You are viewing the results for Mid Nordic Cup & Festival 2022. View the current results for Mid Nordic Cup & Festival 2023 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Alnö IF Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Vit Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Röd Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Pojkar 15 - 11-manna
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Flickor 11 - 7-manna
Alnö IF Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Flickor 12 - 7-manna
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 15 - 11-manna
Arbrå BK Flickor 13 - 9-manna
Arnäs IF Pojkar 12 - 7-manna
Arnäs IF Pojkar 12 - 7-manna
Arnäs IF Pojkar 14 - 9-manna
Arnäs IF Pojkar 14 - 9-manna
Arnäs IF Flickor 12 - 7-manna
Arnäs IF Flickor 12 - 7-manna
Arnäs IF Flickor 15 - 11-manna
Bele Barkarby Pojkar 12 - 7-manna
Bele Barkarby Pojkar 12 - 7-manna
BIK Pojkar 14 - 9-manna
BIK Flickor 14 - 9-manna
Bik Fotboll Pojkar 9 - 5-manna
Bik Fotboll Pojkar 9 - 5-manna
Bik Fotboll Pojkar 9 - 5-manna
BIK SK Röd Pojkar 10 - 7-manna
BIK SK Vit Pojkar 10 - 7-manna
BIK SK röd Pojkar 12 - 7-manna
BIK SK vit Pojkar 12 - 7-manna
BIK SK Vit Pojkar 13 - 9-manna
BIK SK Flickor 10 - 7-manna
BIK SK Flickor 11 - 7-manna
BIK SK Flickor 13 - 9-manna
Bik Sportklubb Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 13 - 9-manna
BK Örnen Flickor 13 - 9-manna
Brunflo FK Pojkar 12 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 14 - 9-manna
Brunflo FK Flickor 16 - 11-manna
Domsjö IF Pojkar 13 - 9-manna
Domsjö IF Flickor 11 - 7-manna
Domsjö IF Flickor 11 - 7-manna
Domsjö IF Flickor 15 - 11-manna
Essviks AIF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Essviks AIF Grön Pojkar 11 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 12 - 7-manna
Essviks AIF Pojkar 13 - 9-manna
Essviks AIF Pojkar 14 - 9-manna
Falu BS Flickor 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS Flickor 15 - 11-manna
Falu BS Flickor 15 - 11-manna
Falu BS FK Blå Pojkar 13 - 9-manna
Falu BS FK Gul Pojkar 13 - 9-manna
Films SK Pojkar 15 - 11-manna
Films SK Flickor 15 - 11-manna
Forsmo Pojkar 8 - 5-manna
Forsmo Pojkar 9 - 5-manna
Gammelstads IF Flickor 15 - 11-manna
Gammelstads IF Flickor 16 - 11-manna
Gif Sundsvall Pojkar 10 - 7-manna
Gif Sundsvall Blå Pojkar 12 - 7-manna
Gif Sundsvall Vit Pojkar 12 - 7-manna
Gif Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna
Gustafs Goif Pojkar 10 - 7-manna
Gustafs Goif Flickor 12 - 7-manna
Gustafs Goif Flickor 13 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 16 - 11-manna
Hägglunds IoFK Lag 1 Pojkar 10 - 7-manna
Hägglunds IoFK Lag 2 Pojkar 10 - 7-manna
Hägglunds IoFK Pojkar 11 - 7-manna
Hägglunds IoFK Pojkar 14 - 9-manna
Hägglunds IoFK Vit Flickor 12 - 7-manna
Hägglunds IoFK Röd Flickor 12 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Vit Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Blå Flickor 12 - 7-manna
Härnösands SK Vit Flickor 12 - 7-manna
Härnösands SK Flickor 15 - 11-manna
Högs SK Röd Flickor 13 - 9-manna
Högs SK Vit Flickor 13 - 9-manna
IFK Strömsund Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Blå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Blå Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Vit Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 16 - 11-manna
IFK Umeå Flickor 14 - 9-manna
IFK Östersund Pojkar 11 - 7-manna
IFK Östersund Pojkar 12 - 7-manna
IFK Östersund Pojkar 13 - 9-manna
IFK Östersund Pojkar 14 - 9-manna
IF Team Hudik Flickor 14 - 9-manna
Indals IF Flickor 12 - 7-manna
Indals IF / Kovlands IF Pojkar 12 - 7-manna
KB65 Pojkar 13 - 9-manna
KB65 Flickor 12 - 7-manna
KB65 Flickor 14 - 9-manna
KB65 Fotboll Pojkar 9 - 5-manna
Kovlands IF Pojkar 9 - 5-manna
Kramforsalliansen Flickor 12 - 7-manna
Kramfors Alliansen Pojkar 12 - 7-manna
Kramfors Alliansen Pojkar 13 - 9-manna
Kramfors Alliansen Flickor 10 - 7-manna
