Detta är resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2018. Se de senaste resultaten från Mid Nordic Cup & Festival 2021 här.



Lördag 4/8 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
04080400 lö 04/08 07:00 lö 04/08 Amasten 9-manna P11 Grp A Islingby IK 2 Själevads IK    
04080500 lö 04/08 07:00 lö 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final KB65 FF 2 - 1 Brunflo FK 1    
04081500 lö 04/08 07:00 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Högs SK 6 - 0 Moelvens FC    
04081600 lö 04/08 07:00 lö 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final Alnö IF 1 - 2 Umeå Södra    
04081100 lö 04/08 07:00 lö 04/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/8 Final IF Team Hudik 1 - 3 KB65 FF    
04080100 lö 04/08 07:30 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp A Arnäs IF 4 - 1 IF Tunabro    
04081900 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna F15 Slutspel 1/8 Final Sundsvalls FF 0 - 1 Sundsvalls DFF    
04080700 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp A IFK Timrå 1 0 - 3 Strands IF svart    
04080900 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Brunflo FK 2 - 1 Selånger FK Röd    
04081800 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Domsjö IF Blå 1 - 2 Njurunda IK    
04081700 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Umedalens IF 1 - 3 Torsångs IF 1    
04081400 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Slutspel 1/8 Final IF Tunabro 3 - 0 Frösö IF    
04081000 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel 1/8 Final IFK Timrå 3 - 2 Själevads IK    
04081300 lö 04/08 07:30 lö 04/08 Älvvallen 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final IF Team Hudik 1 - 0 Bollnäs GIF FF    
04080401 lö 04/08 07:50 lö 04/08 Amasten 9-manna P11 Grp A Sidsjö-Böle IF Grön Matfors IF 2    
04080501 lö 04/08 07:50 lö 04/08 Nike 7-manna P11 Grp B Sidsjö-Böle IF Svart IFK Östersund Lungvik    
04080600 lö 04/08 07:50 lö 04/08 Plan 6 7-manna P11 Grp E Ösmo GIF FK Alnö IF 3    
04081501 lö 04/08 07:50 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp B Sundsvalls FF 1 Kubikenborgs IF Svart    
04081601 lö 04/08 07:50 lö 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp B Torsångs IF IFK Timrå Blå    
04081101 lö 04/08 07:50 lö 04/08 TimråBo 7-manna P11 Grp C Alnö IF 2 KB65 FF    
04080300 lö 04/08 08:00 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp A Sundsvalls FF SFF 09 IFK Timrå Blå    
04080200 lö 04/08 08:00 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp A IFK Timrå 2 Sund IF 2    
04080101 lö 04/08 08:20 lö 04/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Grp H Själevads IK 1 - 4 Ope IF 2    
04080701 lö 04/08 08:20 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P13 - 9-manna Grp H Svartviks IF 2 2 - 2 Iggesunds IK    
04081901 lö 04/08 08:30 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna F14 - 11-manna Slutspel 1/4 Final Sunnanå SK 0 - 1 Films SK IFK D/Ö    
04080901 lö 04/08 08:35 lö 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Heffnersklubbans BK 4 - 2 Sundsvalls DFF    
04081801 lö 04/08 08:35 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Röbäcks IF 4 - 0 Härnösands SK    
04081701 lö 04/08 08:35 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Arnäs IF 2 - 3 Sundom IF    
04081401 lö 04/08 08:35 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F16/18 Grp A Heffnersklubbans BK 2 - 0 Torsångs IF    
04081001 lö 04/08 08:35 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F16/18 Grp A Alnö IF 5 - 0 Arbrå BK    
04081301 lö 04/08 08:35 lö 04/08 Älvvallen 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/8 Final Torsångs IF 2 3 - 0 Söråkers FF    
04080402 lö 04/08 08:40 lö 04/08 Amasten 9-manna P11 Grp C Sund IF Strands IF Svart    
