You are viewing the results for Mid Nordic Cup & Festival 2021. View the current results for Mid Nordic Cup & Festival 2023 here.


This box is only shown for you as administrator
Right now the page is shown as seen by visitors Show as if published

Ilmoittautuneet joukkueet

Seura Joukkue Sarja
Alnö IF Röd-Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Röd Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Röd Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Vit Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Röd/Vit Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Vit Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Vit Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 14 - 9-manna
Arnäs IF Flickor 15 - 11-manna
Bele Barkarby FF Gul Pojkar 9 - 5-manna
Bele Barkarby FF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Bik SK Pojkar 9 - 5-manna
Bik SK Pojkar 9 - 5-manna
Bik SK Pojkar 10 - 7-manna
Bik SK Röd Pojkar 12 - 7-manna
Bik SK Vit Pojkar 12 - 7-manna
Bik SK Flickor 9 - 5-manna
Bik SK Flickor 10 - 7-manna
Bik SK Flickor 11 - 7-manna
Bik SK Flickor 14 - 9-manna
Bik SK Flickor 14 - 9-manna
BK Örnen Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen Flickor 13 - 9-manna
BK Örnen Flickor 15 - 11-manna
Domsjö IF Flickor 15 - 11-manna
Domsjö IF Flickor 16 - 11-manna
Enebybergs IF Flickor 15 - 11-manna
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna
Essviks AIF Pojkar 10 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 11 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 11 - 7-manna
Falu BS Flickor 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 14 - 9-manna
Falu BS Flickor 14 - 9-manna
Forsa IF Pojkar 14 - 9-manna
GIF Sundsvall Blå Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Vit Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Pojkar 14 - 9-manna
GIF Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 12 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 16 - 11-manna
Hägglunds IoFK Flickor 13 - 9-manna
Hägglunds IoFK Flickor 13 - 9-manna
Härnösands AIK Pojkar 14 - 9-manna
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Vit Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 13 - 9-manna
Härnösands SK Vit Flickor 13 - 9-manna
IFK Lit Pojkar 14 - 9-manna
IFK Mora Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 9 - 5-manna
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Vit Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Blå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Östersund Pojkar 11 - 7-manna
IFK Östersund Pojkar 13 - 9-manna
IF Team Hudik Flickor 14 - 9-manna
Indals IF Flickor 11 - 7-manna
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 11 - 7-manna
KB65 Flickor 14 - 9-manna
KB65 FF Pojkar 14 - 9-manna
Kovlands IF Flickor 10 - 7-manna
Kovlands IF Flickor 15 - 11-manna
Kramfors alliansen Pojkar 13 - 9-manna
Kramfors alliansen Flickor 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna
Kungsnäs Vit Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Flickor 9 - 5-manna
Kungsnäs FC Flickor 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Flickor 14 - 9-manna
Lucksta IF Pojkar 10 - 7-manna
Matfors if Pojkar 11 - 7-manna
Matfors if Pojkar 13 - 9-manna
Matfors if Flickor 13 - 9-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 9 - 5-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 12 - 7-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 13 - 9-manna
Medskogsbrons BK Flickor 11 - 7-manna
Medskogsbrons BK Flickor 12 - 7-manna
Medskogsbrons BK Flickor 13 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 10 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Blå Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Grön Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 14 - 9-manna
Morön BK Pojkar 14 - 9-manna
Morön BK Flickor 14 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Svart Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Vit Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna
Ope IF Vit Flickor 13 - 9-manna
Ope IF Blå Flickor 13 - 9-manna
Rutvik SK/Gammelstads IF Flickor 16 - 11-manna
Röbäcks IF Pojkar 14 - 9-manna
SDFF Blå Flickor 14 - 9-manna
SDFF Vit Flickor 14 - 9-manna
Selånger FK Pojkar 11 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 12 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna
Selånger FK Pojkar 15 - 11-manna
Selånger FK Flickor 11 - 7-manna
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK Flickor 14 - 9-manna
Selånger FK Flickor 16 - 11-manna
Selångers FK Blå Flickor 12 - 7-manna
Selångers FK Röd Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö/Böle IF Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö/Böle IF Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle Grön Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle Gul Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Gul Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Grön Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Pojkar 14 - 9-manna
Sidsjö Böle IF Grön Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Svart Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Grön Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö Böle IF Svart Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 - 11-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 9 - 5-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 9 - 5-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 14 - 9-manna
Sollefteå GIF FF Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna
Stöde IF Flickor 13 - 9-manna
Sund IF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls DFF Blå Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls DFF Vit Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls DFF Flickor 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 16 - 11-manna
Svartviks IF Pojkar 12 - 7-manna
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna
Söråker FF Pojkar 12 - 7-manna
Söråkers FF Pojkar 11 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 12 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 14 - 9-manna
Ås IF Pojkar 15 - 11-manna
Älandsbro AIK Pojkar 14 - 9-manna