Dette er resultater fra Mid Nordic Cup & Festival 2019. Se de siste resultatene fra Mid Nordic Cup & Festival 2020 her.



Lørdag 3/8 (Dag 2)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
03080100 lø 03/08 08:00 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj B Sundsvalls FF SFF 1 4 - 0 Arnäs IF    
03082400 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Avis 7-manna P10 Plj C Sundsvalls FF Blå IFK Timrå 2    
03082000 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj C Alnö IF Strands IF Vit    
03080500 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Nike 7-manna P11 Plj E Alnö IF 2 Ferdig Sidsjö-Böle IF Svart    
03082500 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Northcar 7-manna P10 Plj C Kubikenborgs IF Gul Matfors IF Orange    
03082200 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj D Alnö IF Selånger FK    
03080300 lø 03/08 08:00 lø 03/08 SCA 5-manna F9 Plj B BIK SK 2 Njurunda IK    
03082300 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Scandic 7-manna P10 Plj D IFK Timrå 1 Strands IF Svart    
03081600 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Stadium 7-manna P11 Plj E Bik SK 2 Ferdig IFK Lit    
03081800 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj B Sollefteå GIF 1 - 4 IF Tunabro    
03081400 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B Storfors AIK 0 - 6 Torsångs IF 2    
03081000 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj B Sundsvalls FF 0 - 2 Kubikenborgs IF 2    
03080200 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj B Härnösands SK Vit Alnö IF Röd/Vit    
03081100 lø 03/08 08:00 lø 03/08 TimråBo 7-manna P11 Plj E Kubikenborgs IF Svart Domsjö IF Svart    
03081300 lø 03/08 08:00 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj B Alby FF 1 - 0 Sundsvalls DFF    
03080301 lø 03/08 08:40 lø 03/08 SCA 5-manna F9 Plj A Alnö IF Röd Härnösands SK Blå    
03080201 lø 03/08 08:40 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Alnö IF Vit Kungsnäs FC Svart    
03080101 lø 03/08 08:50 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj D IFK Timrå Vit 0 - 5 Brunflo FK    
03080400 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj C Essvik AIF 1 0 - 3 BIK Härnösand    
03082401 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Avis 7-manna F11 Plj A Alnö IF 1 Stöde IF    
03082001 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj A IFK Timrå Arnäs IF    
03080501 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Nike 7-manna P11 Plj D Sollefteå GIF 2 Ferdig IFK Östersund Lugnvik    
03082501 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Northcar 7-manna F11 Plj A Sidsjö Böle IF Svart Torsångs IF    
03080900 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj C Östersunds FK 0 - 1 Ljusdals IF    
03082201 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B Hägglunds IOFK Sund IF    
03082301 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Njurunda SK 2 Sund IF 2    
03081601 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Stadium 7-manna P11 Plj D Domsjö IF Blå Ferdig IFK Timrå 2    
03081801 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj D MoDo FF 1 - 0 Selånger FK    
03081401 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj C Bollnäs GIF FF 1 - 2 Heffnersklubbans BK    
03081101 lø 03/08 08:50 lø 03/08 TimråBo 7-manna P11 Plj D Gif Sundsvall Blå Ferdig Selånger FK    
03081301 lø 03/08 08:50 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj C Umedalens IF 1 - 3 Selånger FK Röd    
03081001 lø 03/08 09:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj B Söråkers FF 1 - 3 Morön BK    
03080302 lø 03/08 09:20 lø 03/08 SCA 5-manna F9 Plj B Njurunda IK Härnösands SK Vit    
03080202 lø 03/08 09:20 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj B BIK SK 2 Indals IF    
03080102 lø 03/08 09:40 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj F Söråker FF 2 - 2 Gimonäs Umeå IF    
03080401 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj E Sundsvalls FF SFF 2 8 - 1 Domsjö IF    
03082402 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Avis 7-manna F11 Plj C Domsjö IF Alnö IF 2    
03082002 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj C Medskogsbrons BK Remsle UIF Blå    
03080502 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj A BK Örnen 2 - 5 Kramfors Alliansen Blå    
03082502 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Northcar 7-manna F11 Plj C Sundsvalls FF Brunflo FK    
03080901 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj E Moffe BK 0 - 2 Kubikenborgs IF    
03082202 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B IFK Timrå Kramfors Alliansen    
03082302 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Scandic 7-manna F11 Plj B BIK SK Njurunda IK    
03081602 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj B Härnösands FF 2 - 2 Strands IF Svart    
03081802 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj F Essvik AIF 2 2 - 1 Själevads IK    
03081402 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj A Ås IF 2 - 4 Svartviks IF 1    
