Dette er resultater fra Mid Nordic Cup & Festival 2018. Se de siste resultatene fra Mid Nordic Cup & Festival 2020 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Alby FF Flickor 13 - 9-manna
Almunge IK Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Röd/Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 12 - 9-manna
Alnö IF Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Vit Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 14 - 11-manna
Alnö IF Flickor 15 - 11-manna
Alnö IF Flickor 16/18 - 11-manna
Arbrå BK Pojkar 13 - 9-manna
Arbrå BK Pojkar 14 - 9-manna
Arbrå BK Flickor 16/18 - 11-manna
Arnäs IF Pojkar 12 - 9-manna
Arnäs IF Pojkar 13 - 9-manna
Arnäs IF Flickor 12 - 9-manna
Arnäs IF Flickor 13 - 9-manna
BIK SK Röd Pojkar 9 - 5-manna
BIK SK Vit Pojkar 9 - 5-manna
BIK SK Pojkar 10 - 7-manna
BIK SK Pojkar 10 - 7-manna
BIK SK Pojkar 11 - 7-manna
BIK SK Pojkar 13 - 9-manna
BIK SK Pojkar 14 - 11-manna
BIK SK Flickor 10 - 7-manna
BIK SK Flickor 12 - 9-manna
BIK SK Flickor 15 - 11-manna
BK-48 Flickor 12 - 9-manna
BK Örnen Pojkar 10 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen Flickor 11 - 7-manna
BK Örnen Flickor 12 - 9-manna
Bollnäs GIF FF Pojkar 13 - 9-manna
Bollnäs GIF FF Flickor 13 - 9-manna
Boo FF Pojkar 16/18 - 11-manna
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna
Delsbo IF Pojkar 13 - 9-manna
Domsjö IF Pojkar 11 - 7-manna
Domsjö IF Flickor 11 - 7-manna
Domsjö IF Flickor 12 - 9-manna
Domsjö IF Svart Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF Blå Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF Flickor 14 - 11-manna
Essvik AIF Pojkar 10 - 7-manna
Essvik AIF Pojkar 12 - 9-manna
Essvik AIF Pojkar 14 - 11-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 9-manna
Essviks AIF Pojkar 15 - 11-manna
Essviks AIF Pojkar 16/18 - 11-manna
Falu BS Pojkar 14 - 11-manna
Falu BS Fotboll Pojkar 15 - 11-manna
FC Arlanda Pojkar 15 - 11-manna
Films SK IFK D/Ö Flickor 14 - 11-manna
Frösö IF Pojkar 15 - 11-manna
Frösö IF Flickor 14 - 11-manna
Frösö IF Flickor 15 - 11-manna
GIF Sundsvall Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall P06 Pojkar 12 - 9-manna
GIF Sundsvall Pojkar 14 - 11-manna
GIF Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna
Gimonäs Umeå IF Flickor 12 - 9-manna
Hagaströms SK Pojkar 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 12 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 13 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 16/18 - 11-manna
Hägglunds IOFK Pojkar 10 - 7-manna
Hägglunds IOFK Pojkar 13 - 9-manna
Hägglunds IOFK Flickor 13 - 9-manna
Härnösand FF Pojkar 13 - 9-manna
Härnösands FF Pojkar 11 - 7-manna
Härnösands FF Pojkar 12 - 7-manna
Härnösands FF Pojkar 14 - 11-manna
Härnösands FF Pojkar 16/18 - 11-manna
Härnösand SK Flickor 12 - 9-manna
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Svart Flickor 10 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 10 - 7-manna
Härnösands SK Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Flickor 13 - 9-manna
Högs SK Pojkar 11 - 7-manna
Högs SK Pojkar 13 - 9-manna
Högs SK Flickor 12 - 7-manna
Högs SK Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Blå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Blå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 14 - 11-manna
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå Pojkar 16/18 - 11-manna
IFK Timrå Vit Flickor 9 - 5-manna
IFK Timrå Blå Flickor 9 - 5-manna
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 12 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 16/18 - 11-manna
IFK Östersund Lungvik Pojkar 10 - 7-manna
IFK Östersund Lungvik Pojkar 11 - 7-manna
IF TeamHudik Flickor 11 - 7-manna
IF Team Hudik Flickor 12 - 7-manna
IF Team Hudik Flickor 13 - 9-manna
IF Tunabro Pojkar 12 - 9-manna
IF Tunabro Flickor 14 - 11-manna
IF Tunabro Flickor 15 - 11-manna
Iggesunds IK Pojkar 10 - 7-manna
Iggesunds IK Pojkar 13 - 9-manna
IK Myran Pojkar 13 - 9-manna
Islingby IK Pojkar 11 - 7-manna
Islingby IK Pojkar 11 - 7-manna
Islingby IK Röd Pojkar 12 - 7-manna
Islingby IK Pojkar 12 - 9-manna
Islingby IK Pojkar 13 - 9-manna
Islingby IK Pojkar 14 - 11-manna
Islingby IK Flickor 12 - 7-manna
Islingby IK Flickor 11 - 7-manna
KB65 FF Pojkar 11 - 7-manna
KB65 FF Pojkar 12 - 7-manna
KB65 FF Pojkar 13 - 9-manna
KB65 FF Flickor 12 - 7-manna
KB65 FF Flickor 12 - 7-manna
Korsnäs IF FK Pojkar 15 - 11-manna
Kovlands IF Pojkar 10 - 7-manna
Kovlands IF Pojkar 12 - 9-manna
Kovlands IF Pojkar 15 - 11-manna
Kovlands IF Flickor 12 - 9-manna
Kramfors Alliansen Pojkar 10 - 7-manna
Kramfors Alliansen Pojkar 11 - 7-manna
Kramfors Alliansen Vit Flickor 11 - 7-manna
Kramfors Alliansen Blå Flickor 11 - 7-manna
Kramfors-Alliansen Pojkar 12 - 9-manna
