Ilmoittautuneet joukkueet

Seura Joukkue Sarja
Alnö IF Röd-Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Röd Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Röd Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Vit Flickor 9 - 5-manna
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Röd/Vit Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Vit Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Vit Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 14 - 9-manna
Arnäs IF Flickor 15 - 11-manna
Bele Barkarby FF Gul Pojkar 9 - 5-manna
Bele Barkarby FF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Bik SK Pojkar 9 - 5-manna
Bik SK Pojkar 9 - 5-manna
Bik SK Pojkar 10 - 7-manna
Bik SK Röd Pojkar 12 - 7-manna
Bik SK Vit Pojkar 12 - 7-manna
Bik SK Flickor 9 - 5-manna
Bik SK Flickor 10 - 7-manna
Bik SK Flickor 11 - 7-manna
Bik SK Flickor 14 - 9-manna
Bik SK Flickor 14 - 9-manna
BK Örnen Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen Flickor 13 - 9-manna
BK Örnen Flickor 15 - 11-manna
Domsjö IF Flickor 15 - 11-manna
Domsjö IF Flickor 16 - 11-manna
Enebybergs IF Flickor 15 - 11-manna
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna
Essviks AIF Pojkar 10 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 11 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 11 - 7-manna
Falu BS Flickor 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 14 - 9-manna
Falu BS Flickor 14 - 9-manna
Forsa IF Pojkar 14 - 9-manna
GIF Sundsvall Blå Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Vit Pojkar 11 - 7-manna
GIF Sundsvall Pojkar 14 - 9-manna
GIF Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 12 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 16 - 11-manna
Hägglunds IoFK Flickor 13 - 9-manna
Hägglunds IoFK Flickor 13 - 9-manna
Härnösands AIK Pojkar 14 - 9-manna
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna
Härnösands SK Vit Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 13 - 9-manna
Härnösands SK Vit Flickor 13 - 9-manna
IFK Lit Pojkar 14 - 9-manna
IFK Mora Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 9 - 5-manna
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Vit Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Blå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Östersund Pojkar 11 - 7-manna
IFK Östersund Pojkar 13 - 9-manna
IF Team Hudik Flickor 14 - 9-manna
Indals IF Flickor 11 - 7-manna
Indals IF/Kovlands IF Pojkar 11 - 7-manna
KB65 Flickor 14 - 9-manna
KB65 FF Pojkar 14 - 9-manna
Kovlands IF Flickor 10 - 7-manna
Kovlands IF Flickor 15 - 11-manna
Kramfors alliansen Pojkar 13 - 9-manna
Kramfors alliansen Flickor 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna
Kungsnäs Vit Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Flickor 9 - 5-manna
Kungsnäs FC Flickor 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Flickor 14 - 9-manna
Lucksta IF Pojkar 10 - 7-manna
Matfors if Pojkar 11 - 7-manna
Matfors if Pojkar 13 - 9-manna
Matfors if Flickor 13 - 9-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 9 - 5-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 12 - 7-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 13 - 9-manna
Medskogsbrons BK Flickor 11 - 7-manna
Medskogsbrons BK Flickor 12 - 7-manna
Medskogsbrons BK Flickor 13 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 10 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Blå Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Grön Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 14 - 9-manna
Morön BK Pojkar 14 - 9-manna
Morön BK Flickor 14 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Svart Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Vit Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna
Ope IF Vit Flickor 13 - 9-manna
Ope IF Blå Flickor 13 - 9-manna
Rutvik SK/Gammelstads IF Flickor 16 - 11-manna
Röbäcks IF Pojkar 14 - 9-manna
SDFF Blå Flickor 14 - 9-manna
SDFF Vit Flickor 14 - 9-manna
Selånger FK Pojkar 11 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 12 - 7-manna
Selånger FK Pojkar 13 - 9-manna
Selånger FK Pojkar 15 - 11-manna
Selånger FK Flickor 11 - 7-manna
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK Flickor 14 - 9-manna
Selånger FK Flickor 16 - 11-manna
Selångers FK Blå Flickor 12 - 7-manna
Selångers FK Röd Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö/Böle IF Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö/Böle IF Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle Grön Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle Gul Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Gul Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Grön Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Pojkar 14 - 9-manna
Sidsjö Böle IF Grön Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Svart Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF Grön Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö Böle IF Svart Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 - 11-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 9 - 5-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 9 - 5-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 14 - 9-manna
Sollefteå GIF FF Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna
Stöde IF Flickor 13 - 9-manna
Sund IF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls DFF Blå Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls DFF Vit Flickor 10 - 7-manna
Sundsvalls DFF Flickor 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 16 - 11-manna
Svartviks IF Pojkar 12 - 7-manna
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna
Söråker FF Pojkar 12 - 7-manna
Söråkers FF Pojkar 11 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 12 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 14 - 9-manna
Ås IF Pojkar 15 - 11-manna
Älandsbro AIK Pojkar 14 - 9-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan SCA Timrå Kommun IFK Timrå Scandic Nord Moba Västernorrlandsgården Quality Hotels