04080502 lö 04/08 08:40 lö 04/08 Nike 7-manna P11 Grp D Sidsjö-Böle IF Gul Kramfors Alliansen    
04080601 lö 04/08 08:40 lö 04/08 Plan 6 7-manna P11 Grp E IFK Timrå Vit Svartviks IF    
04081502 lö 04/08 08:40 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp D Domsjö IF Matfors IF 1    
04080301 lö 04/08 08:40 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp A Moffe BK 2 BIK SK Röd    
04081602 lö 04/08 08:40 lö 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp D Söråker FF BIK SK    
04080201 lö 04/08 08:40 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Sundsvalls FF Vit Strands IF Vit 1    
04081102 lö 04/08 08:40 lö 04/08 TimråBo 7-manna P11 Grp C Sundsvalls FF 2 Kubikenborgs IF Gul    
04080102 lö 04/08 09:20 lö 04/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Själevads IK 4 - 1 IFK Timrå    
04080702 lö 04/08 09:20 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final BK-48 5 - 2 Härnösand SK    
04080302 lö 04/08 09:20 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp B IFK Timrå Vit Sidsjö-Böle    
04080202 lö 04/08 09:20 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Alnö IF 2 Njurunda SK    
04080403 lö 04/08 09:30 lö 04/08 Amasten 9-manna P11 Grp A Härnösands FF Alnö IF 1    
04081902 lö 04/08 09:30 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna F14 - 11-manna Slutspel 1/4 Final Morön BK 3 - 0 IFK Timrå    
04080503 lö 04/08 09:30 lö 04/08 Nike 7-manna P10 Grp A IFK Timrå 1 Sundsvalls FF 1    
04080602 lö 04/08 09:30 lö 04/08 Plan 6 7-manna P11 Grp E Islingby IK 1 Moffe BK    
04081603 lö 04/08 09:30 lö 04/08 Stadium 7-manna P10 Grp A BK Örnen Matfors IF Orange    
04081103 lö 04/08 09:30 lö 04/08 TimråBo 7-manna P10 Grp A Kovlands IF Strands IF Vit    
04081402 lö 04/08 09:35 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Slutspel 1/4 Final Selånger FK 1 - 3 Sundsvalls DFF    
04081002 lö 04/08 09:35 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F14 - 11-manna Slutspel 1/4 Final Njurunda IK 4 - 1 Matfors IF    
04080902 lö 04/08 09:40 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp F Selånger FK 0 - 1 Hägglunds IOFK    
04081802 lö 04/08 09:40 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp A IK Myran 3 - 4 Selånger FK Blå    
04081302 lö 04/08 09:40 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp F Tegs SK 6 - 1 Älandsbro AIK    
04080303 lö 04/08 10:00 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp A Moffe BK 2 IFK Timrå 2    
04080203 lö 04/08 10:00 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp A Strands IF Svart Sundsvalls FF SFF 09    
04080103 lö 04/08 10:20 lö 04/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Heffnersklubbans BK 6 - 0 BIK SK    
04080404 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Amasten 9-manna P10 Grp A IFK Östersund Lungvik Alnö IF Röd    
04080703 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Slutspel 1/4 Final BK Örnen 1 - 0 Domsjö IF    
04080504 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Sundsvalls FF 3 - 0 KB65 FF    
04080603 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Plan 6 7-manna P10 Grp C Essvik AIF BIK SK 1    
04081503 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Röbäcks IF 2 - 1 Högs SK    
04081604 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Stadium 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Islingby IK 5 - 0 Umeå Södra    
04081702 lö 04/08 10:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp A Sidsjö-Böle IF 2 - 5 Strands IF Svart    
04081104 lö 04/08 10:20 lö 04/08 TimråBo 7-manna F12 - 7-manna Slutspel 1/4 Final Stöde IF 0 - 1 KB65 FF    
04081903 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp A IFK Timrå 2 - 0 Torsåkers IF    
