Dette er resultater fra Mid Nordic Cup & Festival 2019. Se de siste resultatene fra Mid Nordic Cup & Festival 2020 her.



Søndag 4/8 (Dag 3)

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
04080100 sø 04/08 08:00 sø 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Sundsvalls FF 5 - 0 Arnäs if    
04080400 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final IF Team Hudik 2 - 1 Bik SK    
04082400 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Avis 7-manna P11 Plj C Alnö IF 1 Svartviks IF    
04082000 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj C Gif Sundsvall Vit HH64    
04080500 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Alnö IF 1 1 - 3 IF Teamhudik    
04082500 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Northcar 7-manna P11 Plj C Sundsvalls FF Strands IF    
04080900 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Själevads IK 2 - 3 Piteå IF FF Röd    
04082200 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj B Kovlands IF Indals IF Sollefteå GIF 1    
04080300 sø 04/08 08:00 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C IFK Timrå Kubikenborgs IF Gul    
04082300 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Essvik AIF Grön Bik SK 1    
04081600 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final SDFF Blå 5 - 4 BIK SK 1    
04081800 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Storfors AIK 1 0 - 1 Islingby IK    
04081400 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Gimonäs Umeå IF 2 - 0 Remsle UIF    
04081000 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 1 4 - 0 Sundsvalls FF    
04080200 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Alnö IF 3 Söråkers FF    
04081100 sø 04/08 08:00 sø 04/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Islingby IK 4 - 1 Njurunda IK    
04081300 sø 04/08 08:00 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Domsjö IF 3 - 1 Storfors AIK    
04080301 sø 04/08 08:40 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj A Matfors IF 1 Essviks AIF Vit    
04080201 sø 04/08 08:40 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Sundsvalls FF Blå Moffe BK    
04082401 sø 04/08 08:50 sø 04/08 Avis 7-manna P10 Plj A Torsångs IF BIK    
04082001 sø 04/08 08:50 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj A Modo FF Sundsvalls FF    
04082501 sø 04/08 08:50 sø 04/08 Northcar 7-manna P11 Plj A Essvik AIF Vit IFK Timrå 1    
04082201 sø 04/08 08:50 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj A Sidsjö-Böle IF Grön Alnö IF 3    
04082301 sø 04/08 08:50 sø 04/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Hägglunds IoFK Torsångs IF    
04080501 sø 04/08 08:55 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Morön BK 4 - 1 Kramfors Al... KA F07 Blå    
04081601 sø 04/08 08:55 sø 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final SDFF Vit 6 - 2 BIK SK 2    
04081401 sø 04/08 08:55 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Selånger FK Blå 2 - 0 Alby FF    
04081101 sø 04/08 08:55 sø 04/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Bollsta IK 4 - 8 Moelvens FC    
04081301 sø 04/08 08:55 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Njurunda IK 4 - 0 Bollnäs GIF FF    
04080101 sø 04/08 09:00 sø 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Storfors AIK 2 2 - 0 Kovlands IF    
04080401 sø 04/08 09:00 sø 04/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final HSK 2 - 3 Brunflo FK    
04080901 sø 04/08 09:00 sø 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final IFK Timrå 1 - 0 Högs SK    
04081801 sø 04/08 09:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Heffnersklubbans BK 5 - 1 Solf IK    
04081001 sø 04/08 09:10 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF 2 2 - 4 Sidsjö-Böle IF    
04080302 sø 04/08 09:20 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Alnö IF 2 Sundsvalls FF Röd    
04080202 sø 04/08 09:20 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj C Selånger FK Kubikenborgs IF Gul    
