Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alnö Flickor 11 - 7-manna Alnö 1
Alnö Flickor 11 - 7-manna Alnö vit
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 3
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 2
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 1
Alnö IF Pojkar 13 - 9-manna Alnö IF
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna Alnö IF Röd
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna Alnö IF Vit
Alnö IF P10 Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P10 3
Alnö IF P10 Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P10 2
Alnö IF P10 Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P10 1
Arnäs IF Pojkar 12 - 9-manna Arnäs IF P-07
Arnäs IF Pojkar 14 - 9-manna Arnäs IF P-05
Arnäs IF Pojkar 15 - 11-manna Arnäs IF P 04
Arnäs IF Flickor 11 - 7-manna Arnäs IF f08
Betsele if Flickor 14 - 9-manna Betsele if 05/06
BIK SK Pojkar 12 - 7-manna BIK SK P07
Bik Sk fotboll Flickor 13 - 9-manna Bik Sk fotboll Sk F06
BIK SK P11 Pojkar 8 - 5-manna BIK SK P11 Härnösand
BK Örnen Pojkar 12 - 7-manna BK Örnen P07
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna Brunflo FK 07
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna Brunflo FK 06
Domjsö IF Flickor 11 - 7-manna Domjsö IF F-08
Domsjö IF Flickor 12 - 9-manna Domsjö IF F07
Domsjö IF Flickor 14 - 9-manna Domsjö IF Blå
Domsjö IF Flickor 14 - 9-manna Domsjö IF Svart
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna Essvik AIF NJURUNDA
Forsa IF Pojkar 12 - 7-manna Forsa IF -07
Frösö IF Flickor 15 - 11-manna Frösö IF F04
Gif Sundsvall Pojkar 13 - 9-manna GIF Sundsvall P06
GIF Sundsvall P07 Pojkar 12 - 9-manna GIF Sundsvall P07 P07
Hagaströms SK Pojkar 12 - 9-manna Hagaströms SK P12 Född -07
Heffnersklubbans BK Flickor 13 - 9-manna Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 14 - 9-manna Heffnersklubbans BK
HH64 Pojkar 11 - 7-manna HH64 P08-09
HH64 Pojkar 13 - 9-manna HH64
Hsk Flickor 13 - 9-manna Hsk f-06
Hägglunds IoFK Pojkar 11 - 7-manna Hägglunds IoFK P-08
Högs SK Pojkar 12 - 7-manna Högs SK P12
Högs SK Flickor 13 - 9-manna Högs SK
IFK Lit Pojkar 11 - 7-manna IFK Lit P08
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna IFK Timrå P-12 Vit
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna IFK Timrå P-12 Blå
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna IFK Timrå P05
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna IFK Timrå p04
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna Ifk Timrå F08
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna Ifk Timrå F08 lag 2
IFK Timrå Flickor 12 - 9-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 13 - 9-manna IFK Timrå
IFK Östersund Pojkar 11 - 7-manna IFK Östersund Lugnvik
IFK Östersund Pojkar 12 - 7-manna IFK Östersund Lugnvik
IF Teamhudik Flickor 12 - 7-manna IF Teamhudik -07
IF Team Hudik Flickor 11 - 7-manna IF Team Hudik f-08
IF Team Hudik Flickor 13 - 9-manna IF Team Hudik Hudiksvall
IF Team Hudik Flickor 14 - 9-manna IF Team Hudik Hudiksvall
Iggesunds IK Pojkar 14 - 9-manna Iggesunds IK Njutånger
Islingby IK Flickor 12 - 7-manna Islingby IK
Islingby IK Flickor 13 - 9-manna Islingby IK
KB65 Flickor 12 - 9-manna KB65 F07
Kovlands IF Flickor 13 - 9-manna Kovlands IF F0607
Kramfors Alliansen Flickor07 Flickor 12 - 7-manna Kramfors Alliansen Flickor07 KA F07 Blå
Krokom/Dvärsätts IF Flickor 10 - 7-manna Krokom/Dvärsätts IF KD55