03081102 lø 03/08 09:40 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj C Högs SK 1 - 9 Sundsvalls FF 1    
03081302 lø 03/08 09:40 lø 03/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj A IFK Timrå 2 - 1 Växbo    
03080303 lø 03/08 10:00 lø 03/08 SCA 5-manna F9 Plj B Kungsnäs FC Vit Alnö IF Röd/Vit    
03081002 lø 03/08 10:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj A Sundsvalls DFF 8 - 0 Spöland/Vännäs IF    
03080203 lø 03/08 10:00 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A BIK SK 1 Njurunda IK    
03080103 lø 03/08 10:30 lø 03/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Plj B Kubikenborgs IF Gul 1 - 0 Hagaströms SK    
03080402 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj A Islingby IK 1 - 2 Sundsvalls FF    
03082403 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Avis 7-manna F11 Plj D Hägglunds IoFK IF Team Hudik    
03082003 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj D Remsle UIF Röd Matfors IF    
03080503 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj A Sundom IF 3 - 1 Alnö IF 1    
03082503 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Northcar 7-manna F11 Plj D Sidsjö Böle IF Grön Selånger FK    
03080902 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj A Piteå IF FF Vit 2 - 0 Torsångs IF 1    
03082203 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj C Alnö IF Kubikenborgs IF Gul    
03081603 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj B Östersunds FK 7 - 3 IFK Timrå Vit    
03081803 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Plj B Spöland Vännäs IF 0 - 8 Kungsnäs FC Svart    
03081403 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj A Gimonäs Umeå IF 2 - 1 Torsångs IF 1    
03081103 lø 03/08 10:30 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj C Söråker FF 2 - 2 KB65 FF Vit    
03081303 lø 03/08 10:30 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj A Njurunda IK 2 - 1 Sundsvalls FF    
03080304 lø 03/08 10:40 lø 03/08 SCA 5-manna P8 Plj A Sund IF IFK Timrå Vit    
03080204 lø 03/08 10:40 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF P11 Röd IFK Timrå Blå    
03081003 lø 03/08 11:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj A Matfors IF 2 - 3 Själevads IK    
03080104 lø 03/08 11:20 lø 03/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Plj B Domsjö IF 0 - 2 Sidsjö Böle IF    
03080403 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Amasten 9-manna P12 9-manna Plj A Kubikenborgs IF Svart 0 - 2 Lycksele IF    
03082404 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Avis 7-manna F10 Plj A Alnö IF Vit Selånger FK 1    
03082004 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F10 Plj A IFK Timrå Sundsvalls FF    
03080504 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj D IFK Östersund 5 - 3 Strands IF Vit    
03082504 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Northcar 7-manna F10 Plj A Söråkers FF Alnö IF Röd    
03080903 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Permobil 9-manna P12 9-manna Plj A Arnäs IF 1 - 7 GIF Sundsvall    
03082204 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F10 Plj A Selånger FK 2 Krokom/Dvärsätts IF    
03080305 lø 03/08 11:20 lø 03/08 SCA 5-manna P8 Plj A Söråkers FF 2 Söråkers FF 1    
03082303 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Scandic 7-manna F10 Plj A Matfors IF Medskogsbrons BK    
03081604 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj E Moffe BK 7 - 0 Sundsvalls FF 2    
03081804 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna F12 - 9-manna Plj B Själevads IK 1 - 0 Söråkers FF    
03081404 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B Sundsvalls DFF 0 - 1 IF Team Hudik    
03080205 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF Vit BIK SK    
03081104 lø 03/08 11:20 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj F Kungsnäs FC 2 - 2 Brynäs IF/FK    
03081304 lø 03/08 11:20 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj C Selånger FK Röd 2 - 2 Remsle UIF    
03080306 lø 03/08 12:00 lø 03/08 SCA 5-manna F9 Plj A Härnösands SK Blå Kungsnäs FC Svart    
03081004 lø 03/08 12:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj B Sidsjö Böle IF 0 - 3 Morön BK    
03080206 lø 03/08 12:00 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF Röd-vit IFK Timrå Blå    
03080105 lø 03/08 12:10 lø 03/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj B Solf IK 2 - 0 Arnäs if    
03080404 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Amasten 9-manna F12 - 9-manna Plj A BK Örnen 0 - 1 Selånger FK    
03082405 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Avis 7-manna P10 Plj C IFK Timrå 2 Moffe BK    
03082005 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj C Matfors IF Orange Alnö IF    
03080505 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj D Torsåkers IF 0 - 10 Alnö IF 2    
03082505 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Northcar 7-manna P10 Plj C Strands IF Vit Sundsvalls FF Blå    
03080904 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Permobil 9-manna F12 - 9-manna Plj A KB65 1 - 1 IFK Timrå    
03082205 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj D Alnö IF Njurunda SK 2    
