Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alby FF Flickor 13 - 9-manna Alby FF
Almunge IK Pojkar 13 - 9-manna Almunge IK
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF 3
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF 1
Alnö IF Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF 2
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna Alnö IF Röd/Vit
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna Alnö IF Röd
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna Alnö IF Vit
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 3
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 1
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 2
Alnö IF Pojkar 12 - 9-manna Alnö IF Vit
Alnö IF Pojkar 12 - 9-manna Alnö IF Röd
Alnö IF Flickor 12 - 7-manna Alnö IF
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna Alnö IF Röd
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna Alnö IF Vit
Alnö IF Flickor 11 - 7-manna Alnö IF
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna Alnö IF 2
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna Alnö IF 1
Alnö IF Flickor 14 - 11-manna Alnö IF
Alnö IF Flickor 15 - 11-manna Alnö IF
Alnö IF Flickor 16/18 - 11-manna Alnö IF
Arbrå BK Pojkar 13 - 9-manna Arbrå BK
Arbrå BK Pojkar 14 - 9-manna Arbrå BK
Arbrå BK Flickor 16/18 - 11-manna Arbrå BK
Arnäs IF Pojkar 12 - 9-manna Arnäs IF
Arnäs IF Pojkar 13 - 9-manna Arnäs IF
Arnäs IF Flickor 12 - 9-manna Arnäs IF
Arnäs IF Flickor 13 - 9-manna Arnäs IF
BIK SK Pojkar 9 - 5-manna BIK SK Röd
BIK SK Pojkar 9 - 5-manna BIK SK Vit
BIK SK Pojkar 10 - 7-manna BIK SK 2
BIK SK Pojkar 10 - 7-manna BIK SK 1
BIK SK Pojkar 11 - 7-manna BIK SK
BIK SK Pojkar 13 - 9-manna BIK SK
BIK SK Pojkar 14 - 11-manna BIK SK
BIK SK Flickor 10 - 7-manna BIK SK
BIK SK Flickor 12 - 9-manna BIK SK
BIK SK Flickor 15 - 11-manna BIK SK
BK-48 Flickor 12 - 9-manna BK-48
BK Örnen Pojkar 10 - 7-manna BK Örnen
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna BK Örnen
BK Örnen Flickor 11 - 7-manna BK Örnen
BK Örnen Flickor 12 - 9-manna BK Örnen
Bollnäs GIF FF Pojkar 13 - 9-manna Bollnäs GIF FF
Bollnäs GIF FF Flickor 13 - 9-manna Bollnäs GIF FF
Boo FF Pojkar 16/18 - 11-manna Boo FF
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna Brunflo FK 2
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna Brunflo FK 1
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna Brunflo FK
Delsbo IF Pojkar 13 - 9-manna Delsbo IF
Domsjö IF Pojkar 11 - 7-manna Domsjö IF
Domsjö IF Flickor 11 - 7-manna Domsjö IF
Domsjö IF Flickor 12 - 9-manna Domsjö IF
Domsjö IF Flickor 13 - 9-manna Domsjö IF Svart
Domsjö IF Flickor 13 - 9-manna Domsjö IF Blå
Domsjö IF Flickor 14 - 11-manna Domsjö IF
Essvik AIF Pojkar 10 - 7-manna Essvik AIF
Essvik AIF Pojkar 12 - 9-manna Essvik AIF
Essvik AIF Pojkar 14 - 11-manna Essvik AIF
Essviks AIF Pojkar 15 - 11-manna Essviks AIF
Essviks AIF Pojkar 16/18 - 11-manna Essviks AIF
Falu BS Pojkar 14 - 11-manna Falu BS
Falu BS Fotboll Pojkar 15 - 11-manna Falu BS Fotboll
FC Arlanda Pojkar 15 - 11-manna FC Arlanda
Films SK IFK D/Ö Flickor 14 - 11-manna Films SK IFK D/Ö
Frösö IF Pojkar 15 - 11-manna Frösö IF
Frösö IF Flickor 14 - 11-manna Frösö IF
Frösö IF Flickor 15 - 11-manna Frösö IF
GIF Sundsvall Pojkar 11 - 7-manna GIF Sundsvall
GIF Sundsvall Pojkar 12 - 9-manna GIF Sundsvall P06
GIF Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna GIF Sundsvall
Gimonäs Umeå IF Flickor 12 - 9-manna Gimonäs Umeå IF
Hagaströms SK Pojkar 11 - 7-manna Hagaströms SK
Heffnersklubbans BK Flickor 12 - 9-manna Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 13 - 9-manna Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 16/18 - 11-manna Heffnersklubbans BK
