr 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Domsjö IF 4 - 0 Arnäs IF    
03080714 fr 03/08 19:30 fr 03/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/8 Final IFK Timrå 3 - 1 Kovlands IF    
03080912 fr 03/08 19:30 fr 03/08 Permobil 9-manna P14 - 9-manna Grp A Moffe BK 3 - 1 Arbrå BK    
03081811 fr 03/08 19:30 fr 03/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Grp E Tegs SK 2 - 3 GIF Sundsvall P06    
03081711 fr 03/08 19:30 fr 03/08 Svenska Kyrkan 9-manna P12 9-manna Grp E IFK Timrå 3 1 - 1 Stigsjö IK    
03081310 fr 03/08 19:30 fr 03/08