03082304 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Sund IF 2 Strands IF Svart    
03081605 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Plj E Själevads IK 2 - 7 IFK Timrå Blå    
03081805 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Plj B HSK 2 - 3 Storfors AIK 1    
03081405 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj B Torsångs IF 2 7 - 0 Alby FF    
03081105 lø 03/08 12:10 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj F Sund IF 3 - 1 KB65 FF Röd    
03081305 lø 03/08 12:10 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj C Heffnersklubbans BK 4 - 1 Umedalens IF    
03080307 lø 03/08 12:40 lø 03/08 SCA 5-manna F9 Plj A Alnö IF Vit BIK SK 1    
03080207 lø 03/08 12:40 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Plj A Njurunda IK IFK Timrå F10    
03080106 lø 03/08 13:00 lø 03/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Plj D Spöland-Vännäs IF 1 - 4 Högs SK    
03080405 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj A Heffnersklubbans BK 4 - 0 Torsångs IF 1    
03082406 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Avis 7-manna F11 Plj A Alnö IF 1 Sidsjö Böle IF Svart    
03082006 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj A Torsångs IF Arnäs IF    
03080506 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Plj G Kramfors Al...sen P07 VIT 0 - 2 Matfors IF    
03082506 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Northcar 7-manna F11 Plj A Stöde IF IFK Timrå    
03080905 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj A Piteå IF FF Vit 0 - 1 Islingby IK    
03082206 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B Hägglunds IOFK BIK SK    
03082305 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Selånger FK IFK Timrå 1    
03081606 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Stadium 7-manna P10 Plj B Kubikenborgs IF Svart Ferdig Njurunda SK 1    
03081806 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Plj D Bik SK 0 - 1 Storfors AIK 2    
03081406 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj A Växbo 3 - 2 Härnösands FF    
03081005 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Plj B Njurunda IK 2 - 1 IFK Timrå    
03081106 lø 03/08 13:00 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Plj G BIK SK 2 - 3 Forsa IF    
03081306 lø 03/08 13:00 lø 03/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj A Svartviks IF 1 1 - 0 IFK Timrå    
03080308 lø 03/08 13:20 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj A Matfors IF 1 Kubikenborgs IF Svart    
03080208 lø 03/08 13:20 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Söråkers FF Moffe BK    
03080107 lø 03/08 13:50 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj A HH64 0 - 4 GIF Sundsvall    
03080406 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj C RUIF 0 - 4 Brunflo FK    
03082407 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Avis 7-manna P11 Plj C Sundsvalls FF Alnö IF 1    
03082007 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj C Gif Sundsvall Vit Svartviks IF    
03080507 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Nike 7-manna P11 Plj A Kvarnsvedens IK 1 Ferdig IFK Timrå 1    
03082507 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Northcar 7-manna F11 Plj B Sund IF IFK Timrå    
03080906 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj C IFK Timrå 1 - 1 Piteå IF FF Röd    
03082207 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B Njurunda IK Kramfors Alliansen    
03082306 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Essvik AIF Grön Kovlands IF Indals IF    
03081607 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Stadium 7-manna P11 Plj A Essvik AIF Vit Ferdig Sidsjö-Böle IF Grön    
03081807 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj A Sidsjö-Böle IF 4 - 0 Slätta SK    
03081407 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj C Arnäs IF 2 - 2 Svartviks IF 2    
03081107 lø 03/08 13:50 lø 03/08 TimråBo 7-manna P11 Plj A Modo FF Ferdig Alnö IF 3    
03081307 lø 03/08 13:50 lø 03/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj B Högs SK 0 - 2 Selånger FK Röd    
03080309 lø 03/08 14:00 lø 03/08 SCA 5-manna P8 Plj A Alnö IF P11 Röd Söråkers FF 1    
03081006 lø 03/08 14:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj A BIK SK 1 - 3 Sidsjö-Böle IF    
03080209 lø 03/08 14:00 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A Alnö IF Vit Essviks AIF    
03080108 lø 03/08 14:40 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj C Ljusdals IF 0 - 1 Alnö IF    
03080407 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Plj E Torsångs IF 2 0 - 0 Kovlands IF    
03082408 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Avis 7-manna P10 Plj A Sund IF 1 BIK    
03082008 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj A Sidsjö-Böle Svart Torsångs IF    
03080508 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj A BK Örnen 0 - 4 BIK SK 1    
03082508 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Northcar 7-manna P11 Plj C Kvarnsvedens IK 2 HH64    