Hägglunds IOFK Pojkar 10 - 7-manna Hägglunds IoFK
Hägglunds IOFK Pojkar 11 - 7-manna Hägglunds IOFK
Hägglunds IOFK Pojkar 13 - 9-manna Hägglunds IOFK
Hägglunds IOFK Flickor 13 - 9-manna Hägglunds IOFK
Härnösand FF Pojkar 13 - 9-manna Härnösand FF
Härnösands FF Pojkar 11 - 7-manna Härnösands FF
Härnösands FF Pojkar 12 - 7-manna Härnösands FF
Härnösands FF Pojkar 14 - 11-manna Härnösands FF
Härnösand SK Flickor 12 - 9-manna Härnösand SK
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna Härnösands SK
Härnösands SK Flickor 10 - 7-manna Härnösands SK Svart
Härnösands SK Flickor 10 - 7-manna Härnösands SK Blå
Härnösands SK Flickor 11 - 7-manna Härnösands SK
Härnösands SK Flickor 13 - 9-manna Härnösands SK
Högs SK Pojkar 11 - 7-manna Högs SK
Högs SK Pojkar 13 - 9-manna Högs SK
Högs SK Flickor 12 - 7-manna Högs SK
Högs SK Flickor 11 - 7-manna Högs SK
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå 3
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna IFK Timrå 3
IFK Timrå Pojkar 12 - 9-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna IFK Timrå
IFK Timrå Pojkar 14 - 11-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 14 - 11-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna IFK Timrå
IFK Timrå Pojkar 16/18 - 11-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 9 - 5-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Flickor 9 - 5-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 12 - 9-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 14 - 11-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 16/18 - 11-manna IFK Timrå
IFK Östersund Pojkar 10 - 7-manna IFK Östersund Lungvik
IFK Östersund Pojkar 11 - 7-manna IFK Östersund Lungvik
IF TeamHudik Flickor 11 - 7-manna IF TeamHudik
IF Team Hudik Flickor 12 - 7-manna IF Team Hudik
IF Team Hudik Flickor 13 - 9-manna IF Team Hudik
IF Tunabro Pojkar 12 - 9-manna IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 14 - 11-manna IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 15 - 11-manna IF Tunabro
Iggesunds IK Pojkar 10 - 7-manna Iggesunds IK
Iggesunds IK Pojkar 13 - 9-manna Iggesunds IK
IK Myran Pojkar 13 - 9-manna IK Myran
Islingby IK Pojkar 11 - 7-manna Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 11 - 7-manna Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 12 - 7-manna Islingby IK Röd
Islingby IK Pojkar 12 - 9-manna Islingby IK
Islingby IK Pojkar 13 - 9-manna Islingby IK
Islingby IK Pojkar 14 - 11-manna Islingby IK
Islingby IK Flickor 12 - 7-manna Islingby IK
Islingby IK Flickor 11 - 7-manna Islingby IK
KB65 FF Pojkar 11 - 7-manna KB65 FF
KB65 FF Pojkar 12 - 7-manna KB65 FF
KB65 FF Pojkar 13 - 9-manna KB65 FF
KB65 FF Flickor 12 - 7-manna KB65 FF
KB65 FF Flickor 12 - 7-manna KB65 FF
Korsnäs IF FK Pojkar 15 - 11-manna Korsnäs IF FK
Kovlands IF Pojkar 10 - 7-manna Kovlands IF
Kovlands IF Pojkar 12 - 9-manna Kovlands IF
Kovlands IF Pojkar 15 - 11-manna Kovlands IF
Kovlands IF Flickor 12 - 9-manna Kovlands IF
Kramfors Alliansen Pojkar 10 - 7-manna Kramfors Alliansen
Kramfors Alliansen Pojkar 11 - 7-manna Kramfors Alliansen
Kramfors Alliansen Flickor 11 - 7-manna Kramfors Alliansen Vit
Kramfors Alliansen Flickor 11 - 7-manna Kramfors Alliansen Blå
Kramfors-Alliansen Pojkar 12 - 9-manna Kramfors-Alliansen
Kramfors-Alliansen Pojkar 14 - 11-manna Kramfors-Alliansen
Kubikenborgs IF Pojkar 10 - 7-manna Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 10 - 7-manna Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 9-manna Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 14 - 11-manna Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna Kubikenborgs IF
