Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Alby FF F05/F07 Flickor 16 - 11-manna
Alnö IF Röd-Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Röd Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 10 - 7-manna
Alnö IF Lag 1 Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF Lag 2 Pojkar 11 - 7-manna
Alnö IF P09 Röd Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF P09 Vit Pojkar 12 - 7-manna
Alnö IF Vit Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Röd Pojkar 14 - 9-manna
Alnö IF Flickor 14 - 9-manna
Alnö IF Flickor 15 - 11-manna
Arnäs if F06 Flickor 15 - 11-manna
Bele Barkarby FF Gul 1 Pojkar 9 - 5-manna
Bele Barkarby FF Svart 1 Pojkar 9 - 5-manna
BIK SK vit Pojkar 12 - 7-manna
BIK SK röd Pojkar 12 - 7-manna
BIK SK röd Flickor 10 - 7-manna
BIK SK vit Flickor 10 - 7-manna
BIK SK Flickor 14 - 9-manna
BIK SK Flickor 14 - 9-manna
BK Örnen Pojkar 12 - 7-manna
BK Örnen Pojkar 12 - 7-manna
BK Örnen F-07 Flickor 14 - 9-manna
Brunflo FK F08 Flickor 13 - 9-manna
Brunflo FK Flickor 14 - 9-manna
Brunflo FK Flickor 15 - 11-manna
Brunflo FK (F10) F10 Flickor 11 - 7-manna
Brunflo FK (F11) F11 Flickor 12 - 7-manna
Domsjö IF P-06 Pojkar 15 - 11-manna
Domsjö IF F-09 Flickor 12 - 7-manna
Falu BS F2010 Flickor 11 - 7-manna
Falu BS Flickor 2009 Flickor 12 - 7-manna
Falu BS Flickor 14 - 9-manna
Falu BS Flickor 14 - 9-manna
Falu BS FK P09 Blå Pojkar 12 - 7-manna
Falu BS FK P09 Gul Pojkar 12 - 7-manna
Falu BS Fotboll BS Blå Pojkar 14 - 9-manna
Falu BS Fotboll BS Gul Pojkar 14 - 9-manna
Films SK P07 Pojkar 14 - 9-manna
Forsa IF p07 Pojkar 14 - 9-manna
Gif Sundsvall Pojkar 15 - 11-manna
GIF Sundsvall P07 Pojkar 14 - 9-manna
Gustafs Goif Flickor 12 - 7-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 15 - 11-manna
Heffnersklubbans BK Flickor 16 - 11-manna
HH64 Pojkar 15 - 11-manna
Hägglund Iofk F-10 Flickor 11 - 7-manna
Hägglunds IoFK F-10 Flickor 11 - 7-manna
Hägglunds IoFK Flickor 13 - 9-manna
Hägglunds IoFK Flickor 14 - 9-manna
Härnösands SK HSK 10 vit Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK Hsk F-10 Blå Flickor 11 - 7-manna
Härnösands SK HSK Flickor 14 - 9-manna
Härnösands SK Flickor 16 - 11-manna
Högs SK P13 Pojkar 14 - 9-manna
Högs SK Röd Flickor 12 - 7-manna
Högs SK vit Flickor 12 - 7-manna
Högs SK Flickor 14 - 9-manna
IFK Lit P08 Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå Pojkar 8 - 5-manna
IFK Timrå P12 Lag 1 Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå P12 Lag 2 Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå P12 Lag 3 Pojkar 9 - 5-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå Pojkar 10 - 7-manna
IFK Timrå 2 P08 Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå P08 Pojkar 13 - 9-manna
IFK Timrå P-07 Vit Pojkar 14 - 9-manna
IFK Timrå P06 Pojkar 15 - 11-manna
IFK Timrå P05 Pojkar 16 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 9 - 5-manna
IFK Timrå Flickor 10 - 7-manna
IFK Timrå F10 Flickor 11 - 7-manna
IFK Timrå F09 Flickor 12 - 7-manna
IFK Timrå Vit Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Blå Flickor 13 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 14 - 9-manna
IFK Timrå Flickor 15 - 11-manna
IFK Timrå Flickor 16 - 11-manna
IFK Timrå P09 Lag 2 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 1 Pojkar 12 - 7-manna
IFK Timrå P09 Lag 3 Pojkar 12 - 7-manna
IF Team Hudik f-08 Flickor 13 - 9-manna
IF Tunabro F05/06 Flickor 15 - 11-manna
Islingby IK P06 Pojkar 15 - 11-manna
KB65 P09 Pojkar 12 - 7-manna
KB65 P06 Pojkar 15 - 11-manna
KB65 Flickor 14 - 9-manna
KB 65 FF P07 Pojkar 14 - 9-manna
Kovlands IF F0607 Flickor 15 - 11-manna
Kramfors alliansen Pojkar 13 - 9-manna