04082402 sø 04/08 09:40 sø 04/08 Avis 7-manna P10 Plj A Sidsjö-Böle Svart IFK Timrå 3    
04082002 sø 04/08 09:40 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj A Kungsnäs FC Sund IF 1    
04082502 sø 04/08 09:40 sø 04/08 Northcar 7-manna P10 Plj B Svartviks IF BIK    
04082202 sø 04/08 09:40 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj B Sidsjö-Böle Grön Kubikenborgs IF Svart    
04082302 sø 04/08 09:40 sø 04/08 Scandic 7-manna P10 Plj B Sundsvalls FF Vit Söråker    
04081602 sø 04/08 09:50 sø 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Härnösands SK 9 - 0 BK Örnen    
04081402 sø 04/08 09:50 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Torsångs IF 2 4 - 2 Fränsta IK    
04081102 sø 04/08 09:50 sø 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Sundsvalls FF 1 2 - 1 IFK Timrå Blå    
04081302 sø 04/08 09:50 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Selånger FK Röd 11 - 10 Torsångs IF 1    
04080502 sø 04/08 09:55 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Brunflo FK 5 - 0 Sundom IF    
04080102 sø 04/08 10:00 sø 04/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Sundsvalls FF SFF 1 3 - 2 Sundsvalls FF SFF 2    
04080402 sø 04/08 10:00 sø 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Östersunds FK 7 - 2 HH64    
04080902 sø 04/08 10:00 sø 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final MoDo FF 2 - 1 IF Tunabro    
04080303 sø 04/08 10:00 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Matfors IF 2 IFK Timrå    
04081802 sø 04/08 10:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Kubikenborgs IF 5 - 1 Slätta SK    
04080203 sø 04/08 10:00 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Matfors IF 1 Härnösand    
04081002 sø 04/08 10:20 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel 1/4 Final Morön BK 6 - 7 BIK SK    
04082403 sø 04/08 10:30 sø 04/08 Avis 7-manna P10 Plj C Alnö IF IFK Timrå 2    
04082003 sø 04/08 10:30 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj C Strands IF Vit Kubikenborgs IF Gul    
04082503 sø 04/08 10:30 sø 04/08 Northcar 7-manna P10 Plj C Sundsvalls FF Blå Moffe BK    
04082203 sø 04/08 10:30 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj D Alnö IF Sund IF 2    
04082303 sø 04/08 10:30 sø 04/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Njurunda SK 2 IFK Timrå 1    
04080304 sø 04/08 10:40 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj A Söråkers FF Essviks AIF Vit    
04080204 sø 04/08 10:40 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Alnö IF 3 Kubikenborgs IF Svart    
04081403 sø 04/08 10:45 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final Heffnersklubbans BK 2 - 0 Sundsvalls FF    
04081303 sø 04/08 10:45 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/8 Final IF Team Hudik 0 - 1 Röbäcks IF    
04080503 sø 04/08 10:50 sø 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Brynäs IF/FK 5 - 2 Strands IF Vit    
04081603 sø 04/08 10:50 sø 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Alnö IF 2 1 - 7 Kungsnäs FC    
04081103 sø 04/08 10:50 sø 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Kramfors Alliansen Blå 3 - 1 Östersunds FK    
04080103 sø 04/08 11:00 sø 04/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Alnö IF 3 - 4 Sidsjö-Böle IF    
04080403 sø 04/08 11:00 sø 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Arnäs IF 3 - 1 Brunflo FK    
04080903 sø 04/08 11:00 sø 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final GIF Sundsvall 7 - 1 BIK Härnösand    
04081803 sø 04/08 11:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Själevads IK 2 - 1 Moffe BK    
04082404 sø 04/08 11:20 sø 04/08 Avis 7-manna F11 Plj A Alnö IF 1 Torsångs IF    
04082004 sø 04/08 11:20 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj C Brunflo FK Remsle UIF Blå    
04082504 sø 04/08 11:20 sø 04/08 Northcar 7-manna F11 Plj A Arnäs IF Stöde IF    
04082204 sø 04/08 11:20 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj B Hägglunds IOFK Njurunda IK    