04080903 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp C Arnäs IF 6 - 3 Svartviks IF 1    
04080304 lö 04/08 10:40 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp A Sund IF 2 BIK SK Röd    
04081803 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp B Bollnäs GIF FF 2 - 3 Strands IF Vit    
04080800 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna P16/18 Grp B Sund IF 1 - 4 IFK Timrå    
04081403 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Slutspel 1/4 Final Ranheim 0 - 2 IFK Timrå    
04081003 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Grp A Kovlands IF 2 - 4 FC Arlanda    
04080204 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Moffe BK 1 Sundsvalls FF Vit    
04081303 lö 04/08 10:40 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp C Sund IF 5 - 1 Röbäcks IF    
04080405 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Amasten 9-manna P10 Grp C Kubikenborgs IF Gul Sundsvalls FF 3    
04080505 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Nike 7-manna P10 Grp B Kubikenborgs IF Svart Sundsvalls FF 2    
04080604 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Plan 6 7-manna P10 Grp C Hägglunds IoFK Alnö IF Vit    
04081504 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp B Strands IF Svart IFK Timrå 2    
04081605 lö 04/08 11:10 lö 04/08 Stadium 7-manna P10 Grp B Matfors IF Blå Kramfors Alliansen    
04081105 lö 04/08 11:10 lö 04/08 TimråBo 7-manna P10 Grp B Iggesunds IK Alnö IF Röd/Vit    
04080305 lö 04/08 11:20 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp B Sidsjö-Böle Alnö IF 2    
04081703 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp B Islingby IK 3 - 1 Almunge IK    
04080205 lö 04/08 11:20 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Njurunda SK IFK Timrå Vit    
04080104 lö 04/08 11:30 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp B Strands IF Vit 0 - 2 Kubikenborgs IF    
04080704 lö 04/08 11:30 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp B Kramfors-Alliansen 0 - 9 Sundsvalls FF Blå    
04081904 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna F15 Slutspel 1/4 Final Torsångs IF 2 - 3 IF Tunabro    
04080904 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Permobil 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Brunflo FK 0 - 3 Njurunda IK    
04081804 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Torsångs IF 1 1 - 4 IF Team Hudik    
04080801 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna F16/18 Grp A IFK Timrå 1 - 0 Njurunda IK    
04081404 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 11-manna Grp A Själevads IK 1 - 5 Falu BS    
04081004 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel 1/4 Final Alnö IF 1 - 0 BIK SK    
04081304 lö 04/08 11:40 lö 04/08 Älvvallen 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Sundom IF 1 - 2 Torsångs IF 2    
04080406 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Amasten 9-manna F11 Grp A Söråkers FF F07/08 IF TeamHudik    
04080506 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Nike 7-manna P10 Grp C Selånger FK Blå Svartviks IF    
04080605 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Plan 6 7-manna F11 Grp A Kungsnäs FC Härnösands SK    
04081505 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp A Selånger FK Röd Sundsvalls FF 1    
04080306 lö 04/08 12:00 lö 04/08 SCA 5-manna F9 Grp A Medskogsbrons BK IFK Timrå Vit    
04081606 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Stadium 7-manna F11 Grp A Kramfors Alliansen Blå BK Örnen    
04080206 lö 04/08 12:00 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Grp A Härnösands SK Selånger FK Blå    
04081106 lö 04/08 12:00 lö 04/08 TimråBo 7-manna F11 Grp A Alnö IF Matfors IF    