Kramfors -Alliansen Flickor 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF P08 Pojkar 8 - 5-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 14 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 14 - 9-manna
Kubikensborg IF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Pojkar 13 - 9-manna
Kungsnäs FC Flickor 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Flickor 12 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 12 - 7-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 12 - 7-manna
Lucksta IF Pojkar 9 - 5-manna
Lucksta IF Pojkar 11 - 7-manna
Mariehems SK Pojkar 15 - 11-manna
Matfors IF Pojkar 9 - 5-manna
Matfors IF Pojkar 12 - 7-manna
Matfors IF Flickor 14 - 9-manna
Matfors IF Flickor 16 - 11-manna
Medskogsbrons BK Flickor 14 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 8 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 8 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 9 - 5-manna
Moffe BK Pojkar 10 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 15 - 11-manna
Morön BK Flickor 14 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna
Njurunda SK Pojkar 9 - 5-manna
Röbäcks IF Flickor 11 - 7-manna
Sandåkerns SK Pojkar 12 - 7-manna
Sandåkerns SK Pojkar 15 - 11-manna
SDFF Flickor 10 - 7-manna
SDFF Flickor 15 - 11-manna
Selånger FK Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK Flickor 11 - 7-manna
Selånger FK Flickor 13 - 9-manna
Selånger SK Pojkar 10 - 7-manna
Selånger SK Pojkar 10 - 7-manna
Selånger SK Pojkar 12 - 7-manna
Selånger SK Pojkar 13 - 9-manna
Selånger SK Pojkar 14 - 9-manna
Selånger SK Flickor 12 - 7-manna
Selånger SK Flickor 12 - 7-manna
Selånger SK Flickor 15 - 11-manna
Sidsjö/Böle p11 Gul Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö/Böle p11 Grön Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö Böle Pojkar 9 - 5-manna
Sidsjö Böle Pojkar 9 - 5-manna
Sidsjö Böle Pojkar 15 - 11-manna
Sidsjö-Böle Pojkar 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle Grön Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle Gul Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle Grön Flickor 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle Gul Flickor 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle / Kungsnäs Flickor 15 - 11-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 10 - 7-manna
Själevads IK Pojkar 13 - 9-manna
Själevads IK Flickor 13 - 9-manna
Själevads IK Flickor 15 - 11-manna
Skellefteå FF Pojkar 12 - 7-manna
Skellefteå FF Pojkar 13 - 9-manna
Sollefteå GIF FF Pojkar 12 - 7-manna
Sollefteå GIF FF Pojkar 12 - 7-manna
Sollefteå GIF FF Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Pojkar 10 - 7-manna
Strands IF Svart Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Svart Pojkar 13 - 9-manna
Stöde IF Flickor 12 - 7-manna
Sund IF Pojkar 13 - 9-manna
Sund IF Flickor 14 - 9-manna
Sundsvalls DFF 10/11 Flickor 11 - 7-manna
Sundsvalls DFF Flickor 16 - 11-manna
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 - 9-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Pojkar 15 - 11-manna
Sundsvalls FF 11/12 1 Flickor 11 - 7-manna
Sundsvalls FF 11/12 2 Flickor 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Flickor 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Flickor 15 - 11-manna
Svartviks IF Pojkar 13 - 9-manna
Svartviks IF Pojkar 15 - 11-manna
Söråker FF Pojkar 13 - 9-manna
Söråkers FF Pojkar 8 - 5-manna
Söråkers FF Pojkar 10 - 7-manna
Söråkers FF Pojkar 11 - 7-manna
Söråkers FF Pojkar 12 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 11 - 7-manna
Söråkers FF Flickor 13 - 9-manna
Söråkers FF Flickor 15 - 11-manna
Team hudik Flickor 11 - 7-manna
Team hudik Flickor 11 - 7-manna
Team hudik Flickor 12 - 7-manna
Team hudik Flickor 12 - 7-manna
Torsångs IF Pojkar 11 - 7-manna
Torsångs IF Pojkar 12 - 7-manna
Torsångs IF Flickor 12 - 7-manna
Växbo IF Pojkar 13 - 9-manna
Växbo IF Pojkar 14 - 9-manna
Ås IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Ås IF Blå Pojkar 12 - 7-manna
Älandsbro AIK Pojkar 11 - 7-manna