Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
Alnö Flickor 11 - 7-manna Alnö vit
Alnö Flickor 11 - 7-manna Alnö 1
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 3
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 2
Alnö IF Pojkar 11 - 7-manna Alnö IF 1
Alnö IF Pojkar 13 - 9-manna Alnö IF
Alnö IF Flickor 9 - 5-manna Alnö IF Vit
Alnö IF Flickor 9 - 5-manna Alnö IF Röd/Vit
Alnö IF Flickor 9 - 5-manna Alnö IF Röd
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna Alnö IF Vit
Alnö IF Flickor 10 - 7-manna Alnö IF Röd
Alnö IF P10 Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P10 3
Alnö IF P10 Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P10 2
Alnö IF P10 Pojkar 9 - 5-manna Alnö IF P10 1
Arnäs if Pojkar 12 - 9-manna Arnäs IF P-07
Arnäs if Pojkar 14 - 9-manna Arnäs IF P-05
Arnäs if Pojkar 15 - 11-manna Arnäs IF P 04
Arnäs if Flickor 11 - 7-manna Arnäs IF f08
Arnäs if Flickor 13 - 9-manna Arnäs if
Betsele if Flickor 13 - 9-manna Betsele if 05/06
BIKSK Flickor 11 - 7-manna BIKSK F08
BIK SK Pojkar 12 - 7-manna BIK SK P07
BIK SK Flickor 12 - 7-manna BIK SK
Bik Sk fotboll Flickor 13 - 9-manna Bik Sk fotboll Sk F06
BIK SK P11 Pojkar 8 - 5-manna BIK SK P11 Härnösand
BK Örnen Pojkar 12 - 7-manna BK Örnen P07
BK Örnen Flickor 12 - 7-manna BK Örnen
BK Örnen Flickor 12 - 9-manna BK Örnen
Brunflo FK Pojkar 13 - 9-manna Brunflo FK Pojkar 06
Brunflo FK Flickor 11 - 7-manna Brunflo FK BFK F08
Brunflo FK Flickor 12 - 7-manna Brunflo FK 07
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna Brunflo FK 06
Domjsö IF Flickor 11 - 7-manna Domjsö IF F-08
DOMSJÖ IF Pojkar 11 - 7-manna Domsjö IF Blå
DOMSJÖ IF Pojkar 11 - 7-manna Domsjö IF Svart
DOMSJÖ IF Pojkar 13 - 9-manna DOMSJÖ IF P06
DOMSJÖ IF Flickor 12 - 9-manna Domsjö IF F07
DOMSJÖ IF Flickor 14 - 9-manna Domsjö IF Blå
DOMSJÖ IF Flickor 14 - 9-manna Domsjö IF Svart
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna Essvik AIF 2
Essvik AIF Pojkar 13 - 9-manna Essvik AIF 1
Forsa IF Pojkar 12 - 7-manna Forsa IF -07
Gif Sundsvall Pojkar 13 - 9-manna GIF Sundsvall P06
GIF Sundsvall P07 Pojkar 12 - 9-manna GIF Sundsvall P07 P07
Gimonäs Umeå IF Pojkar 13 - 9-manna Gimonäs Umeå IF GUIF P06 Eagles
Gimonäs Umeå IF Flickor 14 - 9-manna Gimonäs Umeå IF
Hagaströms SK Pojkar 12 - 9-manna Hagaströms SK P12 Född -07
Heffnersklubbans BK Flickor 13 - 9-manna Heffnersklubbans BK
Heffnersklubbans BK Flickor 14 - 9-manna Heffnersklubbans BK
HH64 Pojkar 11 - 7-manna HH64 P08-09
HH64 Pojkar 13 - 9-manna HH64
Hsk Flickor 13 - 9-manna Hsk f-06
Hägglunds IoFK Pojkar 11 - 7-manna Hägglunds IoFK P-08
Hägglunds IoFK Flickor 11 - 7-manna Hägglunds IOFK
Hägglunds IoFK Flickor 11 - 7-manna Hägglunds IoFK Örnsköldsvik
Härnösands FF Pojkar 14 - 9-manna Härnösands FF HFF
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna Härnösands SK Vit
Härnösands SK Flickor 9 - 5-manna Härnösands SK Blå
Högs SK Pojkar 12 - 7-manna Högs SK P12
Högs SK Flickor 13 - 9-manna Högs SK
IFK Lit Pojkar 11 - 7-manna IFK Lit P08
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 3
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 11 - 7-manna IFK Timrå 1
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna IFK Timrå P-12 Blå
IFK Timrå Pojkar 12 - 7-manna IFK Timrå P-12 Vit
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna IFK Timrå Blå