04081704 lö 04/08 12:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Slutspel 1/4 Final Heffnersklubbans BK 2 - 0 Röbäcks IF    
04080105 lö 04/08 12:40 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp A Strands IF svart 4 - 1 Arnäs IF    
04080705 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp A IF Tunabro 4 - 1 Essviks AIF    
04080307 lö 04/08 12:40 lö 04/08 SCA 5-manna F9 Grp A Sundsvalls FF Söråkers FF    
04080207 lö 04/08 12:40 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Grp A IFK Timrå Blå Selånger FK Röd    
04081905 lö 04/08 12:45 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna F15 Slutspel 1/4 Final Ranheim 4 - 0 Sundsvalls DFF    
04080802 lö 04/08 12:45 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp B BIK SK 1 - 3 GIF Sundsvall    
04081405 lö 04/08 12:45 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Slutspel Semifinal Sundsvalls DFF 0 - 3 Morön BK    
04081005 lö 04/08 12:45 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Grp A Essvik AIF 2 - 4 VIFK    
04080407 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Amasten 9-manna F11 Grp B Sundsvalls DFF Islingby IK    
04080507 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Semifinal Sundsvalls FF 1 - 0 Röbäcks IF    
04080905 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp G Sundsvalls FF 1 1 - 1 Högs SK    
04080606 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Plan 6 7-manna F11 Grp B Umeå Södra FF Högs SK    
04081506 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 F12 - 7-manna Slutspel Semifinal Islingby IK 6 - 0 KB65 FF    
04081607 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Stadium 7-manna F11 Grp B Kramfors Alliansen Vit Domsjö IF    
04081805 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P14 - 9-manna Grp A Moffe BK 0 - 0 Sörfors IF    
04081107 lö 04/08 12:50 lö 04/08 TimråBo 7-manna F11 Grp B IFK Timrå Sidsjö Böle IF    
04081305 lö 04/08 12:50 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp G Umedalens IF 3 - 2 Söråkers FF    
04080308 lö 04/08 13:20 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp A Strands IF Svart BIK SK Röd    
04081705 lö 04/08 13:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P14 - 9-manna Grp A Sävar IK 9 - 0 Söråkers FF    
04080208 lö 04/08 13:20 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp A Moffe BK 2 IFK Timrå Blå    
04080106 lö 04/08 13:30 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp C Essvik AIF 1 - 1 Kovlands IF    
04080706 lö 04/08 13:30 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp C Sörfors IF 2 - 1 IFK Timrå 2    
04080408 lö 04/08 13:40 lö 04/08 Amasten 9-manna P10 Grp B Kramfors Alliansen IFK Timrå 2    
04080508 lö 04/08 13:40 lö 04/08 Nike 7-manna P10 Grp A BK Örnen BIK SK 2    
04080607 lö 04/08 13:40 lö 04/08 Plan 6 7-manna P10 Grp C Svartviks IF BIK SK 1    
04081507 lö 04/08 13:40 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp A Kovlands IF Matfors IF Orange    
04081608 lö 04/08 13:40 lö 04/08 Stadium 7-manna P10 Grp A Strands IF Vit Alnö IF Röd    
04081108 lö 04/08 13:40 lö 04/08 TimråBo 7-manna P10 Grp A IFK Östersund Lungvik IFK Timrå 1    
04081906 lö 04/08 13:45 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp C Essviks AIF 5 - 0 Falu BS Fotboll    
04080803 lö 04/08 13:45 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna P14 - 11-manna Grp C Sidsjö-Böle IF 1 - 0 IFK Timrå Vit    
04081406 lö 04/08 13:45 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna P14 - 11-manna Grp B Kubikenborgs IF 1 - 2 Kramfors-Alliansen    
04081006 lö 04/08 13:45 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F14 - 11-manna Slutspel Semifinal Films SK IFK D/Ö 0 - 2 Njurunda IK    
04080906 lö 04/08 13:50 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp D Arbrå BK 0 - 1 IFK Timrå    
