You are viewing the results for Mid Nordic Cup & Festival 2020. View the current results for Mid Nordic Cup & Festival 2021 here.

Ilmoittautuneet joukkueet

Seura Joukkue Sarja
Alby FF F05/F07 Flickor 15 - 11-manna
Alnö IF P12 Blå Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Alnö IF P12 Vit Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF P12 Röd Pojkar 8 - 5-manna
Alnö IF Röd-Vit Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Röd Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Vit Pojkar 9 - 5-manna
Alnö IF Lag 1 Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Lag 2 Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF P09 Röd Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF P09 Vit Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF RÖD/VIT Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF RÖD Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF VIT Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Alnö IF Pojkar 15 - 11-manna
Alnö IF Vit Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Röd/Vit Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Röd Flickor 10 - 7-manna
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 14 - 9-manna
Alnö IF Flickor Utveckling Flickor 15 - 11-manna
Arnäs if P06 Pojkar 14 - 9-manna
Arnäs if f07 Flickor 13 - 9-manna
Arnäs if F06 Flickor 14 - 9-manna
Arnäs if F-05 Flickor 15 - 11-manna
Bik sk vit Pojkar 11 - 7-manna
Bik sk röd Pojkar 11 - 7-manna
Bik sk röd Flickor 9 - 5-manna
Bik sk vit Flickor 9 - 5-manna
Bik sk Flickor 13 - 9-manna
Bik sk Flickor 13 - 9-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen , blå Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen F-07 Flickor 13 - 9-manna
Brunflo FK Gul Pojkar 10 - 7-manna
Brunflo FK F08 Flickor 12 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna
Brunflo FK Flickor 14 - 9-manna
Brunflo FK (F10) F10 Flickor 10 - 7-manna
Brunflo FK (F11) F11 Flickor 11 - 7-manna
Domsjö IF P-06 Pojkar 14 - 9-manna
Domsjö IF F-09 Flickor 11 - 7-manna
Domsjö IF F08 Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF F06 Flickor 14 - 9-manna
Domsjö IF F05 Flickor 15 - 11-manna
Falu BS F2010 Flickor 10 - 7-manna
Falu BS Flickor 2009 Flickor 11 - 7-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS FK P09 Blå Pojkar 11 - 7-manna
Falu BS FK P09 Gul Pojkar 11 - 7-manna
Falu BS Fotboll BS Blå Pojkar 13 - 9-manna
Falu BS Fotboll BS Gul Pojkar 13 - 9-manna
Films SK P07 Pojkar 13 - 9-manna
Films SK/IFK D/Ö F06/07 Flickor 13 - 9-manna
Forsa IF p07 Pojkar 13 - 9-manna
Gif Sundsvall Blå Pojkar 12 - 7-manna
Gif Sundsvall Vit Pojkar 12 - 7-manna
Gif Sundsvall Pojkar 14 - 9-manna
GIF Sundsvall P07 Pojkar 13 - 9-manna
Gustafs Goif Flickor 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 14 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 15 - 11-manna
HH64 P 08-09 Pojkar 12 - 7-manna
HH64 Pojkar 14 - 9-manna
Hägglund Iofk F-10 Flickor 10 - 7-manna
Hägglunds IoFK Pojkar 12 - 7-manna
Hägglunds IoFK F-10 Flickor 10 - 7-manna
Hägglunds IoFK Flickor 12 - 7-manna
Hägglunds IoFK Flickor 13 - 9-manna
Härnösands AIK Pojkar 13 - 9-manna
Härnösands SK HSK 10 vit Flickor 10 - 7-manna
Härnösands SK Hsk F-10 Blå Flickor 10 - 7-manna
Härnösands SK HSK Flickor 13 - 9-manna
Härnösands SK Flickor 15 - 11-manna
Högs SK P13 Pojkar 13 - 9-manna
Högs SK Pojkar 15 - 11-manna
Högs SK Röd Flickor 11 - 7-manna
Högs SK vit Flickor 11 - 7-manna
Högs SK Flickor 13 - 9-manna
IFK Lit P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Mora FK F07 Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå P12 Lag 2 Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå P12 Lag 1 Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå P12 Lag 3 Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå 2 P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå P-07 Vit Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå P06 Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå P05 Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå F10 Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå F09 Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå Blå Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Vit Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Timrå P09 Lag 3 Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 2 Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 1 Pojkar 11 - 7-manna
IF Team Hudik f-08 Flickor 12 - 7-manna
IF Tunabro F05/06 Flickor 14 - 9-manna
IK Huge Flickor 15 - 11-manna
Ilsbo SK Pojkar 13 - 9-manna
Indals IF F10 Flickor 10 - 7-manna
Indals IF/Kovlands IF IIF/KIF P10 Pojkar 10 - 7-manna
Islingby IK P07 1 Pojkar 13 - 9-manna
Islingby IK P07 2 Pojkar 13 - 9-manna
Islingby IK P06 Pojkar 14 - 9-manna
KB65 P09 Pojkar 11 - 7-manna
KB65 P06 Pojkar 14 - 9-manna
KB65 Flickor 13 - 9-manna
KB 65 FF P07 Pojkar 13 - 9-manna
Kovlands IF F0607 Flickor 14 - 9-manna
Kramfors alliansen Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 9 - 5-manna