IFK Timrå Pojkar 13 - 9-manna IFK Timrå Vit
IFK Timrå Pojkar 14 - 9-manna IFK Timrå P05
IFK Timrå Pojkar 15 - 11-manna IFK Timrå p04
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna Ifk Timrå F08 lag 2
IFK Timrå Flickor 11 - 7-manna Ifk Timrå F08
IFK Timrå Flickor 12 - 9-manna IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 13 - 9-manna IFK Timrå
IFK Östersund Pojkar 11 - 7-manna IFK Östersund Lugnvik
IFK Östersund Pojkar 12 - 7-manna IFK Östersund Lugnvik
IF Teamhudik Flickor 12 - 7-manna IF Teamhudik -07
IF Team Hudik Flickor 11 - 7-manna IF Team Hudik f-08
IF Team Hudik Flickor 13 - 9-manna IF Team Hudik Hudiksvall
IF Team Hudik Flickor 14 - 9-manna IF Team Hudik Hudiksvall
IF Tunabro Pojkar 13 - 9-manna IF Tunabro
Iggesunds Ik Pojkar 14 - 9-manna Iggesunds IK Njutånger
Islingby IK Flickor 12 - 7-manna Islingby IK
Islingby IK Flickor 13 - 9-manna Islingby IK
KB65 Flickor 12 - 9-manna KB65 F07
Kovlands IF Flickor 13 - 9-manna Kovlands IF F0607
Kramfors Alliansen Flickor07 Flickor 12 - 7-manna Kramfors Alliansen Flickor07 KA F07 Blå
Krokom/Dvärsätts IF Flickor 10 - 7-manna Krokom/Dvärsätts IF KD55
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Kuben Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna Kubikenborgs IF Kuben Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 9-manna Kubikenborgs IF Svart
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 9-manna Kubikenborgs IF Gul
Kubikenborgs IF Pojkar 15 - 11-manna Kubikenborgs IF
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 - 7-manna Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 - 7-manna Kvarnsvedens IK 2
Lycksele IF Pojkar 12 - 9-manna Lycksele IF LIF-P07
Matfors IF Pojkar 12 - 7-manna Matfors IF
Matfors IF Flickor 11 - 7-manna Matfors IF
Matfors IF Flickor 15 - 11-manna Matfors IF F05
Medskogsbrons BK Flickor 11 - 7-manna Medskogsbrons BK
MoDo Ff Pojkar 11 - 7-manna Modo FF
Moelvens FC Flickor 12 - 7-manna Moelvens FC F07
Moffe BK Pojkar 10 - 7-manna Moffe BK
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna Moffe BK
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna Moffe BK
Morön BK Pojkar 15 - 11-manna Morön BK
Morön BK Flickor 12 - 7-manna Morön BK Skellefteå
Morön BK Flickor 15 - 11-manna Morön BK F04
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 9 - 5-manna Njurunda IK Vit
Njurunda IK Flickor 11 - 7-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna Njurunda IK
Njurunda IK Flickor 15 - 11-manna Njurunda IK
Piteå IF FF Flickor 13 - 9-manna Piteå IF FF PIF FF vit
Piteå IF FF Flickor 13 - 9-manna Piteå IF FF PIF FF röd
Remsle uif Flickor 11 - 7-manna Remsle UIF RUIF Blå
Remsle uif Flickor 11 - 7-manna Remsle UIF RUIF Röd
RUIF Flickor 13 - 9-manna RUIF
Sandviks Ik, Obbola IK Flickor 13 - 9-manna Sandviks Ik, Obbola IK SOIK F.06/07
SDFF Flickor 12 - 7-manna SDFF Vit
SDFF Flickor 12 - 7-manna SDFF Blå
SDFF Flickor 14 - 9-manna SDFF F05/06
SDFF Flickor 15 - 11-manna SDFF 04
Selånger Flickor 15 - 11-manna Selånger F04
Selånger FK Pojkar 14 - 9-manna Selånger FK blå
Selånger FK Pojkar 14 - 9-manna Selånger FK röd
Selånger FK Flickor 11 - 7-manna Selånger FK
Selånger FK Flickor 12 - 9-manna Selånger FK
Selånger FK Flickor 14 - 9-manna Selånger FK Sundsvall
Selånger FK BLÅ Flickor 14 - 9-manna Selånger FK BLÅ Sundsvall