Kubikenborgs IF Pojkar 16/18 - 11-manna Kubikenborgs IF
Kungsnäs FC Pojkar 9 - 5-manna Kungsnäs FC Vit
Kungsnäs FC Pojkar 9 - 5-manna Kungsnäs FC Svart
Kungsnäs FC Flickor 11 - 7-manna Kungsnäs FC
Matfors IF Pojkar 10 - 7-manna Matfors IF Orange
Matfors IF Pojkar 10 - 7-manna Matfors IF Blå
Matfors IF Pojkar 11 - 7-manna Matfors IF 1
Matfors IF Pojkar 11 - 7-manna Matfors IF 2
Matfors IF Flickor 10 - 7-manna Matfors IF
Matfors IF Flickor 11 - 7-manna Matfors IF
Matfors IF Flickor 13 - 9-manna Matfors IF
Matfors IF Flickor 14 - 11-manna Matfors IF
Medskogsbrons BK Flickor 9 - 5-manna Medskogsbrons BK
Moelvens FC Flickor 12 - 7-manna Moelvens FC
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna Moffe BK 1
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna Moffe BK 2
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna Moffe BK
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna Moffe BK
Moffe BK Pojkar 14 - 9-manna Moffe BK
Morön BK Flickor 14 - 11-manna Morön BK
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 14 - 11-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 16/18 - 11-manna Njurunda IK
Njurunda SK Pojkar 9 - 5-manna Njurunda SK
Njurunda SK Pojkar 9 - 5-manna Njurunda SK Röd
Ope IF Pojkar 13 - 9-manna Ope IF 1
Ope IF Pojkar 13 - 9-manna Ope IF 2
Ranheim Flickor 15 - 11-manna Ranheim
Ranheim Flickor 15 - 11-manna Ranheim
Röbäcks IF Pojkar 13 - 9-manna Röbäcks IF
Röbäcks IF Pojkar 16/18 - 11-manna Röbäcks IF
Röbäcks IF Flickor 12 - 7-manna Röbäcks IF
Röbäcks IF Flickor 13 - 9-manna Röbäcks IF
Selånger FK Pojkar 10 - 7-manna Selånger FK Blå
Selånger FK Pojkar 10 - 7-manna Selånger FK Röd
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna Selånger FK Blå
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna Selånger FK
Selånger FK Flickor 9 - 5-manna Selånger FK Blå
Selånger FK Flickor 9 - 5-manna Selånger FK Röd
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna Selånger FK Blå
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna Selånger FK Röd
Selånger FK Flickor 14 - 11-manna Selånger FK
Sidsjö-Böle Pojkar 9 - 5-manna Sidsjö-Böle
Sidsjö Böle IF Flickor 12 - 7-manna Sidsjö Böle IF
Sidsjö Böle IF Flickor 10 - 7-manna Sidsjö Böle IF Svart
Sidsjö Böle IF Flickor 10 - 7-manna Sidsjö Böle IF Grön
Sidsjö Böle IF Flickor 11 - 7-manna Sidsjö Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 - 7-manna Sidsjö-Böle IF Grön
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 - 7-manna Sidsjö-Böle IF Gul
Sidsjö-Böle IF Pojkar 11 - 7-manna Sidsjö-Böle IF Svart
Sidsjö-Böle IF Pojkar 13 - 9-manna Sidsjö-Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 - 11-manna Sidsjö-Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 16/18 - 11-manna Sidsjö-Böle IF
Sidsjö-Böle IF Flickor 13 - 9-manna Sidsjö-Böle IF
Själevads IK Pojkar 11 - 7-manna Själevads IK
Själevads IK Pojkar 12 - 9-manna Själevads IK
Själevads IK Pojkar 13 - 9-manna Själevads IK
Själevads IK Pojkar 14 - 11-manna Själevads IK
Själevads IK Pojkar 15 - 11-manna Själevads IK
Själevads IK Flickor 12 - 9-manna Själevads IK
Själevads IK Flickor 14 - 11-manna Själevads IK
Själevads IK Flickor 15 - 11-manna Själevads IK
Spöland/Vännäs IF Pojkar 13 - 9-manna Spöland/Vännäs IF
Spöland/Vännäs IF Flickor 13 - 9-manna Spöland/Vännäs IF
Stigsjö IK Pojkar 12 - 9-manna Stigsjö IK
Strands IF Pojkar 9 - 5-manna Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 9 - 5-manna Strands IF Vit 2
Strands IF Pojkar 9 - 5-manna Strands IF Vit 1