04080305 sø 04/08 11:20 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj B Alnö IF 1 Sundsvalls FF    
04082304 sø 04/08 11:20 sø 04/08 Scandic 7-manna P10 Plj D Strands IF Svart Selånger FK    
04080205 sø 04/08 11:20 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Essviks AIF Grön Kubikenborgs IF Vit    
04081003 sø 04/08 11:30 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel 1/4 Final Selånger FK 4 - 2 Söråkers FF    
04081404 sø 04/08 11:40 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Ås IF 1 - 0 Selånger FK Blå    
04081304 sø 04/08 11:40 sø 04/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Svartviks IF 1 1 - 6 Svartviks IF 2    
04080504 sø 04/08 11:45 sø 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Sundom IF 7 - 0 Matfors IF    
04081604 sø 04/08 11:45 sø 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Härnösands FF 3 - 2 KB65 FF Vit    
04081104 sø 04/08 11:45 sø 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Moffe BK 6 - 0 BK Örnen    
04080104 sø 04/08 12:00 sø 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 9 - 0 Spöland Vännäs IF    
04080404 sø 04/08 12:00 sø 04/08 Amasten 9-manna P12 9-manna Slutspel 1/4 Final Kubikenborgs IF Gul 1 - 0 Arnäs IF    
04080904 sø 04/08 12:00 sø 04/08 Permobil 9-manna P12 9-manna Slutspel 1/4 Final Kungsnäs FC Svart 3 - 0 Kubikenborgs IF Svart    
04080306 sø 04/08 12:00 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj B IFK Timrå Sund IF    
04081804 sø 04/08 12:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Slutspel 1/4 Final Lycksele IF 2 - 3 Hagaströms SK    
04080206 sø 04/08 12:00 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Sundsvalls FF Blå Matfors IF 1    
04082405 sø 04/08 12:10 sø 04/08 Avis 7-manna F11 Plj D Matfors IF Hägglunds IoFK    
04082005 sø 04/08 12:10 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj D Sidsjö Böle IF Grön Remsle UIF Röd    
04082505 sø 04/08 12:10 sø 04/08 Northcar 7-manna F11 Plj D IF Team Hudik Selånger FK    
04082205 sø 04/08 12:10 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj C Moffe BK Strands IF Vit    
04082305 sø 04/08 12:10 sø 04/08 Scandic 7-manna P10 Plj C Sundsvalls FF Blå Matfors IF Orange    
04081405 sø 04/08 12:35 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Selånger FK Röd 0 - 1 Arnäs IF    
04081305 sø 04/08 12:35 sø 04/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sund IF 3 - 1 IFK Timrå    
04080307 sø 04/08 12:40 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj A Kubikenborgs IF Svart Moffe BK    
04081004 sø 04/08 12:40 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel Semifinale Sundsvalls DFF 3 - 4 Sidsjö Böle IF    
04080207 sø 04/08 12:40 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj C IFK Timrå Selånger FK    
04080505 sø 04/08 12:45 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final IF Teamhudik 0 - 1 SDFF Blå    
04081605 sø 04/08 12:45 sø 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Islingby IK 0 - 3 Morön BK    
04081105 sø 04/08 12:45 sø 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Forsa IF 5 - 0 IFK Östersund    
04080105 sø 04/08 13:00 sø 04/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Selånger FK 1 - 0 Söråkers FF    
04080405 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Amasten 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Själevads IK 2 - 0 KB65    
04082406 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Avis 7-manna F10 Plj A Alnö IF Vit Medskogsbrons BK    
04082006 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna F10 Plj A Alnö IF Röd IFK Timrå    
04082506 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Northcar 7-manna F10 Plj A Selånger FK 1 Krokom/Dvärsätts IF    
04080905 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Permobil 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sidsjö Böle IF 3 - 0 BK Örnen    
04082206 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna F10 Plj A Sundsvalls FF Selånger FK 2    
04082306 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Scandic 7-manna F10 Plj A Matfors IF Söråkers FF    
