Dette er resultater fra Mid Nordic Cup & Festival 2019. Se de siste resultatene fra Mid Nordic Cup & Festival 2020 her.



Fredag 2/8 (Dag 1)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag    
02080100 fr 02/08 08:00 fr 02/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Plj B Kungsnäs FC Svart 2 - 1 Kubikenborgs IF Gul    
02080400 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Amasten 9-manna P12 9-manna Plj A GIF Sundsvall 8 - 1 Kubikenborgs IF Svart    
02082400 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Avis 7-manna P11 Plj C HH64 Alnö IF 1    
02082000 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj C Strands IF Svartviks IF    
02080500 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj A Kramfors Alliansen Blå 5 - 2 Alnö IF 1    
02082500 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Northcar 7-manna P11 Plj C Kvarnsvedens IK 2 Gif Sundsvall Vit    
02080900 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Permobil 9-manna P12 9-manna Plj A Lycksele IF 4 - 1 Arnäs IF    
02082200 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj B Bik SK 1 Sollefteå GIF 1    
02080300 fr 02/08 08:00 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A IFK Timrå Vit Alnö IF P11 Röd    
02082300 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Torsångs IF Kovlands IF Indals IF    
02081600 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj B Strands IF Svart 3 - 1 IFK Timrå Vit    
02081800 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Plj B Hagaströms SK 1 - 0 Spöland Vännäs IF    
02081400 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B Sundsvalls DFF 1 - 1 Storfors AIK    
02081000 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj A Matfors IF 0 - 6 Sundsvalls DFF    
02080200 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF Vit Söråkers FF 1    
02081100 fr 02/08 08:00 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj C Sundsvalls FF 1 15 - 4 KB65 FF Vit    
02081300 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj A Njurunda IK 4 - 0 Söråkers FF/ IFK Timrå    
02080301 fr 02/08 08:40 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A Alnö IF Röd-vit Essviks AIF    
02080201 fr 02/08 08:40 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Söråkers FF 2 IFK Timrå Blå    
02080101 fr 02/08 08:50 fr 02/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Plj B Sidsjö Böle IF 2 - 0 Söråkers FF    
02080401 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Amasten 9-manna F12 - 9-manna Plj A Selånger FK 0 - 0 IFK Timrå    
02082401 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Avis 7-manna P10 Plj A BIK IFK Timrå 3    
02082001 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj A Kvarnsvedens IK 1 Essvik AIF Vit    
02080501 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj A BK Örnen 1 - 4 Sundom IF    
02082501 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Northcar 7-manna P11 Plj A Sidsjö-Böle IF Grön Sundsvalls FF    
02080901 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Permobil 9-manna F12 - 9-manna Plj A BK Örnen 1 - 1 KB65    
02082201 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj A IFK Timrå 1 Alnö IF 3    
02082301 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Kubikenborgs IF Gul Essvik AIF Grön    
02081601 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj B Härnösands FF 4 - 3 Östersunds FK    
02081801 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna F12 - 9-manna Plj B Domsjö IF 1 - 1 Själevads IK    
02081401 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B IF Team Hudik 1 - 1 Alby FF    
02081101 fr 02/08 08:50 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj C Högs SK 2 - 4 Söråker FF    
02081301 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj A Sundsvalls FF 3 - 1 Torsångs IF 1    
02081001 fr 02/08 09:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj A Spöland/Vännäs IF 0 - 5 Själevads IK    
02080302 fr 02/08 09:20 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A Sund IF BIK SK    
02080202 fr 02/08 09:20 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A IFK Timrå Vit Alnö IF Vit    
02080102 fr 02/08 09:40 fr 02/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj B Sundsvalls FF SFF 1 3 - 0 Sund IF    
02082402 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Avis 7-manna P10 Plj A Kungsnäs FC Torsångs IF    
02082002 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj A Strands IF Svart/vit Sidsjö-Böle Svart    
02080502 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj D Strands IF Vit 2 - 2 Alnö IF 2    
02082502 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Northcar 7-manna P10 Plj B BIK Kubikenborgs IF Svart    
02082202 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj B Söråker Svartviks IF    
02082302 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Scandic 7-manna P10 Plj B Njurunda SK 1 Sidsjö-Böle Grön    
02081602 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj E Sundsvalls FF 2 10 - 3 IFK Timrå Blå    
02081802 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj B Arnäs IF 3 - 1 IF Tunabro    
02081402 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj D Domsjö IF 1 - 2 Selånger FK Blå    
02081102 fr 02/08 09:40 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj F Brynäs IF/FK 5 - 4 KB65 FF Röd    