Strands IF Pojkar 10 - 7-manna Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 10 - 7-manna Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 11 - 7-manna Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 11 - 7-manna Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 12 - 9-manna Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 12 - 9-manna Strands IF svart
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna Strands IF Vit
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna Strands IF Svart
Stöde IF Flickor 12 - 7-manna Stöde IF
Sund IF Pojkar 9 - 5-manna Sund IF 2
Sund IF Pojkar 9 - 5-manna Sund IF 1
Sund IF Pojkar 11 - 7-manna Sund IF
Sund IF Pojkar 12 - 7-manna Sund IF
Sund IF Pojkar 13 - 9-manna Sund IF
Sund IF Pojkar 16/18 - 11-manna Sund IF
Sund IF Flickor 10 - 7-manna Sund IF
Sundom IF Flickor 13 - 9-manna Sundom IF
Sundsvalls DFF Flickor 11 - 7-manna Sundsvalls DFF
Sundsvalls DFF Flickor 13 - 9-manna Sundsvalls DFF
Sundsvalls DFF Flickor 14 - 11-manna Sundsvalls DFF
Sundsvalls DFF Flickor 15 - 11-manna Sundsvalls DFF
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Vit
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF SFF 09
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF 1
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF 2
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF 3
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna Sundsvalls FF 2
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna Sundsvalls FF 1
Sundsvalls FF Pojkar 12 - 9-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 12 - 9-manna Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Pojkar 13 - 9-manna Sundsvalls FF 1
Sundsvalls FF Pojkar 14 - 11-manna Sundsvalls FF
Sundsvalls FF Flickor 12 - 7-manna Sundsvalls FF
Sundsvalls FF Flickor 9 - 5-manna Sundsvalls FF
Sundsvalls FF Flickor 10 - 7-manna Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Flickor 10 - 7-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna Sundsvalls FF
Sundsvalls FF Flickor 15 - 11-manna Sundsvalls FF
Sunnanå SK Flickor 14 - 11-manna Sunnanå SK
Svartviks IF Pojkar 9 - 5-manna Svartviks IF
Svartviks IF Pojkar 10 - 7-manna Svartviks IF
Svartviks IF Pojkar 11 - 7-manna Svartviks IF
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna Svartviks IF 1
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna Svartviks IF 2
Sävar IK Pojkar 14 - 9-manna Sävar IK
Sörfors IF Pojkar 12 - 9-manna Sörfors IF
Sörfors IF Pojkar 14 - 9-manna Sörfors IF
Söråker FF Pojkar 11 - 7-manna Söråker FF
Söråkers FF Pojkar 9 - 5-manna Söråkers FF
Söråkers FF Pojkar 13 - 9-manna Söråkers FF
Söråkers FF Pojkar 14 - 9-manna Söråkers FF
Söråkers FF Flickor 9 - 5-manna Söråkers FF
Söråkers FF Flickor 10 - 7-manna Söråkers FF F10
Söråkers FF Flickor 11 - 7-manna Söråkers FF F07/08
Söråkers FF Flickor 13 - 9-manna Söråkers FF
Tegs SK Pojkar 12 - 9-manna Tegs SK
Tegs SK Pojkar 13 - 9-manna Tegs SK
Torsåkers IF Pojkar 15 - 11-manna Torsåkers IF
Torsångs IF Pojkar 11 - 7-manna Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 12 - 9-manna Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna Torsångs IF 1
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna Torsångs IF 2
Torsångs IF Flickor 15 - 11-manna Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 16/18 - 11-manna Torsångs IF
Umedalens IF Pojkar 13 - 9-manna Umedalens IF
Umedalens IF Flickor 13 - 9-manna Umedalens IF
Umeå Södra Flickor 12 - 7-manna Umeå Södra
Umeå Södra FF Flickor 11 - 7-manna Umeå Södra FF
VIFK Pojkar 14 - 11-manna VIFK
Årsunda IF Pojkar 15 - 11-manna Årsunda IF
Älandsbro AIK Pojkar 13 - 9-manna Älandsbro AIK
Ösmo GIF FK Pojkar 11 - 7-manna Ösmo GIF FK
Ösmo GIF FK Flickor 12 - 9-manna Ösmo GIF FK
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott Quality Hotels IFK Timrå Scandic Nord