Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alnö IF RÖD/VIT Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF RÖD Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF VIT Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna
BIK SK vit Pojkar 11 - 7-manna
BIK SK röd Pojkar 11 - 7-manna
BIK SK röd Flickor 9 - 5-manna
BIK SK vit Flickor 9 - 5-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
Brunflo FK Pojkar 13 - 9-manna
Brunflo FK Pojkar 13 - 9-manna
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF F08 Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF F06 Flickor 14 - 9-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS FK P09 Blå Pojkar 11 - 7-manna
Falu BS FK P09 Gul Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Blå Pojkar 12 - 7-manna
GIF Sundsvall Vit Pojkar 12 - 7-manna
GIF Sundsvall P07 Pojkar 13 - 9-manna
Gustafs Goif Flickor 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 14 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 15 - 11-manna
Högs SK Flickor 13 - 9-manna
IFK Mora FK F07 Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå 2 P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå P05 Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå Blå Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Vit Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Timrå P09 Lag 3 Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 2 Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 1 Pojkar 11 - 7-manna
IK Huge Flickor 15 - 11-manna
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Sandvikens IF Flickor 12 - 7-manna
Sandvikens IF Flickor 12 - 7-manna
SDFF Vit Flickor 13 - 9-manna
SDFF Blå Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö Böle Flickor 13 - 9-manna
Själevads IK Pojkar 14 - 9-manna
Sund If Pojkar 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Torsångs IF F05 Flickor 15 - 11-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott IFK Timrå Scandic Nord Quality Hotels