02081302 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj C Selånger FK Röd 3 - 1 Bollnäs GIF FF    
02080303 fr 02/08 10:00 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A Alnö IF Röd-vit Söråkers FF 1    
02081002 fr 02/08 10:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj B IFK Timrå 0 - 1 Sidsjö Böle IF    
02080203 fr 02/08 10:00 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Essviks AIF Söråkers FF 2    
02080103 fr 02/08 10:30 fr 02/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj A Sundsvalls FF 3 - 1 Heffnersklubbans BK    
02080402 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj C Essvik AIF 1 0 - 3 Alnö IF    
02082403 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Avis 7-manna F11 Plj A IFK Timrå Alnö IF 1    
02082003 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj A Arnäs IF Sidsjö Böle IF Svart    
02082503 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Northcar 7-manna F11 Plj A Torsångs IF Stöde IF    
02080902 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj C BIK Härnösand 5 - 1 Ljusdals IF    
02082203 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B IFK Timrå Hägglunds IOFK    
02082303 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Scandic 7-manna F11 Plj B Kramfors Alliansen BIK SK    
02081603 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj E Moffe BK 7 - 1 Själevads IK    
02081803 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Plj A Torsångs IF 1 0 - 3 Islingby IK    
02081403 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj D Fränsta IK 0 - 0 Röbäcks IF    
02081103 fr 02/08 10:30 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj F Kungsnäs FC 4 - 3 Sund IF    
02081303 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj C Remsle UIF 2 - 0 Umedalens IF    
02080304 fr 02/08 10:40 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A IFK Timrå Blå Sund IF    
02080204 fr 02/08 10:40 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF P11 Röd BIK SK    
02081003 fr 02/08 11:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj B Morön BK 3 - 0 Njurunda IK    
02080104 fr 02/08 11:20 fr 02/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Plj B Spöland Vännäs IF 3 - 1 Kubikenborgs IF Gul    
02080403 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Amasten 9-manna P12 9-manna Plj A Arnäs IF 2 - 2 Kubikenborgs IF Svart    
02082404 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Avis 7-manna F11 Plj D Hägglunds IoFK Sidsjö Böle IF Grön    
02082004 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj D Matfors IF IF Team Hudik    
02080503 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj A BIK SK 1 1 - 7 Alnö IF 1    
02082504 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Northcar 7-manna F11 Plj D Selånger FK Remsle UIF Röd    
02080903 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Permobil 9-manna P12 9-manna Plj A Lycksele IF 1 - 2 GIF Sundsvall    
02082204 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna F10 Plj A Söråkers FF Sundsvalls FF    
02080305 fr 02/08 11:20 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A IFK Timrå Vit Söråkers FF 2    
02082304 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Scandic 7-manna F11 Plj B Njurunda IK Sund IF    
02081604 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj B Njurunda IK 0 - 5 SDFF Vit    
02081804 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Plj B Hagaströms SK 0 - 4 Kungsnäs FC Svart    
02081404 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj B Sundsvalls FF 0 - 5 Selånger FK Röd    
02080205 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Kungsnäs FC Svart Alnö IF Röd    
02081104 fr 02/08 11:20 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj G Forsa IF 7 - 1 Kramfors Al...sen P07 VIT    
02081304 fr 02/08 11:20 fr 02/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj A Växbo 1 - 3 Ås IF    
02080306 fr 02/08 12:00 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A Essviks AIF Alnö IF P11 Röd    
02081004 fr 02/08 12:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj A Kubikenborgs IF 1 2 - 1 BIK SK    
02080206 fr 02/08 12:00 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Härnösands SK Blå BIK SK 1    
02080105 fr 02/08 12:10 fr 02/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Plj B Söråkers FF 1 - 1 Domsjö IF    
02080404 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Amasten 9-manna F12 - 9-manna Plj A IFK Timrå 5 - 0 BK Örnen    
02082405 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Avis 7-manna P11 Plj C Alnö IF 1 Kvarnsvedens IK 2    
02082005 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj C Svartviks IF Sundsvalls FF    
02080504 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj A BK Örnen 0 - 2 Morön BK    
02082505 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Northcar 7-manna P11 Plj C HH64 Strands IF    
02080904 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Permobil 9-manna F12 - 9-manna Plj A KB65 1 - 4 Selånger FK    
02082205 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj B Sollefteå GIF 1 Kubikenborgs IF Gul    
02082305 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Kovlands IF Indals IF Hägglunds IoFK    
02081605 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj B Brunflo FK 8 - 0 Moelvens FC    
02081805 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna F12 - 9-manna Plj B Själevads IK 1 - 4 Sidsjö Böle IF    