Kramfors-Alliansen Pojkar 14 - 11-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 14 - 11-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 16/18 - 11-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 9 - 5-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 9 - 5-manna
Kungsnäs FC Flickor 11 - 7-manna
Matfors IF Orange Pojkar 10 - 7-manna
Matfors IF Blå Pojkar 10 - 7-manna
Matfors IF Pojkar 11 - 7-manna
Matfors IF Pojkar 11 - 7-manna
Matfors IF Flickor 10 - 7-manna
Matfors IF Flickor 11 - 7-manna
Matfors IF Flickor 13 - 9-manna
Matfors IF Flickor 14 - 11-manna
Medskogsbrons BK Flickor 9 - 5-manna
Moelvens FC Flickor 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 14 - 9-manna
Morön BK Flickor 14 - 11-manna
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 14 - 11-manna
Njurunda IK Flickor 16/18 - 11-manna
Njurunda SK Pojkar 9 - 5-manna
Njurunda SK Röd Pojkar 9 - 5-manna
Ope IF Pojkar 13 - 9-manna
Ope IF Pojkar 13 - 9-manna
Ranheim Flickor 15 - 11-manna
Ranheim Flickor 15 - 11-manna
Röbäcks IF Pojkar 13 - 9-manna
Röbäcks IF Pojkar 16/18 - 11-manna
Röbäcks IF Flickor 12 - 7-manna
Röbäcks IF Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK Blå Pojkar 10 - 7-manna
Selånger FK Röd Pojkar 10 - 7-manna
Selånger FK Blå Pojkar 13 - 9-manna
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna
Selånger FK Blå Flickor 9 - 5-manna
Selånger FK Röd Flickor 9 - 5-manna
Selånger FK Röd Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK Blå Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK Flickor 14 - 11-manna
Sidsjö-Böle Pojkar 9 - 5-manna
Sidsjö Böle IF Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Svart Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Grön Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Gul Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 - 11-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 16/18 - 11-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 13 - 9-manna
Själevads IK Pojkar 11 - 7-manna
Själevads IK Pojkar 12 - 9-manna
Själevads IK Pojkar 13 - 9-manna
Själevads IK Pojkar 14 - 11-manna
Själevads IK Pojkar 15 - 11-manna
Själevads IK Flickor 12 - 9-manna
Själevads IK Flickor 14 - 11-manna
Själevads IK Flickor 15 - 11-manna
Spöland/Vännäs IF Pojkar 13 - 9-manna
Spöland/Vännäs IF Flickor 13 - 9-manna
Stigsjö IK Pojkar 12 - 9-manna
Strands IF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Strands IF Vit 2 Pojkar 9 - 5-manna
Strands IF Vit 1 Pojkar 9 - 5-manna
Strands IF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 9-manna
Strands IF svart Pojkar 12 - 9-manna
Strands IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Svart Pojkar 13 - 9-manna
Stöde IF Flickor 12 - 7-manna
Sund IF Pojkar 9 - 5-manna
Sund IF Pojkar 9 - 5-manna
Sund IF Pojkar 11 - 7-manna
Sund IF Pojkar 12 - 7-manna
Sund IF Pojkar 13 - 9-manna
Sund IF Pojkar 16/18 - 11-manna
Sund IF Flickor 10 - 7-manna
Sundom IF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls DFF Flickor 11 - 7-manna
Sundsvalls DFF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls DFF Flickor 14 - 11-manna
Sundsvalls DFF Flickor 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF SFF 09 Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 12 - 9-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 12 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 14 - 11-manna
Sundsvalls FF Flickor 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Flickor 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Röd Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 15 - 11-manna
Sunnanå SK Flickor 14 - 11-manna
Svartviks IF Pojkar 9 - 5-manna
Svartviks IF Pojkar 10 - 7-manna
Svartviks IF Pojkar 11 - 7-manna
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna
Sävar IK Pojkar 14 - 9-manna
Sörfors IF Pojkar 12 - 9-manna
Sörfors IF Pojkar 14 - 9-manna
Söråker FF Pojkar 11 - 7-manna
Söråkers FF Pojkar 9 - 5-manna
Söråkers FF Pojkar 13 - 9-manna
Söråkers FF Pojkar 14 - 9-manna
Söråkers FF Flickor 9 - 5-manna
Söråkers FF F10 Flickor 10 - 7-manna
Söråkers FF F07/08 Flickor 11 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 13 - 9-manna
Tegs SK Pojkar 12 - 9-manna
Tegs SK Pojkar 13 - 9-manna
Torsåkers IF Pojkar 15 - 11-manna
Torsångs IF Pojkar 11 - 7-manna
Torsångs IF Flickor 12 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 15 - 11-manna
Torsångs IF Flickor 16/18 - 11-manna
Umedalens IF Pojkar 13 - 9-manna
Umedalens IF Flickor 13 - 9-manna
Umeå Södra Flickor 12 - 7-manna
Umeå Södra FF Flickor 11 - 7-manna
VIFK Pojkar 14 - 11-manna
Årsunda IF Pojkar 15 - 11-manna
Älandsbro AIK Pojkar 13 - 9-manna
Ösmo GIF FK Pojkar 11 - 7-manna
Ösmo GIF FK Flickor 12 - 9-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott IFK Timrå Scandic Nord Quality Hotels