You are viewing the results for Mid Nordic Cup & Festival 2019. View the current results for Mid Nordic Cup & Festival 2020 here.

Viimeisiä tuloksia

Mid Nordic Cup & Festival 2019 begins
End
2/8
3/8
4/8

Finals

  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
04081611 su 04/08 19:10 su 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel Loppuottelu Kungsnäs FC 1 - 3 Moffe BK    
04081810 su 04/08 18:15 su 04/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Slutspel Loppuottelu GIF Sundsvall 5 - 0 Kungsnäs FC Svart    
04080410 su 04/08 19:00 su 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Loppuottelu Kubikenborgs IF 0 - 5 GIF Sundsvall    
04081410 su 04/08 17:10 su 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Slutspel Loppuottelu Svartviks IF 2 0 - 1 Sund IF    
04081009 su 04/08 18:30 su 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel Loppuottelu Sidsjö-Böle IF 1 - 4 Selånger FK    
04080510 su 04/08 18:15 su 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Loppuottelu SDFF Blå 0 - 1 Brunflo FK    
04080110 su 04/08 18:15 su 04/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Loppuottelu Själevads IK 0 - 4 Sidsjö Böle IF    
04080910 su 04/08 19:00 su 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Loppuottelu Islingby IK 1 - 2 Heffnersklubbans BK    
04081411 su 04/08 18:05 su 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel Loppuottelu Selånger FK Blå 3 - 4 Torsångs IF 2    
04081008 su 04/08 17:20 su 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel Loppuottelu Sidsjö Böle IF 0 - 4 Morön BK    
  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
04081610 su 04/08 18:00 su 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp D IFK Timrå 2 Finished IFK Östersund Lugnvik    
04080509 su 04/08 17:10 su 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel Välierä Sundsvalls FF 1 2 - 4 Kungsnäs FC    
04081609 su 04/08 17:10 su 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel Välierä Moffe BK 6 - 2 Sundom IF    
04080109 su 04/08 17:00 su 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Välierä Sundsvalls FF 1 - 2 Islingby IK    
04080409 su 04/08 17:00 su 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Välierä Sundsvalls FF SFF 1 1 - 2 Kubikenborgs IF    
04080909 su 04/08 17:00 su 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Välierä Sidsjö-Böle IF 1 - 3 GIF Sundsvall    
04081809 su 04/08 17:00 su 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Välierä Storfors AIK 2 0 - 3 Heffnersklubbans BK    
04081309 su 04/08 16:15 su 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel Välierä Domsjö IF 0 - 1 Selånger FK Blå    
04081409 su 04/08 16:15 su 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel Välierä Torsångs IF 2 4 - 0 Heffnersklubbans BK    
04081007 su 04/08 16:10 su 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel Välierä BIK SK 1 - 2 Selånger FK    
04080108 su 04/08 16:00 su 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Slutspel Välierä GIF Sundsvall 5 - 0 Kubikenborgs IF Gul    
04080408 su 04/08 16:00 su 04/08 Amasten 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Välierä Selånger FK 0 - 1 Själevads IK    
04080908 su 04/08 16:00 su 04/08 Permobil 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Välierä Sidsjö Böle IF 4 - 0 Domsjö IF    
04081808 su 04/08 16:00 su 04/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Slutspel Välierä Kungsnäs FC Svart 7 - 2 Hagaströms SK    
04080508 su 04/08 15:40 su 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Välierä SDFF Blå 2 - 1 Morön BK    
04081108 su 04/08 15:40 su 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Sundom IF 6 - 0 Forsa IF    
04081608 su 04/08 15:40 su 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Välierä SDFF Vit 0 - 2 Brunflo FK    
04081308 su 04/08 15:20 su 04/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Slutspel Välierä Sund IF 3 - 0 Arnäs IF    
04081408 su 04/08 15:20 su 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Slutspel Välierä Svartviks IF 2 3 - 2 Ås IF    
04080107 su 04/08 15:00 su 04/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF SFF 1 2 - 1 Östersunds FK    
04080407 su 04/08 15:00 su 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final MoDo FF 0 - 4 Kubikenborgs IF    
04080907 su 04/08 15:00 su 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 3 - 2 Arnäs IF    
04081006 su 04/08 15:00 su 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel Välierä Kubikenborgs IF 1 1 - 4 Sidsjö-Böle IF    
04081807 su 04/08 15:00 su 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 2 - 1 Själevads IK    
04080507 su 04/08 14:40 su 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF 1 5 - 3 Kramfors Alliansen Blå    
04081107 su 04/08 14:40 su 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Moffe BK 5 - 0 Härnösands FF    
04081607 su 04/08 14:40 su 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Kungsnäs FC 3 - 1 Brynäs IF/FK    
04081307 su 04/08 14:25 su 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/4 Final Heffnersklubbans BK 7 - 0 Röbäcks IF    
04081407 su 04/08 14:25 su 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/4 Final Torsångs IF 2 5 - 1 Selånger FK Röd    
04080106 su 04/08 14:00 su 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF 5 - 1 IF Team Hudik    
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott IFK Timrå Scandic Nord Quality Hotels