02081405 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj B Sidsjö-Böle IF 3 - 1 Högs SK    
02081105 fr 02/08 12:10 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj G Matfors IF 1 - 1 BIK SK    
02081305 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj A Härnösands FF 0 - 3 IFK Timrå    
02080307 fr 02/08 12:40 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A Alnö IF Vit IFK Timrå Blå    
02080207 fr 02/08 12:40 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A IFK Timrå F10 Alnö IF Vit    
02080106 fr 02/08 13:00 fr 02/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj B Sollefteå GIF 1 - 8 Sundsvalls FF SFF 1    
02080405 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj A Slätta SK 1 - 3 HH64    
02082406 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Avis 7-manna P10 Plj A BIK Strands IF Svart/vit    
02082006 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj A Sundsvalls FF IFK Timrå 1    
02080505 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj D BIK SK 2 3 - 3 SDFF Blå    
02082506 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Northcar 7-manna P11 Plj A Sidsjö-Böle IF Grön Modo FF    
02080905 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj A GIF Sundsvall 3 - 1 Sidsjö-Böle IF    
02082206 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj A Alnö IF 3 Kvarnsvedens IK 1    
02082306 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Torsångs IF Bik SK 1    
02081606 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj D Islingby IK 5 - 2 Kramfors Al... KA F07 Blå    
02081806 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj B Sund IF 1 - 5 Arnäs IF    
02081406 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj C Arnäs IF 2 - 3 Sund IF    
02081005 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj A Sidsjö-Böle IF 0 - 2 Selånger FK    
02081106 fr 02/08 13:00 fr 02/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Plj C Bollsta IK 0 - 7 Härnösands SK    
02081306 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj C Svartviks IF 2 2 - 1 Selånger FK Blå    
02080308 fr 02/08 13:20 fr 02/08 SCA 5-manna P8 Plj A Söråkers FF 1 Sund IF    
02080208 fr 02/08 13:20 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF Röd-vit BIK SK    
02080107 fr 02/08 13:50 fr 02/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj D Selånger FK 3 - 2 IFK Timrå Vit    
02080406 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj C Östersunds FK 3 - 0 Essvik AIF 1    
02082407 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Avis 7-manna P10 Plj A Torsångs IF Sund IF 1    
02082007 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj A Kungsnäs FC IFK Timrå 3    
02080506 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj A Alnö IF 1 2 - 4 BK Örnen    
02082507 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Northcar 7-manna P10 Plj B BIK Njurunda SK 1    
02080906 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj C Alnö IF 2 - 0 BIK Härnösand    
02082207 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj B Svartviks IF Sundsvalls FF Vit    
02082307 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Scandic 7-manna P10 Plj B Söråker Kubikenborgs IF Svart    
02081607 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj B IFK Timrå Vit 0 - 3 Härnösands FF    
02081807 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj D Brunflo FK 0 - 1 MoDo FF    
02081407 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B Torsångs IF 2 2 - 2 Sundsvalls DFF    
02081107 fr 02/08 13:50 fr 02/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Plj C IF Teamhudik 1 - 6 Sundom IF    
02081307 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj A Gimonäs Umeå IF 1 - 2 Njurunda IK    
02080309 fr 02/08 14:00 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj B Alnö IF Röd/Vit Indals IF    
02081006 fr 02/08 14:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj B Söråkers FF 3 - 0 Sundsvalls FF    
02080209 fr 02/08 14:00 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj B Kungsnäs FC Vit Njurunda IK    
02080108 fr 02/08 14:40 fr 02/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj F Söråker FF 4 - 0 Essvik AIF 2    
02080407 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj E Kubikenborgs IF 1 - 1 Sundsvalls FF SFF 2    
02082408 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Avis 7-manna P10 Plj C IFK Timrå 2 Kubikenborgs IF Gul    
02082008 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj C Alnö IF Moffe BK    
02080507 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj A Sundom IF 5 - 0 Kramfors Alliansen Blå    
02082508 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Northcar 7-manna P10 Plj C Matfors IF Orange Strands IF Vit    
02080907 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj E Domsjö IF 0 - 2 Moffe BK    
02082208 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj D IFK Timrå 1 Alnö IF    
02080310 fr 02/08 14:40 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj B BIK SK 2 Härnösands SK Vit    
02082308 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Strands IF Svart Njurunda SK 2    
02081608 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj B Östersunds FK 3 - 2 Strands IF Svart    
02081808 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj F Själevads IK 2 - 0 Gimonäs Umeå IF    