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Kuben Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Kuben Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna Kubikenborgs IF
Lycksele IF Pojkar 12 - 9-manna Lycksele IF LIF-P07
Matfors IF Pojkar 12 - 7-manna Matfors IF
Matfors IF Flickor 11 - 7-manna Matfors IF
Medskogsbrons BK Flickor 11 - 7-manna Medskogsbrons BK
Moelvens FC Flickor 12 - 7-manna Moelvens FC F07
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna Moffe BK
Morön BK Flickor 15 - 11-manna Morön BK F04
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna Njurunda IK Vit
Njurunda IK Flickor 11 - 7-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 15 - 11-manna Njurunda IK
Piteå IF FF Flickor 13 - 9-manna Piteå IF FF PIF FF vit
Piteå IF FF Flickor 13 - 9-manna Piteå IF FF PIF FF röd
SDFF Flickor 14 - 9-manna SDFF F05/06
SDFF Flickor 15 - 11-manna SDFF 04
Selånger Flickor 15 - 11-manna Selånger F04
Selånger FK Pojkar 14 - 9-manna Selånger FK blå
Selånger FK Pojkar 14 - 9-manna Selånger FK röd
Selånger FK Flickor 11 - 7-manna Selånger FK
Selånger FK Flickor 12 - 9-manna Selånger FK
Sidsjö Böle IF Flickor 12 - 9-manna Sidsjö Böle IF F07
Sidsjö Böle IF Flickor 15 - 11-manna Sidsjö Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 - 11-manna Sidsjö-Böle IF P04
Själevads IK Pojkar 12 - 7-manna Själevads IK P07
Själevads IK Pojkar 13 - 9-manna Själevads IK
Själevads IK Flickor 12 - 9-manna Själevads IK F07
Själevads IK Flickor 13 - 9-manna Själevads IK F-06
Solf IK Flickor 13 - 9-manna Solf IK F06/07
Sollefteå Pojkar 13 - 9-manna Sollefteå
Sollefteå GIF Pojkar 11 - 7-manna Sollefteå GIF SGIF 2
Sollefteå GIF Pojkar 11 - 7-manna Sollefteå GIF SGIF 1
Spöland Vännäs IF Pojkar 12 - 9-manna Spöland Vännäs IF SVIF P-07
Storfors AIK Flickor 13 - 9-manna Storfors AIK SAIK/MSSK 1
Storfors AIK Flickor 13 - 9-manna Storfors AIK SAIK/MSSK 2
Storfors AIK Flickor 14 - 9-manna Storfors AIK SAIK f-05
Strand If Pojkar 10 - 7-manna Strand If Vit
Strands If Pojkar 10 - 7-manna Strands If Svart
Strands If Pojkar 12 - 7-manna Strands IF P12 Svart
Strands If Pojkar 12 - 7-manna Strands IF P12 vit
Sund IF Pojkar 12 - 7-manna Sund IF
Sund IF Pojkar 13 - 9-manna Sund IF P06/07
Sund IF Flickor 11 - 7-manna Sund IF F08/09
SUNDOM IF Pojkar 12 - 9-manna Sundom IF
SUNDOM IF Flickor 12 - 7-manna SUNDOM IF SIF F06/07
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF SFF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF SFF Vit
Sundsvalls FF Flickor 11 - 7-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna Sundsvalls ff Sff f06
Sundsvalls FF Flickor 14 - 9-manna Sundsvalls FF F05
Sundsvalls fotbollsförening Pojkar 12 - 7-manna Sundsvalls fotbollsförening SFF P07 Lag 1
Sundsvalls fotbollsförening Pojkar 12 - 7-manna Sundsvalls fotbollsförening SFF P07 Lag 2
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna Svartviks IF 1
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna Svartviks IF 2
Söråkers FF Pojkar 9 - 5-manna Söråkers FF P10
Söråkers FF Pojkar 15 - 11-manna Söråkers FF P15
Torsåkers IF Pojkar 12 - 7-manna Torsåkers IF P-07
Torsångs IF Flickor 11 - 7-manna Torsångs IF F08/09
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna Torsångs IF 1
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna Torsångs IF 2
Umedalens if Flickor 14 - 9-manna Umedalens if F05
Ås IF Pojkar 14 - 9-manna Ås IF
Östersunds FK Pojkar 12 - 7-manna Östersunds FK
Östersunds FK Pojkar 13 - 9-manna Östersunds FK
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott Quality Hotels IFK Timrå Scandic Nord