04081805 sø 04/08 13:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final IFK Timrå 1 - 3 Domsjö IF    
04080308 sø 04/08 13:20 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Alnö IF 2 Matfors IF 2    
04080208 sø 04/08 13:20 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Alnö IF 1 Indals IF    
04081406 sø 04/08 13:30 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/4 Final Gimonäs Umeå IF 1 - 3 Domsjö IF    
04081306 sø 04/08 13:30 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/4 Final Selånger FK Blå 1 - 0 Njurunda IK    
04080506 sø 04/08 13:40 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final SDFF Vit 5 - 1 Moelvens FC    
04081606 sø 04/08 13:40 sø 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Härnösands SK 0 - 1 Brunflo FK    
04081005 sø 04/08 13:40 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel Semifinale Morön BK 2 - 1 Njurunda IK    
04081106 sø 04/08 13:40 sø 04/08 TimråBo 7-manna F11 Plj C Domsjö IF Sundsvalls FF    
04082407 sø 04/08 13:50 sø 04/08 Avis 7-manna F11 Plj B BIK SK IFK Timrå    
04082007 sø 04/08 13:50 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna F11 Plj B Kramfors Alliansen Sund IF    
04082507 sø 04/08 13:50 sø 04/08 Northcar 7-manna P11 Plj C Sundsvalls FF Kvarnsvedens IK 2    
04082207 sø 04/08 13:50 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj B Bik SK 1 Kovlands IF Indals IF    
04082307 sø 04/08 13:50 sø 04/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Torsångs IF Essvik AIF Grön    
04080106 sø 04/08 14:00 sø 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF 5 - 1 IF Team Hudik    
04080406 sø 04/08 14:00 sø 04/08 Amasten 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Piteå IF FF Röd 0 - 2 Islingby IK    
04080906 sø 04/08 14:00 sø 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Storfors AIK 2 2 - 0 Brunflo FK    
04080309 sø 04/08 14:00 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Kubikenborgs IF Gul Sundsvalls FF Röd    
04081806 sø 04/08 14:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final IFK Timrå 0 - 1 Heffnersklubbans BK    
04080209 sø 04/08 14:00 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Härnösand Alnö IF 3    
04081407 sø 04/08 14:25 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/4 Final Torsångs IF 2 5 - 1 Selånger FK Röd    
04081307 sø 04/08 14:25 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel 1/4 Final Heffnersklubbans BK 7 - 0 Röbäcks IF    
04082408 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Avis 7-manna P11 Plj C HH64 Svartviks IF    
04082008 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj C Strands IF Gif Sundsvall Vit    
04080507 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF 1 5 - 3 Kramfors Alliansen Blå    
04082508 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Northcar 7-manna P11 Plj A Sundsvalls FF Essvik AIF Vit    
04082208 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj A IFK Timrå 1 Sidsjö-Böle IF Grön    
04080310 sø 04/08 14:40 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj B Sund IF Sundsvalls FF    
04082308 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Scandic 7-manna P11 Plj B Hägglunds IoFK Kubikenborgs IF Gul    
04081607 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Kungsnäs FC 3 - 1 Brynäs IF/FK    
04080210 sø 04/08 14:40 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Moffe BK Essviks AIF Vit    
04081107 sø 04/08 14:40 sø 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Moffe BK 5 - 0 Härnösands FF    
04080107 sø 04/08 15:00 sø 04/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF SFF 1 2 - 1 Östersunds FK    
04080407 sø 04/08 15:00 sø 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final MoDo FF 0 - 4 Kubikenborgs IF    
04080907 sø 04/08 15:00 sø 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 3 - 2 Arnäs IF    
04081807 sø 04/08 15:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final GIF Sundsvall 2 - 1 Själevads IK    