03080907 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Plj E Själevads IK 1 - 1 IF Team Hudik    
03082208 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj B Hägglunds IoFK Sollefteå GIF 1    
03080310 lø 03/08 14:40 lø 03/08 SCA 5-manna P8 Plj A BIK SK Söråkers FF 2    
03082307 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Kubikenborgs IF Gul Bik SK 1    
03081608 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj B Brunflo FK 5 - 0 Njurunda IK    
03081808 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj C BIK Härnösand 0 - 0 Östersunds FK    
03081408 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj C Sund IF 2 - 1 Selånger FK Blå    
03080210 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P8 Plj A IFK Timrå Vit Alnö IF Röd-vit    
03081108 lø 03/08 14:40 lø 03/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Plj C IF Teamhudik 1 - 2 Bollsta IK    
03081308 lø 03/08 14:40 lø 03/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj B Sidsjö-Böle IF 2 - 1 Sundsvalls FF    
03081007 lø 03/08 15:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj A Selånger FK 2 - 3 Kubikenborgs IF 1    
03080311 lø 03/08 15:20 lø 03/08 SCA 5-manna P8 Plj A Essviks AIF Sund IF    
03080211 lø 03/08 15:20 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Moffe BK Alnö IF 3    
03080109 lø 03/08 15:30 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj D MoDo FF 7 - 0 IFK Timrå Vit    
03080408 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj B IF Tunabro 0 - 0 Sund IF    
03082409 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Avis 7-manna F11 Plj C Alnö IF 2 Sundsvalls FF    
03082009 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj C Remsle UIF Blå Domsjö IF    
03080509 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj A Morön BK 0 - 2 Alnö IF 1    
03082509 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Northcar 7-manna P10 Plj A Strands IF Svart/vit IFK Timrå 3    
03080908 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj B Arnäs IF 1 - 0 Sollefteå GIF    
03082209 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj B Sundsvalls FF Vit BIK    
03082308 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Scandic 7-manna P10 Plj B Sidsjö-Böle Grön Svartviks IF    
03081609 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj B Moelvens FC 2 - 4 SDFF Vit    
03081809 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj D Brunflo FK 7 - 0 Selånger FK    
03081409 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Plj A Härnösands FF 2 - 2 Svartviks IF 1    
03081109 lø 03/08 15:30 lø 03/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Plj C Sundom IF 0 - 2 Härnösands SK    
03081309 lø 03/08 15:30 lø 03/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Plj A IFK Timrå 3 - 4 Ås IF    
03080312 lø 03/08 16:00 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj A Essviks AIF Vit Sundsvalls FF Blå    
03081008 lø 03/08 16:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj B Kubikenborgs IF 2 5 - 1 Söråkers FF    
03080212 lø 03/08 16:00 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Härnösand Kubikenborgs IF Svart    
03080110 lø 03/08 16:20 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Plj F Själevads IK 12 - 1 Söråker FF    
03080409 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Plj E Domsjö IF 1 - 4 Kubikenborgs IF    
03082410 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Avis 7-manna F11 Plj D Selånger FK Hägglunds IoFK    
03082010 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj C Brunflo FK Medskogsbrons BK    
03080510 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Plj D Islingby IK 2 - 0 BIK SK 2    
03082510 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Northcar 7-manna F11 Plj D Remsle UIF Röd IF Team Hudik    
03080909 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Plj E Moffe BK 3 - 2 Sundsvalls FF SFF 2    
03082210 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj D Sidsjö Böle IF Grön Matfors IF    
03081610 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Plj D Kramfors Al... KA F07 Blå 1 - 5 SDFF Blå    
03081810 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Plj F Gimonäs Umeå IF 2 - 2 Essvik AIF 2    
03081410 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj D Fränsta IK 0 - 5 Domsjö IF    
03081310 lø 03/08 16:20 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj D Röbäcks IF 0 - 1 Selånger FK Blå    
03080313 lø 03/08 16:40 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj B Indals IF Essviks AIF Grön    
03080213 lø 03/08 16:40 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Söråkers FF Matfors IF 1    
03081009 lø 03/08 17:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Plj B Sundsvalls FF 1 - 6 Morön BK    
03080111 lø 03/08 17:10 lø 03/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final RUIF 1 - 3 Arnäs if    
03080410 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Piteå IF FF Röd 3 - 1 Spöland-Vännäs IF    
03082411 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Avis 7-manna F10 Plj A Alnö IF Vit Selånger FK 2    