Kubikenborgs IF P-10 svart Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF P-10 gul Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF gul Pojkar 14 - 9-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 14 - 9-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC P07 vit Pojkar 13 - 9-manna
Kungsnäs FC P07 svart Pojkar 13 - 9-manna
Kungsnäs FC Flickor 10 - 7-manna
Kungsnäs FC Flickor 13 - 9-manna
Kvarnsvedens IK Röd Pojkar 12 - 7-manna
Kvarnsvedens IK Vit Pojkar 12 - 7-manna
Lycksele IF LIF-P07 Pojkar 13 - 9-manna
Matfors IF MIF BLÅ Pojkar 9 - 5-manna
Matfors IF MIF ORANGE Pojkar 9 - 5-manna
Matfors IF p-10 Pojkar 10 - 7-manna
Matfors IF MIF P06 Pojkar 14 - 9-manna
Matfors IF F-08 Flickor 12 - 7-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 12 - 7-manna
Modo FF P06/07 Pojkar 13 - 9-manna
MoelvensFC F07 Flickor 13 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK grön Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna
Morön BK P07 Pojkar 13 - 9-manna
Morön BK F07 Flickor 13 - 9-manna
Njurunda IK Svart Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Vit Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Njurunda IK F05 Flickor 15 - 11-manna
Njurunda SK PF 11 Pojkar 8 - 5-manna
Sandvikens IF Flickor 12 - 7-manna
Sandvikens IF Flickor 12 - 7-manna
Sandåkerns SK SSK F07 Flickor 13 - 9-manna
SDFF Vit Flickor 13 - 9-manna
SDFF Blå Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK P-09 blå Pojkar 11 - 7-manna
Selånger FK P-09 röd Pojkar 11 - 7-manna
Selånger FK Röd Pojkar 12 - 7-manna
Selånger FK Blå Pojkar 12 - 7-manna
Selånger FK röd Pojkar 15 - 11-manna
Selånger FK blå Pojkar 15 - 11-manna
Selånger FK Röd Flickor 9 - 5-manna
Selånger FK Blå Flickor 9 - 5-manna
Selånger FK F10 -2 Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK F10 Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK F07/08 Flickor 12 - 7-manna
Selånger FK F07/08 Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK Flickor 15 - 11-manna
Sidensjö IK p13 Pojkar 13 - 9-manna
Sidensjö IK F 05/06/07 Flickor 14 - 9-manna
Sidsjö Böle Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle P10 Gul Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö-Böle P10 Grön Pojkar 10 - 7-manna
Sidsjö-Böle Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-10 Svart Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-10 Grön Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-08 Grön Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-08 Svart Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF SBIF Svart Pojkar 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF SBIF Grön Pojkar 12 - 7-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Flickor 15 - 11-manna
Själevads IK P08 Pojkar 12 - 7-manna
Själevads IK Pojkar 14 - 9-manna
Själevads IK F07/08 Flickor 13 - 9-manna
Själevads IK IK F06 Flickor 14 - 9-manna
Skutskärs IF/FK Pojkar 10 - 7-manna
Skutskärs IF/FK Pojkar 12 - 7-manna
Skutskärs IF/FK Pojkar 14 - 9-manna
Skutskärs IF/FK Flickor 13 - 9-manna
Skutskärs IF/FK Flickor 15 - 11-manna
Sollefteå gif ff Sgif Pojkar 13 - 9-manna
Spöland/Vännas IF Flickor 13 - 9-manna
Spöland Vännäs IF Svif P-07 Pojkar 13 - 9-manna
Stigsjö IK P08 Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF röd Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF svart Pojkar 11 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Svart Pojkar 13 - 9-manna
Stöde IF P08/09 Pojkar 12 - 7-manna
Sund IF Lag 1 Pojkar 11 - 7-manna
Sund IF Lag 2 Pojkar 11 - 7-manna
Sund IF p06/07 Pojkar 14 - 9-manna
Sund IF Pojkar 15 - 11-manna
Sund IF F08 Flickor 12 - 7-manna
Sundsvalls DFF F05/06 Flickor 15 - 11-manna
sundsvalls FF Blå Pojkar 10 - 7-manna
sundsvalls FF Röd Pojkar 10 - 7-manna
sundsvalls FF Vit Pojkar 11 - 7-manna
sundsvalls FF Blå Pojkar 11 - 7-manna
sundsvalls FF Röd Pojkar 11 - 7-manna
sundsvalls FF SFF P07 Blå Pojkar 13 - 9-manna
sundsvalls FF SFF 1 Pojkar 14 - 9-manna
sundsvalls FF SFF 2 Pojkar 14 - 9-manna
sundsvalls FF F08 Flickor 12 - 7-manna
sundsvalls FF SFF F08 lag 2 Flickor 12 - 7-manna
sundsvalls FF Sff Flickor 14 - 9-manna
sundsvalls FF F05/06 Flickor 15 - 11-manna
Sunnanå SK Flickor 13 - 9-manna
Svartviks IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Svartviks IF 06/07 Röd Pojkar 13 - 9-manna
Svartviks IF Pojkar 15 - 11-manna
Sävar IK P06 Pojkar 14 - 9-manna
Söråker Pojkar 11 - 7-manna
SÖRÅKER FF P06 Pojkar 14 - 9-manna
SÖRÅKER FF Flickor 09/10 Flickor 11 - 7-manna
Söråkers FF P07/08 Pojkar 12 - 7-manna
Söråkers FF 0708 Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF Pojkar 10 - 7-manna
Torsångs IF P10 Pojkar 10 - 7-manna
Torsångs IF F09 Flickor 11 - 7-manna
Torsångs IF F08 Flickor 12 - 7-manna
Torsångs IF Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF gs IF Flickor 14 - 9-manna
Torsångs IF F05 Flickor 15 - 11-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan SCA Timrå Kommun IFK Timrå Scandic Nord Moba Quality Hotels