04081006 sø 04/08 15:00 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel Semifinale Kubikenborgs IF 1 1 - 4 Sidsjö-Böle IF    
04080311 sø 04/08 15:20 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj A Kubikenborgs IF Svart Sundsvalls FF Blå    
04081408 sø 04/08 15:20 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Slutspel Semifinale Svartviks IF 2 3 - 2 Ås IF    
04080211 sø 04/08 15:20 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Söråkers FF Härnösand    
04081308 sø 04/08 15:20 sø 04/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Slutspel Semifinale Sund IF 3 - 0 Arnäs IF    
04082409 sø 04/08 15:30 sø 04/08 Avis 7-manna P11 Plj E Domsjö IF Svart Alnö IF 2    
04082009 sø 04/08 15:30 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj A Modo FF Kvarnsvedens IK 1    
04082509 sø 04/08 15:30 sø 04/08 Northcar 7-manna P11 Plj D Selånger FK IFK Timrå 2    
04082209 sø 04/08 15:30 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P11 Plj D Sollefteå GIF 2 Gif Sundsvall Blå    
04082309 sø 04/08 15:30 sø 04/08 Scandic 7-manna P11 Plj D IFK Östersund Lugnvik Domsjö IF Blå    
04080508 sø 04/08 15:40 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Semifinale SDFF Blå 2 - 1 Morön BK    
04081608 sø 04/08 15:40 sø 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Semifinale SDFF Vit 0 - 2 Brunflo FK    
04081108 sø 04/08 15:40 sø 04/08 TimråBo 7-manna P12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Sundom IF 6 - 0 Forsa IF    
04080108 sø 04/08 16:00 sø 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Slutspel Semifinale GIF Sundsvall 5 - 0 Kubikenborgs IF Gul    
04080408 sø 04/08 16:00 sø 04/08 Amasten 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Semifinale Selånger FK 0 - 1 Själevads IK    
04080908 sø 04/08 16:00 sø 04/08 Permobil 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Semifinale Sidsjö Böle IF 4 - 0 Domsjö IF    
04080312 sø 04/08 16:00 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Alnö IF 2 IFK Timrå    
04081808 sø 04/08 16:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Slutspel Semifinale Kungsnäs FC Svart 7 - 2 Hagaströms SK    
04080212 sø 04/08 16:00 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B IFK Timrå Sundsvalls FF    
04081007 sø 04/08 16:10 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel Semifinale BIK SK 1 - 2 Selånger FK    
04081409 sø 04/08 16:15 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel Semifinale Torsångs IF 2 4 - 0 Heffnersklubbans BK    
04081309 sø 04/08 16:15 sø 04/08 Älvvallen 9-manna F14 - 9.manna Slutspel Semifinale Domsjö IF 0 - 1 Selånger FK Blå    
04082410 sø 04/08 16:20 sø 04/08 Avis 7-manna P11 Plj E Kubikenborgs IF Svart IFK Lit    
04082010 sø 04/08 16:20 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj E Sidsjö-Böle IF Svart Bik SK 2    
04082510 sø 04/08 16:20 sø 04/08 Northcar 7-manna P10 Plj A Sund IF 1 Strands IF Svart/vit    
04082210 sø 04/08 16:20 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna P10 Plj B Kubikenborgs IF Svart Svartviks IF    
04082310 sø 04/08 16:20 sø 04/08 Scandic 7-manna P10 Plj B Sundsvalls FF Vit Njurunda SK 1    
04080313 sø 04/08 16:40 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Sundsvalls FF Röd Matfors IF 2    
04080213 sø 04/08 16:40 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Sundsvalls FF Essviks AIF Grön    
04080109 sø 04/08 17:00 sø 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Semifinale Sundsvalls FF 1 - 2 Islingby IK    
04080409 sø 04/08 17:00 sø 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Semifinale Sundsvalls FF SFF 1 1 - 2 Kubikenborgs IF    
04080909 sø 04/08 17:00 sø 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Semifinale Sidsjö-Böle IF 1 - 3 GIF Sundsvall    
04081809 sø 04/08 17:00 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Semifinale Storfors AIK 2 0 - 3 Heffnersklubbans BK    
04082411 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Avis 7-manna P10 Plj A IFK Timrå 3 Torsångs IF    