02081408 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B Storfors AIK 2 - 3 IF Team Hudik    
02080210 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A IFK Timrå F10 Alnö IF Röd    
02081108 fr 02/08 14:40 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj C KB65 FF Vit 6 - 5 Högs SK    
02081308 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj A Söråkers FF/ IFK Timrå 2 - 2 Sundsvalls FF    
02081007 fr 02/08 15:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj B Morön BK 1 - 1 Kubikenborgs IF 2    
02080311 fr 02/08 15:20 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj A Härnösands SK Blå Njurunda IK    
02080211 fr 02/08 15:20 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A BIK SK 1 Kungsnäs FC Svart    
02080109 fr 02/08 15:30 fr 02/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj B Solf IK 0 - 1 HSK    
02080408 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj A Sundsvalls FF 6 - 0 Piteå IF FF Vit    
02082409 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Avis 7-manna F11 Plj A Arnäs IF Alnö IF 1    
02082009 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj A Torsångs IF IFK Timrå    
02080508 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj D Alnö IF 2 3 - 2 IFK Östersund    
02082509 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Northcar 7-manna F11 Plj A Stöde IF Sidsjö Böle IF Svart    
02080908 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj A Islingby IK 2 - 3 Heffnersklubbans BK    
02082209 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B Njurunda IK IFK Timrå    
02082309 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Sund IF 2 Selånger FK    
02081609 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj D Torsåkers IF 2 - 8 Strands IF Vit    
02081809 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Plj B Arnäs if 0 - 2 Storfors AIK 1    
02081409 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj C Heffnersklubbans BK 3 - 0 Selånger FK Röd    
02081109 fr 02/08 15:30 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj C Söråker FF 0 - 16 Sundsvalls FF 1    
02081309 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj D Selånger FK Blå 2 - 0 Fränsta IK    
02080312 fr 02/08 16:00 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj B Indals IF Njurunda IK    
02081008 fr 02/08 16:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj A Själevads IK 0 - 1 Sundsvalls DFF    
02080212 fr 02/08 16:00 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj B Alnö IF Röd/Vit BIK SK 2    
02080110 fr 02/08 16:20 fr 02/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj D Spöland-Vännäs IF 0 - 3 Bik SK    
02080409 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj C RUIF 0 - 3 IFK Timrå    
02082410 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Avis 7-manna P11 Plj E Bik SK 2 Alnö IF 2    
02082010 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj E IFK Lit Domsjö IF Svart    
02080509 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj E IFK Timrå Blå 1 - 4 Moffe BK    
02082510 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Northcar 7-manna F11 Plj B Kramfors Alliansen Hägglunds IOFK    
02080909 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj C Brunflo FK 2 - 1 Piteå IF FF Röd    
02082210 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B Sund IF BIK SK    
02082310 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Scandic 7-manna P11 Plj D IFK Timrå 2 Gif Sundsvall Blå    
02081610 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj E Själevads IK 0 - 5 Sundsvalls FF 2    
02081810 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Plj D Högs SK 2 - 3 Storfors AIK 2    
02081410 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj C Bollnäs GIF FF 2 - 1 Remsle UIF    
02081110 fr 02/08 16:20 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj F KB65 FF Röd 5 - 2 Kungsnäs FC    
02081310 fr 02/08 16:20 fr 02/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj D Röbäcks IF 0 - 2 Domsjö IF    
02080313 fr 02/08 16:40 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj B Härnösands SK Vit Kungsnäs FC Vit    
02080213 fr 02/08 16:40 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Njurunda IK Alnö IF Röd    
02081009 fr 02/08 17:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj A Spöland/Vännäs IF 0 - 4 Matfors IF    
02080111 fr 02/08 17:10 fr 02/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj A Sidsjö-Böle IF 3 - 4 HH64    
02080410 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj E Kovlands IF 0 - 1 Själevads IK    
02082411 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Avis 7-manna F11 Plj C Remsle UIF Blå Alnö IF 2    
02082011 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj C Domsjö IF Brunflo FK    
02080510 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj A Alnö IF 1 5 - 0 BK Örnen    
02082511 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Northcar 7-manna P11 Plj E Sidsjö-Böle IF Svart Kubikenborgs IF Svart    
02080910 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj E IF Team Hudik 1 - 0 Torsångs IF 2    
02082211 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj D Domsjö IF Blå Sollefteå GIF 2    
02082311 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Scandic 7-manna P11 Plj D Selånger FK IFK Östersund Lugnvik    
02081611 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj B Moelvens FC 3 - 2 Njurunda IK    