04081806 lö 04/08 13:50 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp A Selånger FK Blå 0 - 3 Ope IF 1    
04081306 lö 04/08 13:50 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp D Härnösand FF 0 - 8 KB65 FF    
04080309 lö 04/08 14:00 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp B Moffe BK 1 Alnö IF 2    
04080209 lö 04/08 14:00 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp B Njurunda SK Strands IF Vit 1    
04080107 lö 04/08 14:20 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp D Islingby IK 1 - 0 Sundsvalls FF Röd    
04080707 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp D Själevads IK 1 - 1 Alnö IF Röd    
04081706 lö 04/08 14:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp A Strands IF Svart 1 - 1 IK Myran    
04080409 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Amasten 9-manna P11 Grp B BK Örnen Sidsjö-Böle IF Svart    
04080509 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Nike 7-manna P10 Grp B Matfors IF Blå Alnö IF Röd/Vit    
04080608 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Plan 6 7-manna P11 Grp B Kubikenborgs IF Svart Torsångs IF    
04081508 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp B Iggesunds IK Kubikenborgs IF Svart    
04081609 lö 04/08 14:30 lö 04/08 Stadium 7-manna P10 Grp C Essvik AIF Sundsvalls FF 3    
04081109 lö 04/08 14:30 lö 04/08 TimråBo 7-manna P11 Grp A Alnö IF 1 Strands IF Vit    
04080310 lö 04/08 14:40 lö 04/08 SCA 5-manna F9 Grp A Selånger FK Blå IFK Timrå Vit    
04080210 lö 04/08 14:40 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Grp A Söråkers FF Härnösands SK    
04081907 lö 04/08 14:45 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp C Årsunda IF 0 - 1 Själevads IK    
04080804 lö 04/08 14:45 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna P16/18 Grp B Härnösands FF 0 - 0 Sund IF    
04081407 lö 04/08 14:45 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Slutspel Semifinal IF Tunabro 0 - 5 Ranheim    
04081007 lö 04/08 14:45 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F15 Slutspel Semifinal IFK Timrå 2 - 1 Alnö IF    
04080907 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp F Hägglunds IOFK 1 - 2 Älandsbro AIK    
04081807 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp E BIK SK 2 - 5 Delsbo IF    
04081307 lö 04/08 14:50 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp F Tegs SK 2 - 0 Selånger FK    
04080108 lö 04/08 15:10 lö 04/08 AIAB 9-manna P12 9-manna Grp E Tegs SK 5 - 2 IFK Timrå 3    
04080708 lö 04/08 15:10 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P12 9-manna Grp E Stigsjö IK 1 - 1 GIF Sundsvall P06    
04080410 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Amasten 9-manna P11 Grp C Hagaströms SK Alnö IF 2    
04080609 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Plan 6 7-manna P11 Grp B IFK Timrå Blå IFK Östersund Lungvik    
04081509 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp A Härnösands FF Islingby IK 2    
04080311 lö 04/08 15:20 lö 04/08 SCA 5-manna F9 Grp A Selånger FK Röd Sundsvalls FF    
04081610 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp A Själevads IK Sidsjö-Böle IF Grön    
04081707 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp E Kubikenborgs IF 7 - 0 Spöland/Vännäs IF    
04080211 lö 04/08 15:20 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna F9 Grp A IFK Timrå Blå Medskogsbrons BK    
04081110 lö 04/08 15:20 lö 04/08 TimråBo 7-manna P11 Grp C Kubikenborgs IF Gul Sund IF    
04080908 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Permobil 9-manna P14 - 9-manna Grp A Sörfors IF 3 - 1 Sävar IK    
04081808 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Semifinal Njurunda IK 2 - 1 IF Team Hudik    