Kubikenborgs IF Gul Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF Svart Pojkar 10 - 7-manna
Kubikenborgs IF P-10 svart Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF P-10 gul Pojkar 11 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 12 - 7-manna
Kubikenborgs IF Pojkar 14 - 9-manna
Kungsnäs FC Vit Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC Svart Pojkar 11 - 7-manna
Kungsnäs FC P07 svart Pojkar 14 - 9-manna
Kungsnäs FC P07 vit Pojkar 14 - 9-manna
Lycksele IF LIF-P07 Pojkar 14 - 9-manna
Matfors IF MIF ORANGE Pojkar 10 - 7-manna
Matfors IF MIF BLÅ Pojkar 10 - 7-manna
Matfors IF p-10 Pojkar 11 - 7-manna
Matfors IF MIF P06 Pojkar 15 - 11-manna
Matfors IF F-08 Flickor 13 - 9-manna
Medskogsbrons BK Pojkar 13 - 9-manna
MoelvensFC F07 Flickor 14 - 9-manna
Moffe BK Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK grön Pojkar 12 - 7-manna
Moffe BK Pojkar 14 - 9-manna
Njurunda IK Svart Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Vit Flickor 11 - 7-manna
Njurunda IK Flickor 13 - 9-manna
Njurunda IK Flickor 14 - 9-manna
Njurunda SK PF 11 Pojkar 9 - 5-manna
Sandvikens IF Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK F10 Flickor 11 - 7-manna
Selånger FK F10 -2 Flickor 11 - 7-manna
Selånger FK F07/08 Flickor 13 - 9-manna
Selånger FK F07/08 Flickor 14 - 9-manna
Selånger FK Flickor 16 - 11-manna
Sidensjö IK p13 Pojkar 14 - 9-manna
Sidsjö Böle Flickor 14 - 9-manna
Sidsjö-Böle P10 Grön Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle P10 Gul Pojkar 11 - 7-manna
Sidsjö-Böle Pojkar 12 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-10 Svart Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-10 Grön Flickor 11 - 7-manna
Sidsjö Böle IF F-08 Svart Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö Böle IF F-08 Grön Flickor 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF SBIF Grön Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF SBIF Svart Pojkar 13 - 9-manna
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 - 11-manna
Själevads IK P08 Pojkar 13 - 9-manna
Själevads IK F07/08 Flickor 14 - 9-manna
Sollefteå gif ff Sgif Pojkar 14 - 9-manna
Spöland/Vännas IF Flickor 14 - 9-manna
Spöland Vännäs IF Svif P-07 Pojkar 14 - 9-manna
Stigsjö IK P08 Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF svart Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF röd Pojkar 12 - 7-manna
Strands IF Vit Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Pojkar 13 - 9-manna
Strands IF Svart Pojkar 14 - 9-manna
Strands IF Vit Pojkar 14 - 9-manna
Stöde IF P08/09 Pojkar 13 - 9-manna
Sund IF Lag 1 Pojkar 12 - 7-manna
Sund IF Lag 2 Pojkar 12 - 7-manna
Sund IF p06/07 Pojkar 15 - 11-manna
Sund IF Pojkar 16 - 11-manna
Sund IF F08 Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls DFF F05/06 Flickor 16 - 11-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 11 - 7-manna
Sundsvalls FF Röd Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Vit Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF Blå Pojkar 12 - 7-manna
Sundsvalls FF F08 Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls FF SFF F08 lag 2 Flickor 13 - 9-manna
Sundsvalls FF SFF P07 Blå Flickor 14 - 9-manna
Sundsvalls FF Sff Flickor 15 - 11-manna
Sundsvalls FF F05/06 Flickor 16 - 11-manna
Söråker Pojkar 12 - 7-manna
Söråker FF P06 Pojkar 15 - 11-manna
Söråker FF Flickor 09/10 Flickor 12 - 7-manna
Söråkers FF 0708 Flickor 14 - 9-manna
Torsångs IF Pojkar 11 - 7-manna
Torsångs IF F09 Flickor 12 - 7-manna
Torsångs IF F08 Flickor 13 - 9-manna
Torsångs IF Flickor 14 - 9-manna
Torsångs IF gs IF Flickor 15 - 11-manna
Torsångs IF F05 Flickor 16 - 11-manna
AB Timråbo Svenska Kyrkan SCA Timrå Kommun IFK Timrå Scandic Nord Moba Quality Hotels