Detta är resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2019. Se de senaste resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alby FF Flickor 14 - 9-manna
Alnö IF Vit Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Röd-vit Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Röd Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Vit Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Röd/Vit Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Röd Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Vit Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF P11 Röd Pojkar 8 - 5-manna
Arnäs IF Pojkar 12 - 9-manna
Arnäs IF Pojkar 13 - 9-manna
Arnäs IF Pojkar 14 - 9-manna
Arnäs IF Flickor 11 - 7-manna
Arnäs IF Flickor 13 - 9-manna
BIK Pojkar 10 - 7-manna
BIK Pojkar 10 - 7-manna
BIK Härnösand Pojkar 13 - 9-manna
BIK SK Pojkar 8 - 5-manna
BIK SK Pojkar 11 - 7-manna
BIK SK Pojkar 11 - 7-manna
BIK SK Pojkar 12 - 7-manna
BIK SK Pojkar 15 - 11-manna
BIK SK Flickor 9 - 5-manna
BIK SK Flickor 9 - 5-manna
BIK SK Flickor 11 - 7-manna
BIK SK Flickor 12 - 7-manna
BIK SK Flickor 12 - 7-manna
BIK SK Flickor 13 - 9-manna
BK Örnen Pojkar 12 - 7-manna
BK Örnen Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen Flickor 12 - 9-manna
Bollnäs GIF FF Flickor 14 - 9-manna
Bollsta IK Flickor 12 - 7-manna
Brunflo FK Pojkar 13 - 9-manna
Brunflo FK Flickor 11 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna
Brynäs IF/FK Pojkar 12 - 7-manna
Domsjö IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Domsjö IF Blå Pojkar 11 - 7-manna
Domsjö IF Pojkar 13 - 9-manna
Domsjö IF Flickor 11 - 7-manna
Domsjö IF Flickor 12 - 9-manna
Domsjö IF Flickor 14 - 9-manna
Essvik AIF Grön Pojkar 11 - 7-manna
Essvik AIF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna
Essviks AIF Pojkar 8 - 5-manna
Essviks AIF Vit Pojkar 9 - 5-manna
Essviks AIF Grön Pojkar 9 - 5-manna
Forsa IF Pojkar 12 - 7-manna
Fränsta IK Flickor 14 - 9-manna
GIF Sundsvall Vit Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Blå Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Pojkar 12 - 9-manna
GIF Sundsvall Pojkar 13 - 9-manna
Gimonäs Umeå IF Pojkar 13 - 9-manna
Gimonäs Umeå IF Flickor 14 - 9-manna
Hagaströms SK Pojkar 12 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 13 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 14 - 9-manna
HH64 Pojkar 11 - 7-manna
HH64 Pojkar 13 - 9-manna
HSK Flickor 13 - 9-manna
Hägglunds IoFK Pojkar 11 - 7-manna
Hägglunds IoFK Flickor 11 - 7-manna
Hägglunds IoFK Flickor 11 - 7-manna
Härnösand Pojkar 9 - 5-manna
Härnösands FF Pojkar 12 - 7-manna
Härnösands FF Pojkar 14 - 9-manna
Härnösands SK Blå Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Vit Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Flickor 12 - 7-manna
Högs SK Pojkar 12 - 7-manna
Högs SK Pojkar 14 - 9-manna
Högs SK Flickor 13 - 9-manna
IFK Lit Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå Blå Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Blå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå F10 Flickor 9 - 5-manna
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 12 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Östersund Lugnvik Pojkar 11 - 7-manna
IFK Östersund Pojkar 12 - 7-manna
IF Teamhudik Flickor 12 - 7-manna
IF Team Hudik Flickor 11 - 7-manna
IF Team Hudik Flickor 13 - 9-manna
IF Team Hudik Flickor 14 - 9-manna
IF Tunabro Pojkar 13 - 9-manna
Indals IF Pojkar 9 - 5-manna
Indals IF Flickor 9 - 5-manna
Islingby IK Flickor 12 - 7-manna
Islingby IK Flickor 13 - 9-manna
KB65 Flickor 12 - 9-manna
KB65 FF Vit Pojkar 12 - 7-manna
KB65 FF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Kovlands IF Flickor 13 - 9-manna
Kovlands IF Indals IF Pojkar 11 - 7-manna
Kramfors Alliansen Blå Pojkar 12 - 7-manna
Kramfors Alliansen P07 VIT Pojkar 12 - 7-manna
Kramfors Alliansen Flickor 11 - 7-manna
Kramfors Alliansen KA F07 Blå Flickor 12 - 7-manna
Krokom/Dvärsätts IF Flickor 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Vit Pojkar 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 12 - 9-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 12 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna
Kungsnäs FC Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Pojkar 12 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 12 - 9-manna
Kungsnäs FC Vit Flickor 9 - 5-manna
Kungsnäs FC Svart Flickor 9 - 5-manna