02081811 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj A GIF Sundsvall 12 - 0 Slätta SK    
02081411 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj A Svartviks IF 1 4 - 0 Växbo    
02081111 fr 02/08 17:10 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj F Sund IF 1 - 8 Brynäs IF/FK    
02081311 fr 02/08 17:10 fr 02/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj B Selånger FK Röd 4 - 4 Sidsjö-Böle IF    
02080314 fr 02/08 17:20 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj A Alnö IF Vit Härnösands SK Blå    
02080214 fr 02/08 17:20 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Kungsnäs FC Svart IFK Timrå F10    
02080112 fr 02/08 18:00 fr 02/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj C Ljusdals IF 3 - 0 Essvik AIF 1    
02080411 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj B IF Tunabro 2 - 4 Sundsvalls FF SFF 1    
02082412 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Avis 7-manna P10 Plj C IFK Timrå 2 Matfors IF Orange    
02082012 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna F10 Plj A Alnö IF Vit IFK Timrå    
02080511 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj A Morön BK 4 - 4 BIK SK 1    
02082512 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Northcar 7-manna F10 Plj A Alnö IF Röd Selånger FK 1    
02080911 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj B Sund IF 5 - 2 Sollefteå GIF    
02082212 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna F10 Plj A Krokom/Dvärsätts IF Medskogsbrons BK    
02080315 fr 02/08 18:00 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj B Indals IF Härnösands SK Vit    
02082312 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Scandic 7-manna F10 Plj A Matfors IF Selånger FK 2    
02081612 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj B SDFF Vit 7 - 2 Brunflo FK    
02081812 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj C Alnö IF 1 - 5 Östersunds FK    
02081412 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj A Ås IF 4 - 0 Härnösands FF    
02081010 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj B Njurunda IK 0 - 1 Sidsjö Böle IF    
02080215 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj B Njurunda IK Alnö IF Röd/Vit    
02081112 fr 02/08 18:00 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj G BIK SK 2 - 2 Kramfors Al...sen P07 VIT    
02081312 fr 02/08 18:00 fr 02/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj B Högs SK 2 - 4 Sundsvalls FF    
02080316 fr 02/08 18:40 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj B Kungsnäs FC Vit BIK SK 2    
02080216 fr 02/08 18:40 fr 02/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Alnö IF Röd BIK SK 1    
02080113 fr 02/08 18:50 fr 02/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj B HSK 1 - 0 Arnäs if    
02080412 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj A Torsångs IF 1 0 - 4 Sundsvalls FF    
02082413 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Avis 7-manna F11 Plj C Medskogsbrons BK Sundsvalls FF    
02082013 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj D Hägglunds IoFK Remsle UIF Röd    
02080512 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj D SDFF Blå 1 - 1 Islingby IK    
02082513 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Northcar 7-manna F11 Plj D IF Team Hudik Sidsjö Böle IF Grön    
02080912 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj A Heffnersklubbans BK 6 - 1 Piteå IF FF Vit    
02082213 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj D Selånger FK Matfors IF    
02082313 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Sund IF 2 IFK Timrå 1    
02081613 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj D Kramfors Al... KA F07 Blå 2 - 1 BIK SK 2    
02081813 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Plj B Storfors AIK 1 2 - 1 Solf IK    
02081413 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj C Selånger FK Blå 0 - 5 Arnäs IF    
02081113 fr 02/08 18:50 fr 02/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj G Matfors IF 3 - 3 Forsa IF    
02081313 fr 02/08 18:50 fr 02/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj C Sund IF 2 - 0 Svartviks IF 2    
02081011 fr 02/08 19:00 fr 02/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj B Morön BK 1 - 0 IFK Timrå    
02080317 fr 02/08 19:20 fr 02/08 SCA 5-manna F9 Plj A Härnösands SK Blå IFK Timrå F10    
02080114 fr 02/08 19:40 fr 02/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj D Bik SK 2 - 1 Högs SK    
02080413 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj C IFK Timrå 6 - 0 Brunflo FK    
02082414 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Avis 7-manna P11 Plj E Alnö IF 2 IFK Lit    
02082014 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj C Sundsvalls FF Blå Alnö IF    
02080513 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj D IFK Östersund 6 - 4 Torsåkers IF    
02082514 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Northcar 7-manna P10 Plj C Moffe BK Kubikenborgs IF Gul    
02080913 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj C Piteå IF FF Röd 4 - 0 RUIF    
02082214 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj D Strands IF Svart Alnö IF    
02082314 fr 02/08 19:40 fr 02/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Selånger FK Njurunda SK 2    
02081614