04081308 lö 04/08 15:50 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Grp A Söråkers FF 0 - 5 Arbrå BK    
04081908 lö 04/08 15:55 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P14 - 11-manna Grp A VIFK 2 - 3 Härnösands FF    
04080805 lö 04/08 15:55 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna P16/18 Grp A Essviks AIF 3 - 0 Boo FF    
04081408 lö 04/08 15:55 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F16/18 Slutspel Semifinal Heffnersklubbans BK 1 - 0 Njurunda IK    
04081008 lö 04/08 15:55 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna F16/18 Slutspel Semifinal Alnö IF 3 - 0 IFK Timrå    
04080312 lö 04/08 16:00 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp C Sundsvalls FF Röd IFK Timrå 1    
04080212 lö 04/08 16:00 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp C Alnö IF 1 BIK SK Vit    
04080109 lö 04/08 16:10 lö 04/08 AIAB 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Semifinal BK Örnen 1 - 2 Heffnersklubbans BK    
04080411 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Amasten 9-manna F10 Grp A IFK Timrå Sundsvalls FF Röd    
04080709 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Semifinal BK-48 3 - 1 Själevads IK    
04080510 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Nike 7-manna F12 - 7-manna Slutspel Final Sundsvalls FF 1 - 3 Islingby IK    
04080610 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Plan 6 7-manna F10 Grp A Söråkers FF F10 BIK SK    
04081510 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P12 - 7-manna Grp A KB65 FF 0 - 6 Sund IF    
04081611 lö 04/08 16:10 lö 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp C Strands IF Svart KB65 FF    
04081111 lö 04/08 16:10 lö 04/08 TimråBo 7-manna F10 Grp A Sidsjö Böle IF Grön Alnö IF Röd    
04081708 lö 04/08 16:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Semifinal Heffnersklubbans BK 2 - 1 Torsångs IF 2    
04080313 lö 04/08 16:40 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp C Kungsnäs FC Svart Sund IF 1    
04080213 lö 04/08 16:40 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp D Sundsvalls FF Blå IFK Timrå 3    
04081909 lö 04/08 16:55 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P14 - 11-manna Grp A Falu BS 1 - 3 Essvik AIF    
04081009 lö 04/08 16:55 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P16/18 Grp A Kubikenborgs IF 3 - 1 Röbäcks IF    
04080412 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Amasten 9-manna F10 Grp B Njurunda IK Sundsvalls FF Blå    
04080511 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Nike 7-manna P12 - 7-manna Grp A Moffe BK 4 - 2 Islingby IK Röd    
04080909 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp H Själevads IK 1 - 1 Svartviks IF 2    
04080611 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Plan 6 7-manna F10 Grp B Sund IF Matfors IF    
04081511 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp D Högs SK Sidsjö-Böle IF Gul    
04081612 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp E Alnö IF 3 GIF Sundsvall    
04081809 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp B Islingby IK 2 - 4 Bollnäs GIF FF    
04081112 lö 04/08 17:00 lö 04/08 TimråBo 7-manna F10 Grp B Sidsjö Böle IF Svart Alnö IF Vit    
04081309 lö 04/08 17:00 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp H Iggesunds IK 0 - 6 Ope IF 2    
04081409 lö 04/08 17:10 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F14 - 11-manna Slutspel Final Njurunda IK 0 - 4 Morön BK    
04080110 lö 04/08 17:20 lö 04/08 AIAB 9-manna P13 - 9-manna Grp G Högs SK 1 - 5 Söråkers FF    
04080710 lö 04/08 17:20 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna P13 - 9-manna Grp G Umedalens IF 0 - 0 Sundsvalls FF 1    
04080314 lö 04/08 17:20 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp D Kungsnäs FC Vit Njurunda SK Röd    
