Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Alnö IF RÖD/VIT Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF RÖD Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF VIT Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Flickor 13 - 9-manna
Alnö IF Flickor 14 - 9-manna
Alnö IF Flickor Utveckling Flickor 15 - 11-manna
Arnäs IF f07 Flickor 13 - 9-manna
Bik sk vit Pojkar 11 - 7-manna
Bik sk röd Pojkar 11 - 7-manna
Bik sk röd Flickor 9 - 5-manna
Bik sk vit Flickor 9 - 5-manna
Bik sk Flickor 13 - 9-manna
Bik sk Flickor 13 - 9-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 11 - 7-manna
BK Örnen , blå Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen Flickor 12 - 7-manna
BK Örnen F-07 Flickor 13 - 9-manna
Brunflo FK Pojkar 13 - 9-manna
Brunflo FK Pojkar 13 - 9-manna
Brunflo FK F08 Flickor 12 - 7-manna
Brunflo FK Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF F08 Flickor 13 - 9-manna
Domsjö IF F06 Flickor 14 - 9-manna
Domsjö IF F05 Flickor 15 - 11-manna
Falu BS F2010 Flickor 10 - 7-manna
Falu BS Flickor 2009 Flickor 11 - 7-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS Flickor 13 - 9-manna
Falu BS FK P09 Blå Pojkar 11 - 7-manna
Falu BS FK P09 Gul Pojkar 11 - 7-manna
Falu BS Fotboll BS Gul Pojkar 13 - 9-manna
Falu BS Fotboll BS Blå Pojkar 13 - 9-manna
Forsa IF p07 Pojkar 13 - 9-manna
GIF Sundsvall Blå Pojkar 12 - 7-manna
GIF Sundsvall Vit Pojkar 12 - 7-manna
GIF Sundsvall P07 Pojkar 13 - 9-manna
Gustafs Goif Flickor 11 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 14 - 9-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 15 - 11-manna
Hägglunds Iofk Flickor 12 - 7-manna
Hägglunds Iofk Flickor 13 - 9-manna
Högs SK P13 Pojkar 13 - 9-manna
Högs SK Flickor 13 - 9-manna
IFK Mora FK F07 Flickor 13 - 9-manna
IFK TIMRÅ P12 Lag 3 Pojkar 8 - 5-manna
IFK TIMRÅ P12 Lag 1 Pojkar 8 - 5-manna
IFK TIMRÅ P12 Lag 2 Pojkar 8 - 5-manna
IFK TIMRÅ Pojkar 9 - 5-manna
IFK TIMRÅ Pojkar 9 - 5-manna
IFK TIMRÅ P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK TIMRÅ 2 P08 Pojkar 12 - 7-manna
IFK TIMRÅ P-07 Vit Pojkar 13 - 9-manna
IFK TIMRÅ P05 Pojkar 15 - 11-manna
IFK TIMRÅ F10 Flickor 10 - 7-manna
IFK TIMRÅ Blå Flickor 12 - 7-manna
IFK TIMRÅ Vit Flickor 12 - 7-manna
IFK TIMRÅ Flickor 13 - 9-manna
IFK TIMRÅ Flickor 14 - 9-manna
IFK TIMRÅ Flickor 15 - 11-manna
IFK Timrå P09 Lag 3 Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 2 Pojkar 11 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 1 Pojkar 11 - 7-manna
IK Huge Flickor 15 - 11-manna
Islingby IK P07 2 Pojkar 13 - 9-manna
Islingby IK P07 1 Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC P07 svart Pojkar 13 - 9-manna
Kungsnäs FC P07 vit Pojkar 13 - 9-manna
Kungsnäs FC Flickor 13 - 9-manna
Kvarnsvedens IK Vit Pojkar 12 - 7-manna
Kvarnsvedens IK Röd Pojkar 12 - 7-manna
Lycksele IF LIF-P07 Pojkar 13 - 9-manna
MoelvensFC F07 Flickor 13 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 11 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 13 - 9-manna
Njurunda IK Svart Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Vit Flickor 10 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 12 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Sandvikens IF Flickor 12 - 7-manna
Sandvikens IF Flickor 12 - 7-manna
SDFF Vit Flickor 13 - 9-manna
SDFF Blå Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK F10 -2 Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK F10 Flickor 10 - 7-manna
Selånger FK F07/08 Flickor 12 - 7-manna
Selånger FK F07/08 Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö Böle Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-10 Svart Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-10 Grön Flickor 10 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-08 Grön Flickor 12 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-08 Svart Flickor 12 - 7-manna
Själevads IK P08 Pojkar 12 - 7-manna
Själevads IK Pojkar 14 - 9-manna
Själevads IK F07/08 Flickor 13 - 9-manna
Skutskärs IF/FK Pojkar 10 - 7-manna
Skutskärs IF/FK Pojkar 12 - 7-manna
Skutskärs IF/FK Pojkar 14 - 9-manna
Skutskärs IF/FK Flickor 13 - 9-manna
Skutskärs IF/FK Flickor 15 - 11-manna
Spöland Vännäs IF Svif P-07 Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Svart Pojkar 13 - 9-manna
Sund If Pojkar 15 - 11-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF F08 Flickor 12 - 7-manna
Sundsvalls FF F05/06 Flickor 15 - 11-manna
Sunnanå SK Flickor 13 - 9-manna
Svartviks IF Pojkar 15 - 11-manna
SÖRÅKER FF P06 Pojkar 14 - 9-manna
Söråkers FF P07/08 Pojkar 13 - 9-manna
Söråkers FF 0708 Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF F05 Flickor 15 - 11-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan Permobil SCA Timrå Kommun Svensk Idrott IFK Timrå Scandic Nord Quality Hotels