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 - 7-manna
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 - 7-manna
Ljusdals IF Pojkar 13 - 9-manna
Lycksele IF Pojkar 12 - 9-manna
Matfors IF Pojkar 9 - 5-manna
Matfors IF Pojkar 9 - 5-manna
Matfors IF Orange Pojkar 10 - 7-manna
Matfors IF Pojkar 12 - 7-manna
Matfors IF Flickor 10 - 7-manna
Matfors IF Flickor 11 - 7-manna
Matfors IF Flickor 15 - 11-manna
Medskogsbrons BK Flickor 10 - 7-manna
Medskogsbrons BK Flickor 11 - 7-manna
MoDo FF Pojkar 11 - 7-manna
MoDo FF Pojkar 13 - 9-manna
Moelvens FC Flickor 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 10 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna
Morön BK Pojkar 15 - 11-manna
Morön BK Flickor 12 - 7-manna
Morön BK Flickor 15 - 11-manna
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna
Njurunda IK Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 15 - 11-manna
Njurunda SK Pojkar 10 - 7-manna
Njurunda SK Pojkar 10 - 7-manna
Piteå IF FF Röd Flickor 13 - 9-manna
Piteå IF FF Vit Flickor 13 - 9-manna
Remsle UIF Blå Flickor 11 - 7-manna
Remsle UIF Röd Flickor 11 - 7-manna
Remsle UIF Flickor 14 - 9-manna
RUIF Flickor 13 - 9-manna
Röbäcks IF Flickor 14 - 9-manna
SDFF Blå Flickor 12 - 7-manna
SDFF Vit Flickor 12 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 9 - 5-manna
Selånger FK Pojkar 10 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 11 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna
Selånger FK Röd Pojkar 14 - 9-manna
Selånger FK Blå Pojkar 14 - 9-manna
Selånger FK Pojkar 15 - 11-manna
Selånger FK Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK Flickor 11 - 7-manna
Selånger FK Flickor 12 - 9-manna
Selånger FK Röd Flickor 14 - 9-manna
Selånger FK Blå Flickor 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle Svart Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö-Böle Grön Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Grön Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Svart Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Flickor 12 - 9-manna
Sidsjö Böle IF Flickor 15 - 11-manna
Sidsjö-Böle IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 - 11-manna
Själevads IK Pojkar 12 - 7-manna
Själevads IK Pojkar 13 - 9-manna
Själevads IK Flickor 12 - 9-manna
Själevads IK Flickor 13 - 9-manna
Själevads IK Flickor 15 - 11-manna
Slätta SK Pojkar 13 - 9-manna
Solf IK Flickor 13 - 9-manna
Sollefteå GIF Pojkar 11 - 7-manna
Sollefteå GIF Pojkar 11 - 7-manna
Sollefteå GIF Pojkar 13 - 9-manna
Spöland/Vännäs IF Flickor 15 - 11-manna
Spöland Vännäs IF Pojkar 12 - 9-manna
Spöland-Vännäs IF Flickor 13 - 9-manna
Storfors AIK Flickor 13 - 9-manna
Storfors AIK Flickor 13 - 9-manna
Storfors AIK Flickor 14 - 9-manna
Strands IF Svart/vit Pojkar 10 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Strands IF Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Stöde IF Flickor 11 - 7-manna
Sund IF Pojkar 8 - 5-manna
Sund IF Pojkar 9 - 5-manna
Sund IF Pojkar 10 - 7-manna
Sund IF Pojkar 10 - 7-manna
Sund IF Pojkar 12 - 7-manna
Sund IF Pojkar 13 - 9-manna
Sund IF Pojkar 14 - 9-manna
Sund IF Flickor 11 - 7-manna
Sundom IF Pojkar 12 - 7-manna
Sundom IF Flickor 12 - 7-manna
Sundsvalls DFF Flickor 14 - 9-manna
Sundsvalls DFF Flickor 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF SFF 2 Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF SFF 1 Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Flickor 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 14 - 9-manna
Svartviks IF Pojkar 10 - 7-manna
Svartviks IF Pojkar 11 - 7-manna
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna
Söråker Pojkar 10 - 7-manna
Söråker FF Pojkar 12 - 7-manna
Söråker FF Pojkar 13 - 9-manna
Söråkers FF Pojkar 8 - 5-manna
Söråkers FF Pojkar 8 - 5-manna
Söråkers FF Pojkar 9 - 5-manna
Söråkers FF Pojkar 15 - 11-manna
Söråkers FF Flickor 10 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 12 - 9-manna
Söråkers FF/ IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
Torsåkers IF Pojkar 12 - 7-manna
Torsångs IF Pojkar 10 - 7-manna
Torsångs IF Pojkar 11 - 7-manna
Torsångs IF Flickor 11 - 7-manna
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna
Umedalens IF Flickor 14 - 9-manna
Växbo Pojkar 14 - 9-manna
Ås IF Pojkar 14 - 9-manna
Östersunds FK Pojkar 12 - 7-manna
Östersunds FK Pojkar 13 - 9-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott IFK Timrå Scandic Nord Quality Hotels