03082011 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna F10 Plj A IFK Timrå Matfors IF    
03080511 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final IFK Timrå Blå 6 - 1 BIK SK    
03082511 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Northcar 7-manna F10 Plj A Alnö IF Röd Medskogsbrons BK    
03080910 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Kovlands IF 4 - 3 Piteå IF FF Vit    
03082211 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna F10 Plj A Sundsvalls FF Selånger FK 1    
03082309 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Scandic 7-manna F10 Plj A Krokom/Dvärsätts IF Söråkers FF    
03081611 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final Kramfors Alliansen Blå 6 - 1 Torsåkers IF    
03081811 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Högs SK 2 - 0 Torsångs IF 2    
03081411 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj A Sundsvalls FF 0 - 1 Gimonäs Umeå IF    
03081110 lø 03/08 17:10 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final Östersunds FK 2 - 0 Sund IF    
03081311 lø 03/08 17:10 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj A Torsångs IF 1 5 - 1 Söråkers FF/ IFK Timrå    
03080314 lø 03/08 17:20 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj C Selånger FK Alnö IF 2    
03080214 lø 03/08 17:20 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Alnö IF 1 Kubikenborgs IF Vit    
03082412 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Avis 7-manna P11 Plj C Alnö IF 1 Strands IF    
03082012 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj C Svartviks IF Kvarnsvedens IK 2    
03080512 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final Kungsnäs FC 9 - 1 Söråker FF    
03082512 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Northcar 7-manna P11 Plj C Sundsvalls FF Gif Sundsvall Vit    
03082212 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj B Sollefteå GIF 1 Torsångs IF    
03080315 lø 03/08 18:00 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj C Kubikenborgs IF Gul Matfors IF 2    
03082310 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Kubikenborgs IF Gul Kovlands IF Indals IF    
03081612 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final Brynäs IF/FK 13 - 0 Kramfors Al...sen P07 VIT    
03081412 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj C Umedalens IF 1 - 2 Bollnäs GIF FF    
03081010 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel 1/4 Final Sundsvalls DFF 4 - 0 IFK Timrå    
03080215 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Sund IF Indals IF    
03081111 lø 03/08 18:00 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final Sundsvalls FF 2 3 - 4 Strands IF Vit    
03081312 lø 03/08 18:00 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj B Alby FF 0 - 3 Storfors AIK    
03080112 lø 03/08 18:30 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Selånger FK 0 - 6 Sundsvalls FF SFF 2    
03080411 lø 03/08 18:30 lø 03/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final HH64 4 - 0 Gimonäs Umeå IF    
03080911 lø 03/08 18:30 lø 03/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final IF Tunabro 6 - 4 Ljusdals IF    
03081812 lø 03/08 18:30 lø 03/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Essvik AIF 2 1 - 2 Slätta SK    
03080316 lø 03/08 18:40 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj C IFK Timrå Sundsvalls FF Röd    
03080216 lø 03/08 18:40 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B IFK Timrå Alnö IF 1    
03082413 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Avis 7-manna P10 Plj A BIK Kungsnäs FC    
03082013 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj A Essvik AIF Vit Modo FF    
03080513 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final BK Örnen 4 - 2 KB65 FF Röd    
03082513 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Northcar 7-manna P11 Plj A Sidsjö-Böle IF Grön Kvarnsvedens IK 1    
03082213 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj A Alnö IF 3 Sundsvalls FF    
03082311 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Essvik AIF Grön Hägglunds IoFK    
03081613 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final Härnösands FF 3 - 1 Själevads IK    
03081413 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Plj C Remsle UIF 0 - 5 Heffnersklubbans BK    
03081112 lø 03/08 18:50 lø 03/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/16 Final KB65 FF Vit 7 - 4 IFK Timrå Vit    
03081313 lø 03/08 18:50 lø 03/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Plj B IF Team Hudik 2 - 3 Torsångs IF 2    
03081011 lø 03/08 19:10 lø 03/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel 1/4 Final Sidsjö Böle IF 1 - 0 Matfors IF    
03080317 lø 03/08 19:20 lø 03/08 SCA 5-manna P9 Plj B Sundsvalls FF Kubikenborgs IF Vit    
03080217 lø 03/08 19:20 lø 03/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Essviks AIF Grön Sund IF    
03080113 lø 03/08 19:30 lø 03/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Sidsjö-Böle IF 3 - 2 Söråker FF    
03080412 lø 03/08 19:30 lø 03/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/16 Final Brunflo FK 3 - 0 Domsjö IF