04081709 lö 04/08 17:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp B Almunge IK 4 - 6 Strands IF Vit    
04080214 lö 04/08 17:20 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp D Alnö IF 3 Strands IF Vit 2    
04080413 lö 04/08 17:50 lö 04/08 Amasten 9-manna F11 Grp A BK Örnen IF TeamHudik    
04080512 lö 04/08 17:50 lö 04/08 Nike 7-manna P11 Grp D Matfors IF 1 Söråker FF    
04080612 lö 04/08 17:50 lö 04/08 Plan 6 7-manna F11 Grp A Matfors IF Härnösands SK    
04081512 lö 04/08 17:50 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P11 Grp E Moffe BK Svartviks IF    
04081613 lö 04/08 17:50 lö 04/08 Stadium 7-manna P11 Grp E IFK Timrå Vit Ösmo GIF FK    
04081113 lö 04/08 17:50 lö 04/08 TimråBo 7-manna F11 Grp A Alnö IF Kungsnäs FC    
04081910 lö 04/08 17:55 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp B Korsnäs IF FK 0 - 2 Kubikenborgs IF    
04080806 lö 04/08 17:55 lö 04/08 Söråkers IP 11-manna P16/18 Grp B IFK Timrå 1 - 1 Sidsjö-Böle IF    
04081010 lö 04/08 17:55 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P14 - 11-manna Grp C Sundsvalls FF 6 - 2 Islingby IK    
04080910 lö 04/08 18:00 lö 04/08 Permobil 9-manna P13 - 9-manna Grp D IFK Timrå 0 - 0 KB65 FF    
04080315 lö 04/08 18:00 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp C Svartviks IF Sundsvalls FF Röd    
04081810 lö 04/08 18:00 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp C Svartviks IF 1 4 - 4 Röbäcks IF    
04080215 lö 04/08 18:00 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp C IFK Timrå 1 Alnö IF 1    
04081310 lö 04/08 18:00 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P13 - 9-manna Grp D Härnösand FF 7 - 0 Arbrå BK    
04081410 lö 04/08 18:15 lö 04/08 Timrå IP Grytan 9-manna F15 Slutspel Final IFK Timrå 2 - 1 Ranheim    
04081710 lö 04/08 18:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna Grp C Sund IF 0 - 3 Arnäs IF    
04080414 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Amasten 9-manna F11 Grp B Domsjö IF Islingby IK    
04080513 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Nike 7-manna P11 Grp D BIK SK Kramfors Alliansen    
04080613 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Plan 6 7-manna F11 Grp B Kramfors Alliansen Vit Sundsvalls DFF    
04081513 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Quality Hotel 7-manna 1 P10 Grp C Hägglunds IoFK Kubikenborgs IF Gul    
04080316 lö 04/08 18:40 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp C BIK SK Vit Kungsnäs FC Svart    
04081614 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Stadium 7-manna F11 Grp A Kramfors Alliansen Blå Söråkers FF F07/08    
04080216 lö 04/08 18:40 lö 04/08 Timrå Kommun 5-manna P9 Grp D Söråkers FF Sundsvalls FF Blå    
04081114 lö 04/08 18:40 lö 04/08 TimråBo 7-manna F11 Grp B IFK Timrå Umeå Södra FF    
04081911 lö 04/08 18:55 lö 04/08 Bergeforsens IP 11-manna P15 Grp C Falu BS Fotboll 0 - 6 Själevads IK    
04081011 lö 04/08 18:55 lö 04/08 Timrå IP Konstgräs 11-manna P15 Grp B Frösö IF 2 - 1 GIF Sundsvall    
04080911 lö 04/08 19:00 lö 04/08 Permobil 9-manna P14 - 9-manna Grp A Arbrå BK 3 - 2 Sörfors IF    
04081811 lö 04/08 19:00 lö 04/08 Svensk Cater 9-manna P13 - 9-manna Grp A IK Myran 0 - 4 Sidsjö-Böle IF    
04081311 lö 04/08 19:00 lö 04/08 Älvvallen 9-manna P14 - 9-manna Grp A Sävar IK 0 - 1 Moffe BK    
04080111 lö 04/08 19:10 lö 04/08 AIAB 9-manna F13 - 9-manna Slutspel Final Njurunda IK 2 - 1 Heffnersklubbans BK    
04080711 lö 04/08 19:10 lö 04/08 Länsförsäkringar 9-manna F12 - 9-manna Slutspel Final BK-48 2 - 3 Heffnersklubbans BK    
04080317 lö 04/08 19:20 lö 04/08 SCA 5-manna P9 Grp D IFK Timrå 3 Alnö IF 3    
04081711 lö 04/08 19:20 lö 04/08 Svenska Kyrkan 9-manna P13 - 9-manna