Sidsjö-Böle Pojkar 10 - 7-manna Sidsjö-Böle Svart
Sidsjö-Böle Pojkar 10 - 7-manna Sidsjö-Böle Grön
Sidsjö Böle IF Flickor 11 - 7-manna Sidsjö Böle IF SBIF F08 Grön
Sidsjö Böle IF Flickor 11 - 7-manna Sidsjö Böle IF SBIF F08 Svart
Sidsjö Böle IF Flickor 12 - 9-manna Sidsjö Böle IF F07
Sidsjö Böle IF Flickor 15 - 11-manna Sidsjö Böle IF
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 - 11-manna Sidsjö-Böle IF P04
Själevads IK Pojkar 12 - 7-manna Själevads IK P07
Själevads IK Pojkar 13 - 9-manna Själevads IK
Själevads IK Flickor 12 - 9-manna Själevads IK F07
Själevads IK Flickor 13 - 9-manna Själevads IK F-06
Själevads IK Flickor 15 - 11-manna Själevads IK
Slätta SK Pojkar 13 - 9-manna Slätta SK
Solf IK Flickor 13 - 9-manna Solf IK F06/07
Sollefteå GIF Pojkar 11 - 7-manna Sollefteå GIF SGIF 2
Sollefteå GIF Pojkar 11 - 7-manna Sollefteå GIF SGIF 1
Sollefteå GIF Pojkar 13 - 9-manna Sollefteå GIF
Spöland Vännäs IF Pojkar 12 - 9-manna Spöland Vännäs IF SVIF P-07
Spöland-Vännäs IF Flickor 13 - 9-manna Spöland-Vännäs IF F06
Storfors AIK Flickor 13 - 9-manna Storfors AIK SAIK/MSSK 2
Storfors AIK Flickor 13 - 9-manna Storfors AIK SAIK/MSSK 1
Storfors AIK Flickor 14 - 9-manna Storfors AIK SAIK f-05
Strand If Pojkar 10 - 7-manna Strand If Vit
Strands IF Pojkar 10 - 7-manna Strands If Svart
Strands IF Pojkar 12 - 7-manna Strands IF P12 Svart
Strands IF Pojkar 12 - 7-manna Strands IF P12 vit
Sund IF Pojkar 12 - 7-manna Sund IF
Sund IF Pojkar 13 - 9-manna Sund IF P06/07
Sund IF Flickor 11 - 7-manna Sund IF F08/09
SUNDOM IF Pojkar 12 - 9-manna Sundom IF
SUNDOM IF Flickor 12 - 7-manna SUNDOM IF SIF F06/07
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 9 - 5-manna Sundsvalls FF Röd
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF SFF Vit
Sundsvalls FF Pojkar 10 - 7-manna Sundsvalls FF SFF Blå
Sundsvalls FF Pojkar 15 - 11-manna Sundsvalls FF
Sundsvalls FF Flickor 11 - 7-manna Sundsvalls FF Blå
Sundsvalls FF Flickor 13 - 9-manna Sundsvalls ff Sff f06
Sundsvalls FF Flickor 14 - 9-manna Sundsvalls FF F05
Sundsvalls fotbollsförening Pojkar 12 - 7-manna Sundsvalls fotbollsförening SFF P07 Lag 1
Sundsvalls fotbollsförening Pojkar 12 - 7-manna Sundsvalls fotbollsförening SFF P07 Lag 2
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna Svartviks IF 1
Svartviks IF Pojkar 14 - 9-manna Svartviks IF 2
Söråker Pojkar 10 - 7-manna Söråker
Söråker FF Pojkar 12 - 7-manna Söråker FF P07/08
Söråkers FF Pojkar 9 - 5-manna Söråkers FF P10
Söråkers FF Pojkar 15 - 11-manna Söråkers FF P15
Söråkers FF Flickor 10 - 7-manna Söråkers FF
Söråkers FF Flickor 12 - 9-manna Söråkers FF F-07-08
Söråkers FF Flickor 14 - 9-manna Söråkers FF
Torsåkers IF Pojkar 12 - 7-manna Torsåkers IF P-07
Torsångs IF Flickor 11 - 7-manna Torsångs IF F08/09
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna Torsångs IF 2
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna Torsångs IF 1
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna Torsångs IF 1
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna Torsångs IF 2
Umedalens if Flickor 14 - 9-manna Umedalens if F05
Växbo Pojkar 13 - 9-manna Växbo
Östersunds FK Pojkar 12 - 7-manna Östersunds FK
Östersunds FK Pojkar 13 - 9-manna Östersunds FK
Ås IF Pojkar 14 - 9-manna Ås IF
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott Quality Hotels IFK Timrå Scandic Nord