04082011 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P10 Plj A Kungsnäs FC Sidsjö-Böle Svart    
04080509 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Slutspel Semifinale Sundsvalls FF 1 2 - 4 Kungsnäs FC    
04082511 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Northcar 7-manna F11 Plj C Alnö IF 2 Medskogsbrons BK    
04082211 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna F11 Plj A Sidsjö Böle IF Svart IFK Timrå    
04082311 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Scandic 7-manna P10 Plj B Söråker Sidsjö-Böle Grön    
04081609 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel Semifinale Moffe BK 6 - 2 Sundom IF    
04081410 sø 04/08 17:10 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 9-manna Slutspel Finale Svartviks IF 2 0 - 1 Sund IF    
04081109 sø 04/08 17:10 sø 04/08 TimråBo 7-manna P11 Plj D Sollefteå GIF 2 Selånger FK    
04080314 sø 04/08 17:20 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj A Alnö IF 3 Sundsvalls FF Blå    
04081008 sø 04/08 17:20 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel Finale Sidsjö Böle IF 0 - 4 Morön BK    
04080214 sø 04/08 17:20 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj A Härnösand Essviks AIF Vit    
04082412 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Avis 7-manna F10 Plj A Söråkers FF Alnö IF Vit    
04082012 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna F10 Plj A IFK Timrå Krokom/Dvärsätts IF    
04082512 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Northcar 7-manna F10 Plj A Alnö IF Röd Selånger FK 2    
04082212 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Quality Hotel 7-manna F10 Plj A Selånger FK 1 Matfors IF    
04080315 sø 04/08 18:00 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj B Sund IF Alnö IF 1    
04082312 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Scandic 7-manna F10 Plj A Medskogsbrons BK Sundsvalls FF    
04081610 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Stadium 7-manna P11 Plj D IFK Timrå 2 Ferdig IFK Östersund Lugnvik    
04080215 sø 04/08 18:00 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Kubikenborgs IF Vit IFK Timrå    
04081110 sø 04/08 18:00 sø 04/08 TimråBo 7-manna P11 Plj D Gif Sundsvall Blå Domsjö IF Blå    
04081411 sø 04/08 18:05 sø 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 9.manna Slutspel Finale Selånger FK Blå 3 - 4 Torsångs IF 2    
04080110 sø 04/08 18:15 sø 04/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Finale Själevads IK 0 - 4 Sidsjö Böle IF    
04080510 sø 04/08 18:15 sø 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Finale SDFF Blå 0 - 1 Brunflo FK    
04081810 sø 04/08 18:15 sø 04/08 Svensk Cater 9-manna P12 9-manna Slutspel Finale GIF Sundsvall 5 - 0 Kungsnäs FC Svart    
04081009 sø 04/08 18:30 sø 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Slutspel Finale Sidsjö-Böle IF 1 - 4 Selånger FK    
04080316 sø 04/08 18:40 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj C Kubikenborgs IF Gul Alnö IF 2    
04080216 sø 04/08 18:40 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj C Sundsvalls FF Röd Selånger FK    
04082413 sø 04/08 18:50 sø 04/08 Avis 7-manna P11 Plj E Kubikenborgs IF Svart Alnö IF 2    
04082013 sø 04/08 18:50 sø 04/08 Länsförsäkringar 7-manna P11 Plj E Domsjö IF Svart Bik SK 2    
04082513 sø 04/08 18:50 sø 04/08 Northcar 7-manna P11 Plj E IFK Lit Sidsjö-Böle IF Svart    
04080410 sø 04/08 19:00 sø 04/08 Amasten 9-manna P13 - 9-manna Slutspel Finale Kubikenborgs IF 0 - 5 GIF Sundsvall    
04080910 sø 04/08 19:00 sø 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Finale Islingby IK 1 - 2 Heffnersklubbans BK    
04081611 sø 04/08 19:10 sø 04/08 Stadium 7-manna P12 - 7-manna Slutspel Finale Kungsnäs FC 1 - 3 Moffe BK    
04080317 sø 04/08 19:20 sø 04/08 SCA 5-manna P9 Plj B Essviks AIF Grön IFK Timrå    
04080217 sø 04/08 19:20 sø 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Plj B Indals IF Kubikenborgs IF Vit    
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott IFK Timrå Scandic Nord Quality Hotels